Şimdi Ara

PHİLİPS 55PFS8109 - Hepsiburada 3.299TL (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
11
Favori
19.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • al bendende o kadar ama yapcak bi şey yok
  • Almayi dusunen varsa su anda Teknosa.com'da 2999 TL'ye dustu. 200 TL de hediye ceki veriyor ama 1000 TL uzerinde gecerli. Belki ses sistemi falan alinabilir. En kotu 100'e satarsiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skull67

merhaba

TV yi duvara asan arkadaşlar özellikle bakabilir ise çok sevinirim. TV arka paneli ile birleşen çıkıntı arasında bir açıklık dikkatimi çekti. sizde de var mıdır? resim ekledim. birde cihazın son sürümü webde 000.009.032.125 olarak görünüyor. bir arkadaş farklı bir güncelleme linki atmış

https://www.philips.com.tr/c-p/55PFS8109_12/8100-series-guecuenue-androidtmden-alan-4-tarafli-ambilight-ve-perfect-pixel-hd-oezelligine-sahip-sueper-ince-fhd-tv/destek

arkada tam ortada hoparlor var o sebeple imiş bende alındca gordum

• merhaba,

alacak arkadaşlar kaçırmasın :) teknosa.com da 2.899 TL ye düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercankadir

quote:

Orijinalden alıntı: Lyre1907

arkadaşlar bu tvye sahip olanlar kumandasının rengini soyleye bilirmi , bende bugun itibari ile pusudan çıktım teknosadan 2999 tl ye ldım ama kumanda rengi beyaz dediler tüm video incelemelerinde siyahtı
    askı aparatı içinde çıkcakmı sonradan mı alalım yoksa servis yanında getirirmi ücret karşılığında

Evet kumanda beyaz ve siyah olandan çok daha şık duruyor, askı aparatı çıkmıyor kutudan sadece askı aparatının TV ye sabitlenen kısımlarının vidaları çıkıyor

Ürünün içinden gözlük çıkıyormu ve kaç adet.

CEvabın için şimdiden teşekkür ederim.

• dursuna kullanıcısına yanıt
    2 adet çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar el işareti iel komut nasıl yapılıyor anlatan bir video bulamadım el işaretini kumandayı mouse olarak aktif iken açtım ama kumanda edemedim bilgi verirseniz sevinirim
  • süper tv. ben aldım kullanıyorum.
  • quote:

arkadaşlar el işareti iel komut nasıl yapılıyor anlatan bir video bulamadım el işaretini kumandayı mouse olarak aktif iken açtım ama kumanda edemedim bilgi verirseniz sevinirim

Kamera açıkken elinizi kaldırıp açın, sağ üst köşede el işareti çıkacak o zaman elinizi yumruk yapıp tekrar açın sonra kontrol menüsü gelecek, seçim yapmak için elinizi yumruk yapacaksınz
  • Merhaba arkadaşlar bugun 55PFS8109 sipariş vericem kısmetse ama ürünü yeni evime geçtiğimde açmak istiyorum kargo teslim alma ve kurulum sürecim nasıl olucak kutuyu herhangi bir sıkıntı varmı diye actıgımda garantisi bozulurmu bilgi alabilşrmiyim

