Şimdi Ara

Philips 55PUK4900 tv - 1999 tl - Kipa Arenapark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
4.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün arenapark kipa'dan aldım 1 adet, stok konusunda fikrim yok yalnız akakçeye göre piyasadan en az 350 tl ucuz.
    http://m.akakce.com/p/?5711674

http://www.philips.com.tr/c-p/55PUK4900_12/4900-series-pixel-plus-ultra-hd-ile-4k-uhd-ince-led-tv/yorum-ve-oduller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3d ve smart özelliği istemeyenler için iyi bence.
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Eski televizyonum 42" smart 3d idi, 3 senede 3 kere kullanmamışımdır. Uhd ve büyük ekran olması yeterliydi.

• Tavsiye etmiyorum. Teknosadan almistim bende 2400 bide 400 hediye ceki verilmisti, goruntu bulanik gecisler cok yavas

• Televizyonu samsung alacan gerisi tırıvırı

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    sebep ?
  • Phlips tv konusunda geri kalmıs bir marka
    kendi sitesinde bile olumlu yorum yok
    ama büyük ekran ve ucuz fiyat tercih edilebilir.
  • Puk serisinden uzak durun. Çok şükür arızalı çıktı iade edebildim. Menü geçişleri kanal geçişleri kanser eder adami

• Philips pişmanlıktır

• Adamı aldığına pişman ettiniz he. Buradaki yorumları olduktan sonra. Kutusunuda açmadıysa gidip iade edicek şimdi .

• Turkcell tv ve pc den bağlayıp film dizi izlicem, olabildiğince büyük olsun, çözünürlük iyi olsun gerisi önemli değil. Bu yorumlara forumdan alışkınım :) dileyen 3000 tl ve üzeri verip samsung lg vs alabilir elbette, ben alışverişten gayet memnunum.

• Fiyat iyi ama bu seriden herkes şikayetçi, acaba harici uydu alıcı ile nasıl bir performans sergiler?

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Hayatında SONY görmedin sanırım hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hayatında SONY görmedin sanırım hocam ?

Led Tv de Sony sinden tutun LGsinden Toshibasına kadar pek çok markayı kullandım, gözlemledim. İlla ki Sonyninde çok kaliteli modelleri vardır ama aynı fiyat segmentinde bir Samsung - Sony karşılaştırması yaparsak Sony nin sadece adı kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 19 Haziran 2016; 21:43:24 >
  • Sony
    Samsung
    Lg alinir philips pismanliktir
    Puk serisi aldim memnun degilim tovbe bi daha almam tavsiye etmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips puk serisi çok iyi değil gerçekten. En azından Smart olayı berbat. Menuye girmek ayat yapmak bile sıkıntı.

• Bütün TV markalarına Philipps hariç panel yapan firma LG dir. (SonY'den emin değilim) O bakımda LG diğer markalara göre daha avantajlı. Samsung üzerine 10 tane fazla özellik koyup fiyatı arttırıyor ama gel gelelim En çabuk arıza veren marka Samsung'tur. Philips arıza vermez ama dedikleri gibi menü geçişleri ve smart özelliği çok yavaş. Şu anda piyasada en iyi marka LG.
  • TV ye uydu cihazı ve net için pc bağlanacaksa büyük ekran için tercih edilebilir. Görüntü canlılığı ve parlaklığı lg ve samsung dan az olsada UHD videolarda detayları göstermesi çok iyi diye hatırlıyorum. Örnek olarak UHD samsung tv de arka plandaki orman ve bitki gibi detaylarda pikselleşme görülürken aynı video Philipste daha netti.
  • Vestel 55CA9550 2450 ye malettim zamanında fp şampiyonudur tavsiye ederim.
  • SAKIN ARKADAŞLAR..PHİLİPS E BULAŞMAYIN..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.