Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 55pus6581 kullanan var mi 3300 almayi planliyorum bu paraya baska 55 100hz bulamam herhalde alinir mi deger mu ne dersiniz aksama kadar sparis vermem lazim vatandan

Bilerek internetten aliyorum ki sorun cikarsa 14gun cayma halkim var en azindan diye sorun cikarsa tv de en azindan ibternet oldugundan zorluk cikarmazlar degilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadık06 S kullanıcısına yanıt
    49pus6581 kullaniyorum 9 aydir memnunum 2800 almistim

• Arkadaşlar merhaba,

2 sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim;

İlk önce televizyona dışardan uygulam yüklediğimizde,

Uygulama sola yatık oluyor dolayısıyla kullnmal mümkün değil :)

Bunu düzeltebilen varmı?

Yabancı ve yerli dizi izlediğim bir uugulamada tabletten pylaş dediğimde Wifi Direct çıkıyor bunu aktaramadım zanırım ilken bişey:)

Ancak google home dan ekran yansıtan arkadaşlara soruyorum ekran çözünürlüğü çok kötü değil mi?

İphone 7 den ekran paylaşmak yda bir diziyi ekrn naıl yansıtırız?

Şuan kullanan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: forever_ozgurr

Arkadaşlar merhaba,

2 sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim;

İlk önce televizyona dışardan uygulam yüklediğimizde,

Uygulama sola yatık oluyor dolayısıyla kullnmal mümkün değil :)

Bunu düzeltebilen varmı?

Yabancı ve yerli dizi izlediğim bir uugulamada tabletten pylaş dediğimde Wifi Direct çıkıyor bunu aktaramadım zanırım ilken bişey:)

Ancak google home dan ekran yansıtan arkadaşlara soruyorum ekran çözünürlüğü çok kötü değil mi?

İphone 7 den ekran paylaşmak yda bir diziyi ekrn naıl yansıtırız?

Şuan kullanan varmı?

Merhaba,

Yukarıda anlattığım yöntemi denediniz mi? Yoksa yorumları okumadan, direkt olarak yorum mu yazdınız.

Buradaki yöntemi deneyin;
    https://atifzafrak.blogspot.com.tr/2017/08/chromedan-android-tvye-film-aktarma.html

• quote:

Orijinalden alıntı: kazanova7488

Ayrıntılı bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

Home uygulamasını indirdim işe yaramadı. Youtubeyi fecbok videolarını aktarabiliyorum ki onlarada gerek yok zaten tv kendi uygulaması var. Benim sıkıntım her film sitesini tv den acamamam bu yüzden telden filmi acıp aktarmak istiyorum ki ugraş olmasın ama iphone buna cok engel :(

Kumanda uygulaması ip adresi istiyor giriyorum code istiyor onun ne oldugunu cözemedim

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyordum ve hangi app. indirdiysem olmadı ama bu programı buldum ve daha şimdi test ettim tam olarak sizin ve beninde istediğim olay.
    Sadece uygulamayı indirin gerisi televizyonda.. İyi seyirler.

https://itunes.apple.com/in/app/momocast/id931719129

• Herkese iyi günler. Severek kullandığımız 7101 imizin ekranı kırıldı Tamiri mümkün mü? Mümkünse yaptırmak mantıklı mı? Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  • Arkadaşlar güncellenen youtube ıle birlikte artık vıdeolarda kalıte secemıyorum. Sureklı 1080p hatta varsa 4kda çalıştırmaya uğraşıyor vıdeoyu buda haliyle çok kota yiyor. Var mı çözümü?

• arkadaşlar bazı filmlerde altyazıyı bulamıyor. txt, sub, subrip gibi uzantılarda farklı farklı altyazı yapıp kaydediyorum, o halde bile bazı filmlerde yine bulamıyor, bazılarında buluyor. Sorun ne olabilir acaba?
  • bilgisyardaki goruntuyu tv ye aktarmak icin videonun icinde cast butonu aramanıza gerek yok.
    chrom menuden Yayınla... ya basmanız yeterli
    sonra tv otomatik bulunur ve masa ustumu yoksa sadece chrome daki o sayfayımı yayınlamak istediginizi tercih edin ve
    sayfanızdaki filmin tam ekran tusuna bastıgınızda tam ekran tv de seyredersiz filmi.
    tabi tv niz internete baglı ise. kolay gelsin.
  • Youtube dan benden baska rahatsız olan yok mu?

• mysterio7 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş merhaba 55pus7101'i aldığım günden beri 1 yıl geçti, hiç güncelleme yapamadım çünkü tv wifi ağına bağlıyken güncelle kısmında hiç bir güncelleme bulmuyor, güncellemeyi nasıl yapıyorsunuz?
  • jwcree kullanıcısına yanıt
    Uygulama ayarlarına gidip youtube güncellemeleri kaldır yine ayarlardan youtube için otomatik güncellemeyi kapat eski versiyon kaliteyi seçebildiğimiz uygulamayı kullanmaya devam et ben güncellendiği günden beri eskiyi kullanıyorum sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeshTher -- 7 Ekim 2017; 22:20:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • coolsweetboy C kullanıcısına yanıt
    Sağlıklı güncelleme için kablolu bağlantı kullanın imkansız ise güncelleme dosyasını sitesinden indirip yerelden (usb) den kurun wifi illaki kesiliyor ilk aldığımda krizlere girmiştim.

