Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ömer kardeşim güle güle kullan.. Arayıştaki arkadaşların sorularına yanıt olabilecek değerlendirmen içinde teşekkürler. Smart özelliği ile ilgili video kaydı atabilirsen özellikle bununla ilgili çekinceleri olan arkadaşlara çok yardımcı olursun. Selam ile..
  • Selam Yalçın. Dallass üstadda ıps alerjisi vardır yüksek oranda, ona göre ıps olmasında gerekirse gidin aliexpressden ilk karşınıza çıkan va ekran paneli alın daha evladır :) Dostum benim naçizane tavsiyem, iki tvnin forum sayfalarını oku, iki tv yi de mağazada gör, hatta imkanın varsa hısım akraba komşu bunları kullanan onlarda ev ortamında da gör (imkan varsa) sonra hangisi gözüne hoş gelirse, hangisi senin beklentilerini karşılarsa onu al.
    Dallas üstad dikkat edersen philips al demedim, aman kızıp fırça atma yine :/
  • CANBABA34 C kullanıcısına yanıt
    sanırım şuradan soruna bir nebze cevap bulabilirsin
    http://forum.donanimhaber.com/m_116343395/tm.htm
  • Ömer kardeşim dallass üstad ile ortak noktada buluşmak istiyorsan samsung demen yeterli.
  • yalcines kullanıcısına yanıt
    Selamlar.

2 urun arasindaki kiyaslamayi yine en iyi siz yaparsiniz. Forumdan fikir aldiktan sonra bir teknomarkette urunleri inceleyiniz. Zira marka fanlarindan urun saticilarina kadar bircok kisi kafanizi karistirip sizi yanlis yonlendirir. Sordugunuz urunu birakin incelemeyi daha gormemis insanlar size kotuleyebilir. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlarda cokcanadir.

Bu baslikta 7101 hakkinda kullanicilardan bilgi aliniz diger kisileri pek kaileye almayiniz zira dedigim gibi yanlis yonlendirilebilirsiniz. Sony e gelirsek onunda basligi var ordada kullanicilardan ve isin ehli kisilerden fikir alip kiyaslamayi kendiniz yapiniz.

Saygilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: britos

Selamlar.

2 urun arasindaki kiyaslamayi yine en iyi siz yaparsiniz. Forumdan fikir aldiktan sonra bir teknomarkette urunleri inceleyiniz. Zira marka fanlarindan urun saticilarina kadar bircok kisi kafanizi karistirip sizi yanlis yonlendirir. Sordugunuz urunu birakin incelemeyi daha gormemis insanlar size kotuleyebilir. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlarda cokcanadir.

Bu baslikta 7101 hakkinda kullanicilardan bilgi aliniz diger kisileri pek kaileye almayiniz zira dedigim gibi yanlis yonlendirilebilirsiniz. Sony e gelirsek onunda basligi var ordada kullanicilardan ve isin ehli kisilerden fikir alip kiyaslamayi kendiniz yapiniz.

Saygilar.

Teşekkürler. Her iki forumu takip ediyorum. Gidip incelemede yaptım fakat halen kararsızım bi dahakine ailemle gidicem kararı onlara bırakıcam

• britos kullanıcısına yanıt
    Hay ağzına sağlık dostum. İşin özeti budur işte. Her tv ile ilgili o tv.nin kullanıcılarından bilgi alacaksın, her tv ile ilgili atıp tutanlardan değil.
  • Merhabalar. Ben de 55pus7101 satin aldim.

Tv sistemi üzerinden filmin yanina ayni isimli alt yazisini ekleyip izlemek istediğimde türkçe karakterin bazilari çıkmıyor. Ornegin ı harfi y tarzında cikiyor. Ve bunu hic bir ayarla duzeltemiyorum. (altyazi ayarlari turkce vs)
    bu sorunu asan varmidir acaba ve nasıl?