• arkadaslar ben anlamadım bu tvyi bu kadar övüyorsunuz az kaldı alıyordum.aylardır tv inceliyorum secenekleri 10 dan 2 ye indirdim samsung 48h6870 ile philips 8109.
    Hatta samsung için teknosadan müdür tanıdık buldum cokda uygun fiyat aldım.ama tv stoklarda bitmiş salı günü benim için magazaya cektiriyormus bende bu hafta sonu elimde olsun istiyordum o yüzden vatana gittim 8109 almaya. özel bir video clip oynuyordu görüntü muhtesemdi bayıldım dedim danısmana, ama bu clip özel bir clipmi dedim.oda evet flitre edilmiş görüntü dedi.yan tarafta fox hd yayın yapıyor tvler buyrun ordada bakın dedi. koca duvarda samsung philips lg tvlerin bir cok serisi acıktı iyice inceledim. 8109 lg nin nerdeyse tüm serilerinden daha canlı bir görüntüye sahipti ama samsungun cogu serisi kadar iyi kırmızı ve net görüntü vermiyordu. bir anda kafam karıstı danısmana rica ettim,dostum ben ps4 de kullanıcam 8109'a ps4 baglarmısın fifa 15'e bakim begenirsem hemen alıcam dedim sag olsun kırmadı taktı actık hiç begenmedim haya kırıklıgına ugradım.evdeki 4 yıllık samsungum bile daha iyi bir görüntüye sahip ayarlarını falan yaptım biraz düzeldi ama yine tatmin etmedi.adam keselimmi faturasını falan dedi yok dedim bir düşünim dedim üst katta cafye cıktım 30 dk internetten arstırma yaptım sonra asagı indim. yine kararsızdım teshirde 48h6870 vardı bir buna takta aklım kalmasın aralarında fark yoksa 8109u alıcam dedim taktı ve işte görüntü budur dedim cok begendim, hemen içime sindi ve teknosadaki müdürü aradım tamam dedim alıcam 6870 i yarın ödeme yapım adrese gönder dedim.cmrtesi ödeme yapmaya gittim teshirde 55''h6870 vardı fiyatı o güne özel 2700 tl idi inceledim çizik bile yoktu üstünde. 2 aydır teshirdeymiş temiz alabirisin diyince gözüm kapalı aldım.121 ekrana niyet 140 a kısmet.maşsallah cokta kaliteli görüntüsü var herkese tavsiye ediyorum. 8109 normal yayında iyi olabilir kullananlar memnun ama ben almadıgım için cok mutluyum. o yuzden 8109 alıcklar tvyi teknoloji marketlerde o özel klip ile degerlendirmeyin normal yayın ile inceleyin pişman olmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulldozer

8109 normal yayında iyi olabilir kullananlar memnun ama ben almadıgım için cok mutluyum. o yuzden 8109 alıcklar tvyi teknoloji marketlerde o özel klip ile degerlendirmeyin normal yayın ile inceleyin pişman olmayın.

Kimse kimseye zorla aldırmıyor, almadığınız için bu kadar mutlu olmaya gerek yok

Philips'in 8109 serisi bazen ayarların kendini resetlemesi dışında (ki bence büyük bir problem ve neden olduğunu çözemedim) görüntü kalitesi olarak müthiş bir televizyon. Çoğu zaman SD görüntü olduğunun farkına varmıyorum... Başka konularda eleştirilebilir belki ancak görüntü kalitesi konusunda memnun olmayana bir göz muayenesi öneririm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elisa38 -- 20 Nisan 2015; 23:43:47 >

• Dostum degim gibi bende bayildim goruntusune ve almaya gittim. Be yazikki orda ps4 takildiginda hayal kirikligina ugradim. Yani ben 55h6870 aldim ikisini de denedim. Bunun gozle falan alakasi yok ikisinide ayni seyle ps4 ilr mukayese etme sansim oldu ve fark ortaya cikti. Sizide oyle bir karsilastirma firsati yakalasniz dedigimi anlarsiniz. Su bir gercek lg philips ve samsungun arkasindan geliyor bence lg ye hic niyetlenmeyin.

• İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    Kullanım amacına uygun olarak tercih yapılması tabii ki önemli, PS4'e bağlayıp kullanacaklar tavsiyenizi dikkate almalılar. İyi günlerde kullanın televizyonunuzu.
  • Selamlar,

Bu başlık altında yazılan yorumlar sayesinde kafamdaki tv modelini netleştirdim.
    Yalnız almadan önce cevabını bulamadığım tek konu kaldı.

Ben televizyonu kesin olarak duvara monte şeklinde kullanmayı planlıyorum ve hatta taş kaplama yaptığım duvarın tüm tesisatını da gizleyerek hazır duruma getirdim. Ambilight sayesinde iyi bir atmosfer yakalayacağımı umuyorum.

