Şimdi Ara

Philips 55PUK4900 tv - 1999 tl - Kipa Arenapark (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
4.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yıl 2014 senin gibi bir genç vardı yani ben..philips tv yi almış ve mutluydu..etrafın yorumlarına aldırmadan ben mutluyum diyordum..ve 4 ay sonra kabus başladı..ekranda ölü piksel çıktı..birden 2-3 adet ölü piksel oluştu..hayatımın en karanlık dönemlerinden birini philips servisi ile tanıştığımda yaşadım..adamlar ölü pikseli kabul etti fakat değişim olmaz dediler..ne yapacağız peki ben istemiyorum dediğimde gidin tüketici hakem heyetine başvurun dediler..ben böyle servisinde,firmanında dııııtttt yani...büyük firma olsun kaliteli olsun dedik..ürünün arkasında durur dedik..firma bize ne dedi..hadi kardeşim uğraşamayız tüketiciye başvurun dedi..sende ilerki deneyimlerinde bana hak vereceksin..philips gerçekten pişmanlıktır..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    ne zaman nasıl mallettiniz bu fiyata ? 2850 şu an en ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukumi

Turkcell tv ve pc den bağlayıp film dizi izlicem, olabildiğince büyük olsun, çözünürlük iyi olsun gerisi önemli değil. Bu yorumlara forumdan alışkınım :) dileyen 3000 tl ve üzeri verip samsung lg vs alabilir elbette, ben alışverişten gayet memnunum.

Kardeş Beni Dinlersen Eğer Almişsan İade Et.
    Ben Aldim Gerçekten Cok Pisman Oldum 2400e Aldim 2000 Sattim 10 Gün Sonra
    Kanal Geçişleri Cok Yavaş, Görüntü Kalitesi Gerçekten Yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Adamı aldığına pişman ettiniz he. Buradaki yorumları olduktan sonra. Kutusunuda açmadıysa gidip iade edicek şimdi .

ama haklılık payı da var insanların, yorumlar gerçekten iyi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu tv den aldım fakat bu kadar bahsedildiği gibi rezalet bi durum yok, smart özelliği berbat diyen arkadaşlar bu tv de smart özelliği yok zaten, dahili uydu alıcısı yavaş fakat zaten çoğu insan harici uydu alıcı kullanmıyor mu, sadece 4k trt var, o da özel bazı maçlarda kullanıyorum dahili uydu alıcıyı. 55" 4k 2000 tl ye axen, hi-lvl ayarı bi tv alacağına bu tv çok daha iyidir bence.
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    piyasanın en kötüsü lg dir . ips panel olduğu için hatta lg ips paneli en iyi kullanan şuanki piyasada philips .

4900 da va panel var.

hepsi arıza veriyor .

philips smart kısmı kötü. ama bu tvde 3d yok-smart yok diğer tvler gibi kasmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 20 Haziran 2016; 4:03:53 >
  • Benim evde 3 tane var. Sadece 1 tanesi 6. Yilda inverter arizasi verdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony den şaşmıcan
  • asıl lg pişmanlıktır tv tam 3.senesinde bozuldu bunun kullancı hatası olma sansı yok bildigin hatalı mal

• Philips servis ve yazılım konusunda berbat bir firma, almayın aldırmayın..
    Çekilsinler Türkiye'den onlar da bizde kurtulalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips çok sıkıntı 55pfl6198 aldık 3 sene önce ,Smart geçişler aşırı yavaş ve HDMI kısmı durduk yere bozuldu servis rezalet kesinlikle tavsiye etmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hayatında SONY görmedin sanırım hocam ?

Bizde sony var usb takıp mkv film izleyemiyorum sony benim için bitmiştir.

• 2007 yılında aldığım, 9 yıllık LG 32PG6000 MAŞALLAH taş gibi çalışıyor, ve o kadar çok çalışıyor ki hala nasıl bozulmadı plazma ömrü va dediler zamanında bitmedi anlamadım ;)

Ben alırken o dönem full hd al dediler, lcd al dediler 2 katı para çektiler vs ;) ama yıllar sonra hd yayın başladı hd ready de de 720p izliyorum kanalları plazma tv gayet de ii ;) , LG SAĞLAM yani... Şimdi 49 55 3d bakıyorum ama yok anasını satim çok uçuk fiyatlar...

• 1 haftadır kullanıyorum, çok memnunum. Elektronik şans işi, kötüleyenlere kulak asmayın ucuza bulursanız yapıştırın 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: ukumi

1 haftadır kullanıyorum, çok memnunum. Elektronik şans işi, kötüleyenlere kulak asmayın ucuza bulursanız yapıştırın 😄

2yıl 3 ay önce bende sizin gibi düşünüyordum, bu hafta bozulan 140 ekran tv tam 550 tl masraf açtı ,diğer 82 ekran televizyonumun da ekranında koca bir leke oluştu,garanti bitince her an patlayabilir elinizde , ayrıca şikayet var yazdığım dilekçeyi hiç umursamadılar bile,ben yandım siz yanmayın...vesselam.
  • 003.050 nolu sürüm elinde olan varsa paylaşabilir mi?

• Varsada vermeyin

• konu 5 yil olmua yuh

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zamanında 2bin lira iyi paraydi şimdilerde adı var tadı yok.

• Bazılarının canı küfür çekiyor herhalde

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.