• eaglesss kullanıcısına yanıt
    kendim denemedim ama hafızamda kaldıgı kadarıyla yardımcı olayım; home tusuna basıp ana menuye gec, 062596'i tusla ve ok'e bas cıkan menude "operation hours" altında saat cinsinden belirtir. teshir urun degilse bence 100 saat altı olması gerek bu degerin
  • bu aralar almak isteyenlere http://www.istanbulbilisim.com.tr/philips-55pus7101-55-140-ekran-4k-ultra-hd-dahili-uydu-alici-fiyati,208299.html
    firmayla bi alakam yok bu modeli araştırıyordum ve bariz ucuz olunca paylaşmak istedim
  • ramço07 R kullanıcısına yanıt
    eyvallah. video çekecek kadar bir sıkıntı yok. nadiren youtube açarken takılma oldu. bir defada usb3 den videoları çalıştırmadı (daha önceçalıştırıyordu). bir update daha istiyor tv.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk5kardes

bu aralar almak isteyenlere http://www.istanbulbilisim.com.tr/philips-55pus7101-55-140-ekran-4k-ultra-hd-dahili-uydu-alici-fiyati,208299.html
    firmayla bi alakam yok bu modeli araştırıyordum ve bariz ucuz olunca paylaşmak istedim

fiyat inanılmaz. 49" olanına 3900 verdim

• Yanlislik olmasin bazen karisiklik olabiliyor belki 49 inc olabilir yanlis girilmis olabilir sisteme

• quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

Yanlislik olmasin bazen karisiklik olabiliyor belki 49 inc olabilir yanlis girilmis olabilir sisteme

yüreğime iniyodu umarım öyledir bu arada 4500 normal fiyatı 55in. 5200 nerden çıktı bişey alınmaz burdan

http://www.teknosa.com/urunler/110015718/philips-55pus710112-4k-ultra-hd-android-smart-ambi

• 65pus7101 in fiyatına bakın ib de

• barisdragon B kullanıcısına yanıt
  • Fiyat iyide alınır mı bu tv philips kalitesi bellide biraz servis sıkıntı birde bu tv nin üretim yılı 2016 kullanan arkadaşlar tavsiye edermi teşekkürler
    Istanbul bilişimden birkaç alışverişim oldu sorun yaşamadım güvenilir firma kullanan arkadaşlarda tavsiye ederse alınır bence kaçmaz fiyat

• Vatanda indirimdeydi dün, aldım bende 3.999TL'ye , bimekste mağazada 4.599 TL fakat 700TL bipara veriyor, 700TL ve üzeri alış veriş ihtiyacınız var ise bimekste 100TL ile daha kardasınız ama piyasası şuan 4.500 Civarı sanırım ben 3.999TL'ye uygun aldığımı düşünüyorum. Vatan kalitesiyle. TV ile ilgili de baya aydınlatıcı şeyler yazılmış emeği geçen arkadaşlarada teşekkürler, inceleyip görüşlerimi bende paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donttrip -- 30 Haziran 2016; 14:06:07 >
  • Selam Arkadaşlar. Bu TV ile ilgili USB den film izlemek için aynı isimle atılan alt yazı karakterinde sorun yaşayan çok fazla kullanıcı vardı. Bikaç günden beri bu problemle uğraşıyorduk. Aslında çözümü çok basit. Birçok yerde yazan Options tuşu Bu televizyonda + tuşu ile eşleşmiş durumda. Bunu çözende forum arkadaşım ve yakın arkadaşım @fangoso dur. Buradaki Options yani seçenekler listesine girdiğinizde karakter seçenekleri çıkıyor. Buradan da Türkçe olarak seçtiğinizde 2-3 alt yazı yazdıktan sonra karakterleriniz düzeliyor (Benim gibi acele edip hemen düzelmesini beklemeyin işletim sisteminiz android olduğu için bikaç saniye sonra işleme geçiyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alsh -- 30 Haziran 2016; 19:57:13 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba, iyi forumlar
    Evime yaptığım araştırmalar neticesinde bu tvyi (55PUS7101) almak istiyorum.
    Forumda bu tv'yi en ucuz fiyat olarak 3.800 TL'ye alan arkadaştan daha ucuza alabilmiş birisi var mı?

Son olarak bilgili arkadaşlara bir sorum var
    Bu modeli 55PUS6501 modelinden ayıran bariz farklar nelerdir.

Şimdiden cevap/cevaplar için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.