Şimdi Ara

PHILIPS 4K UHD Ambilight (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
4
Favori
23.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Model numarasında sonu 1 ile bitenler 2016 2 ile bitenler 2017 modelidir. Bu tv yeni bir model yani. Arkadasarın dediği gibi herkesin faklı markalarla kötü tecrubeleri var. 3 yil LG nin 55 la970v modeloninaldim o zamanın en üst modeliydi, garantisi bitmesine 2 ay kala (Allahan öyle oldu) ledlerde biri bozuldu, tv için değişim kararı çıktı. Onun yerine yine en üst model 55uf950v verdiler, 3 ay sonra sıfır tv de ekranda yatay cizgiler çıktı. Eski tv nin garanti süresi üzerinden bakıldığından hiç bir sey yapılamadı o halde sattim gitti. Bana göre de LG alınmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni hesap açmama rağmen indirim çıkmıyor ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

yeni hesap açmama rağmen indirim çıkmıyor ne yapmam lazım

%7-8 indirimi kaldırılmış sanırım. Normalde ürün sayfasında indirim oranı belirtiliyordu.

Dün sipariş verdim bugün UPS kargo ile geldi. Servisi de aradım yarın kuruluma gelecekler. Duvara montaj yaptıracağım için askı aparatı almıştım. İlk kurulum olduğu için aldığım askı aparatını duvara montajlanmasını servis ücretsiz yapıyormuş. Ayrıca servis çağırmadan ürün kurulumunu siz yapabiliyorsunuz ama ben ne olur ne olmaz kırık çıkar bir şey olur diye servise yaptıracağım. Konu sahibine teşekkür ederim.

PHILIPS 4K UHD Ambilight
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozbasaran

quote:

%7-8 indirimi kaldırılmış sanırım. Normalde ürün sayfasında indirim oranı belirtiliyordu.

Dün sipariş verdim bugün UPS kargo ile geldi. Servisi de aradım yarın kuruluma gelecekler. Duvara montaj yaptıracağım için askı aparatı almıştım. İlk kurulum olduğu için aldığım askı aparatını duvara montajlanmasını servis ücretsiz yapıyormuş. Ayrıca servis çağırmadan ürün kurulumunu siz yapabiliyorsunuz ama ben ne olur ne olmaz kırık çıkar bir şey olur diye servise yaptıracağım. Konu sahibine teşekkür ederim.

PHILIPS 4K UHD Ambilight

ben de az önce teslim aldım. cuma gecesi sipariş vermiştim. allahın cezası ups kargo. iki günde sinir hastası oldum. dün dağıtıma çıktı evde olun dendi. işyerinden izin aldm eve geçtim 6 ya kadar boşa bekledim gelmediler.

bugün de zar zor 40 takla atarak getirdiler ürünü. işyeri ile papaz oldum sayelerinde. istiyorlar ki insanlar sabahtan akşama evinde oturup kargo beklesin günlerce..

servis bana da sehpada kullanacaksanız açabilirsiniz dedi. riske atmamak için yarın sabah servisi bekleyeceğim ben de..

ürün dev gibi bu arada. bakalım. inşallah bu kadar sinir stres üzerine TV'de sorun falan çıkmaz da. Keyfini süreriz güzelce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

quote:

quote:

PHILIPS 4K UHD Ambilight

ben de az önce teslim aldım. cuma gecesi sipariş vermiştim. allahın cezası ups kargo. iki günde sinir hastası oldum. dün dağıtıma çıktı evde olun dendi. işyerinden izin aldm eve geçtim 6 ya kadar boşa bekledim gelmediler.

bugün de zar zor 40 takla atarak getirdiler ürünü. işyeri ile papaz oldum sayelerinde. istiyorlar ki insanlar sabahtan akşama evinde oturup kargo beklesin günlerce..

servis bana da sehpada kullanacaksanız açabilirsiniz dedi. riske atmamak için yarın sabah servisi bekleyeceğim ben de..

ürün dev gibi bu arada. bakalım. inşallah bu kadar sinir stres üzerine TV'de sorun falan çıkmaz da. Keyfini süreriz güzelce.