Fakat Ambilight, sanki bu modelde ledlerin ortaya konumlandırılmış olması sebebiyle, diğer modellere (2-3 led) nazaran, duvarda değil de sehpa kullanımında daha iyi gibi görünüyor.
    Ve hatta sanırım yine bu sebeptendir ki; ürünle birlikte tavsiye edilen askı aparatı Vogel Thin 225 ya da Thin 245 modeli. Bu askı aparatları sabit kalmayıp duvardan belli bir açıyla öne doğru açılabiliyor ve hatta sağa sola döndürmek de mümkün olabiliyor. Ama fotolardan ve videolarından görebildiğim kadarıyla sanki aparatların bağlantıları yine ledlerin olduğu bölüme denk geliyormuş gibi göründü bana. Tv'nin arka tarafını yakından canlı inceleme fırsatım olmadı. Kullanan arkadaşlar bilir, aşağıdaki linkleri inceleyip bir analiz yapabilirler mi zahmet olmazsa?

Bir de asıl konu, bu Vogel aparatları satın alcak yer bulamadım henüz. Türkiye'de yok mu bunlar? Ya da benzer ürün var mı? Bildiğimiz standart askı aparatıyla tv ve duvar arası mesafe çok kısalacağı için Ambilight performansı düşecek korkusu var bende. =)

Vogel;

https://www.vogels.com/nl-nl/c/thin-245-ultrathin-draaibare-tv-muurbeugel#prettyPhoto

• Yok mu hiç duvara asarak kullanan? Ya da bu şekilde kullanıldığında Ambilight performansı hakkında detaylı bilgisi olan? :(
  • quote:

quote:

arkadaşlar el işareti iel komut nasıl yapılıyor anlatan bir video bulamadım el işaretini kumandayı mouse olarak aktif iken açtım ama kumanda edemedim bilgi verirseniz sevinirim

Kamera açıkken elinizi kaldırıp açın, sağ üst köşede el işareti çıkacak o zaman elinizi yumruk yapıp tekrar açın sonra kontrol menüsü gelecek, seçim yapmak için elinizi yumruk yapacaksınz

selam ben de bu televizyonu kullanıyorum ancak bende bir handikap var.
    duvarım siyah duvar kağıdı kaplı bu yüzden ambilight tan çok verim alamıyorum, ışığı yutuyor resmen.
    şimdi tv ile duvar arasına, televizyonun üstten - alttan ve soldan - sağdan 20cm taşacak ölçülerde parlak beyaz sunta kestirip koymayı planlıyorum.
    beyaz seminde sanırım daha farklı olacaktır.

20cm sizce yeterli olur mu kullanan arkadaşlara da soruyorum , birde en çok hangi modda verim alıyorsunuz.

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetWamp

quote:

quote:

selam ben de bu televizyonu kullanıyorum ancak bende bir handikap var.
    duvarım siyah duvar kağıdı kaplı bu yüzden ambilight tan çok verim alamıyorum, ışığı yutuyor resmen.
    şimdi tv ile duvar arasına, televizyonun üstten - alttan ve soldan - sağdan 20cm taşacak ölçülerde parlak beyaz sunta kestirip koymayı planlıyorum.
    beyaz seminde sanırım daha farklı olacaktır.

20cm sizce yeterli olur mu kullanan arkadaşlara da soruyorum , birde en çok hangi modda verim alıyorsunuz.

teşekkürler.

En çok oyun modunda verim alıyorum, düz beyaz değil de şöyle birşey yaparsanız daha hoş durur bence ve 20 yetmez en az 30ar cm taşsın
     PHİLİPS 55PFS8109 - Hepsiburada 3.299TL

• Bir arkadas sanirim ambilight ozelligini tv kapaliyken de, gorsel olarak kullanilabildigini soylemisti. Boyle bir ozelligi var mi gercekten kullanan arkadaslar soylerse mutlu olurum

• Arkadaşlar 55 inç olantelevizyonu dün aldım. Pazartesi falan kuruluma gelecekler. Size sorum bu televizyonu sehpa üzerindemi kullanayım yoksa duvaramı astırayım. Duvara asılırsa yerden yüksekliği kaç cm olmalı? İzleme mesafem 4 5 metre.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.