Bu arada puffin tv browser uygulaması mükemmel olmuş anca farkettim neredeyse 5 aydır yayında uygulama ama tvdeki store da yok internetten indirip dosya yöneticisinden kurun flash içerikleri bile sıkıntısız çalıştırıyo. Uygulamanın kendisi proxy kullandığı için hiç bir kısıtlamada yok 10 numara tarayıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeshTher -- 7 Ekim 2017; 22:24:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

quote:

Orijinalden alıntı: kazanova7488

Ayrıntılı bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

Home uygulamasını indirdim işe yaramadı. Youtubeyi fecbok videolarını aktarabiliyorum ki onlarada gerek yok zaten tv kendi uygulaması var. Benim sıkıntım her film sitesini tv den acamamam bu yüzden telden filmi acıp aktarmak istiyorum ki ugraş olmasın ama iphone buna cok engel :(

Kumanda uygulaması ip adresi istiyor giriyorum code istiyor onun ne oldugunu cözemedim

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyordum ve hangi app. indirdiysem olmadı ama bu programı buldum ve daha şimdi test ettim tam olarak sizin ve beninde istediğim olay.
    Sadece uygulamayı indirin gerisi televizyonda.. İyi seyirler.

https://itunes.apple.com/in/app/momocast/id931719129

Android tarafında, izlediğiniz her filmi veya videoyu aktarmak istiyorsanız eğer, bunun için Web Video Caster adlı uygulamayı kullanabilirsiniz. Yukarıda anlattığım yöntemde, her film sitesindeki Player'da cast butonu çıkmayabiliyor.

Bu nedenle, çıkmadığı yerlerde Web Video Cast adlı uygulamayı kullanıyorum. Kullanımı kolay ve basit, film yayına başladıktan sonra kontrol edebilmeniz içinde kendi içinde player çıkıyor.

• arkadaşlar merhaba,

55pus7101 ile 55pus6412 arasında kaldım,hangisini almalıyım sizce ?
  • Arkadaşlar ANDROİD 7.1.2 güncellemesi geldi çökün.

Güncelleme ile yapılan yenilikler

QM163E_U_0.15.209.1 - Tarih: 2017/10/10
    - Android 7.1.2 tabanlı yazılım
    - Google uygulamalarının güncellenmesi
    - Amazon HDR ve Amazon Dolby Digital + desteği
    - HLG Desteği Eklendi
    - İndirgenmiş Yükseltme Süresi
    - Geliştirilmiş Güvenlik
    - NPO ve ARD Mediathek uygulaması için düzeltme
    - 4k HDR oynatırken sporadik yatay çizgileri düzeltin
    - Ziggo resim dondurma ve makro bloklar için düzeltme
    - Geliştirilmiş Tarayıcı Android M ile karşılaştırıldığında
    - Geliştirilmiş Google yayın 4K desteği
    - Kararlılıktaki gelişmeler
    - YouTube v2 oynatma için iyileştirmeler
    - Kablo operatörünün desteği Slovenya için Teleing

buda linki:
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=55PUS7101/12&slg=TR&scy=TR

• quote:

Orijinalden alıntı: mysterio7

Arkadaşlar ANDROİD 7.1.2 güncellemesi geldi çökün.

Güncelleme ile yapılan yenilikler

QM163E_U_0.15.209.1 - Tarih: 2017/10/10
    - Android 7.1.2 tabanlı yazılım
    - Google uygulamalarının güncellenmesi
    - Amazon HDR ve Amazon Dolby Digital + desteği
    - HLG Desteği Eklendi
    - İndirgenmiş Yükseltme Süresi
    - Geliştirilmiş Güvenlik
    - NPO ve ARD Mediathek uygulaması için düzeltme
    - 4k HDR oynatırken sporadik yatay çizgileri düzeltin
    - Ziggo resim dondurma ve makro bloklar için düzeltme
    - Geliştirilmiş Tarayıcı Android M ile karşılaştırıldığında
    - Geliştirilmiş Google yayın 4K desteği
    - Kararlılıktaki gelişmeler
    - YouTube v2 oynatma için iyileştirmeler
    - Kablo operatörünün desteği Slovenya için Teleing

buda linki:
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=55PUS7101/12&slg=TR&scy=TR

bilgi için teşekkürler.
    PHILIPS 49PUS6561/12 TV yede ANDROID 7.1.2 gelmiştir.

son güncelleme ile herşey düzeleceğini düşünüyorum. bu Philips çalışıyor valla.
    2017 samsung a7 telefonuma daha android 7.0 nougat gelmedi. :D

hadi hayırlı olsun inşallah memnun eder beni..

• Ricaederim,Aynen adamlar çalışıyor nazar değmesin.Umarım güncellemeyle eksikler ve hatalar giderilmiştir.
    Android'in yeni sürümüylede uygulama sayısında artış olursa tadından yenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterio7 -- 11 Ekim 2017; 14:1:2 >
  • 6581 güncelleme geldimi bakıyorum yok görünüyor fakat türkiye olan sitesinde

• dtceko D kullanıcısına yanıt
    6581 içinde güncelleme geldi.

burdan indirebilirsin:http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?scy=TR&slg=TR&ctn=55PUS6581/12

yükledikten sonra izlenimlerini paylaşırsan iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterio7 -- 11 Ekim 2017; 16:36:20 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.