Hayırlı olsun. Satıcı firma Teknosa ve bildiğim kadarıyla Teknosa UPS ile çalışıyor. UPS +1 daha kaliteli hizmet veriyor diye biliyorum ama her firmada sorun çıkabiliyor ne yazık ki. Aynen TV dev gibi :) TV arkasında görünen ünite 200cm genişliğinde.
  • quote:

Tekrar indirimli fiyat geldi.http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/philips-55pus6262-12-4k-uhd-ambilight-smart-ultra-ince-led-tv-294267075
  • quote:

quote:

Tekrar indirimli fiyat geldi.http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/philips-55pus6262-12-4k-uhd-ambilight-smart-ultra-ince-led-tv-294267075

tamam oraada öyle gözüküyor üyelik girişi yapınca ama düşmüyor
  • Ben de alicam sanirim ama sehirdisindayim, annemlerin adresini versem bu defa 55" tv'yi arabaya sigdirmak sorun olur. Sipariş kismina not dussem acaba geç kargo yaparlar mi ona da guvenemiyorum. Goruntu netligi be ekran parlakligini da merak ediyorum, urune ait bir inceleme videosu var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

Ben de alicam sanirim ama sehirdisindayim, annemlerin adresini versem bu defa 55" tv'yi arabaya sigdirmak sorun olur. Sipariş kismina not dussem acaba geç kargo yaparlar mi ona da guvenemiyorum. Goruntu netligi be ekran parlakligini da merak ediyorum, urune ait bir inceleme videosu var mi acaba?

Ürünü getirmeden önce UPS aradı beni. Muhtemelen sizi de arayacaklardır.
  • quote:

quote:

quote:

Ödeme ekranı gelince hediye çeki kısmından indirimi seçiyorsunuz. sepette görünmez indirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keskin98

Bu televizyon benimde ilgimi cekti. Philips tv leri taşerona yaptırıyor diye duymuştum. Bu tv vi vestel üretmiş olabilir mi? Menşei ni inceleyen var mı?

veya 3000 tl civarı fiyat/performans daha iyi bir tv var mı? 55 inc.

tp vision a yaptırıyor evet. vestel ile ilgisi yok.

http://www.tpvision.com/products/
  • quote:

quote:

PHILIPS 4K UHD Ambilight

Hocam smart yazılımı standart android mi yoksa Webos gibi özelleştirilmiş mi?
    Mesela LG ye twitch uygulaması kuramıyoruz veya youtube üzerinde video çözünürlüğü seçemiyoruz çok sinir oldum.
  • muratozbasaran M kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler..

• quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Tv parlaklik seviyeso ve kalite olarak guzel ancak ben lg 55uj630v tercih ettim 3.068e geldi.

651v sececektim dusunurken satistan kalkti o bariz karliydi %7siz 3299idi.. :(

3068 e nerden aldınız Hocam bende 55uh615v bakıyorum ama kalkmış ürün ikisi arasında fark nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: exponent

quote:

quote:

quote:

Ödeme ekranı gelince hediye çeki kısmından indirimi seçiyorsunuz. sepette görünmez indirim.

cek kısmında gözükmüyor boş
  • Magazada urunu inceledim, tam almaya girdim satistan kaldirmislar. Kac aydir karar verip bir TV alamadim. Ne yapalim kismet degilmis

• bu teknosa varya yav...teki
  • TV geldi ve kuruldu, genel olarak bu iyata gayet iyi diyebilirim.
    Parlaklık iyi.
    Kasa kalitesi iyi.
    Kumanda biraz yetersiz.
    Genel görüntü kalitesi IPS panellerin genel karakterini yansıtıyor, hemen arkasında 55JU7500 var, VA panel, tabiki Samsung' un siyah performansı daha iyi.
    Ama arkama yaslanıp baktığımda 2680tl e ambilight (Bu arada hue desteği var yani hue setlerinden alıp tv deki görüntüye paralel bir şekilde odanızı aydınlatabiliyorsunuz) özellikli bir TV için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum.PHILIPS 4K UHD Ambilight PHILIPS 4K UHD Ambilight PHILIPS 4K UHD Ambilight PHILIPS 4K UHD Ambilight
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

quote:

Tv parlaklik seviyeso ve kalite olarak guzel ancak ben lg 55uj630v tercih ettim 3.068e geldi.

3068 e nerden aldınız Hocam bende 55uh615v bakıyorum ama kalkmış ürün ikisi arasında fark nedir

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-55uj630v-apd-webos-3-5-smart-uhd-tv-294209996 buradan hocam.
    Cayma hakkından caydırmak için servis ön koşulu koymuş adi firma :D
    TV güzel ama kalın onun dışında gayet iyi tek sorunum stock android gibi google play sahibi değil. Webostaki uygulamaları kullanabilmek ciddi kısıt. Twitch yok mesela.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-55uj630v-apd-webos-3-5-smart-uhd-tv-294209996 buradan hocam.
    Cayma hakkından caydırmak için servis ön koşulu koymuş adi firma :D
    TV güzel ama kalın onun dışında gayet iyi tek sorunum stock android gibi google play sahibi değil. Webostaki uygulamaları kullanabilmek ciddi kısıt. Twitch yok mesela.

Tv yi önerirmisiniz Uh615v den kalın mi iki ürün arasındaki farklar neler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.