Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süper bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtceko

Süper bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık

Ne demek hocam, yardımcı olabiliyorsam ne mutlu.
  • Arkadaşlar TV kanallarını açınca altta hangi program olduğu ne zaman başlayacağı ne zaman biteceği falan yazıyor. Genelde de hep yanlış bilgi oluyor. Bir de bazen bilgiyi alamadığı zaman heralde, program yok yazıyor ve takılı kalıyor. GERİ tuşuna bastığımda bu yazı yok oluyordu. Yeni yazılım ile beraber GERİ tuşunun işlevi biraz değişmiş, bastığımda bir önce açık olan kanala geri dönüyor artık. Peki bu prohram yok yazısını nasıl kaldıracağız, sürekli öyle ekranda takılı kaldı, ayarlarda da bulamadım. Var mıdır çözümünü bilen ?
  • gunnerr G kullanıcısına yanıt
    Bendede 2 aydır aynı sorun var program yok yazısı bunu çözdüm.

999 555 ... gibi kanal olmayan giriş yap kanal kurulmamış uyarısı veriyor ve program yok uyarısı siliniyor

• true motionu kapatmama rağmen kodi de halen harketli sahnelerde donma oluyor. gerçekten sinir bozucu bir durum.

yokmudur bunun bir çaresi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bullx

true motionu kapatmama rağmen kodi de halen harketli sahnelerde donma oluyor. gerçekten sinir bozucu bir durum.

yokmudur bunun bir çaresi?

Normal TV izlerken de oluşan bir şey bende.

https://www.youtube.com/watch?v=0kT1GMnKFOs

Ben buradaki ayarları yaptım. TV biraz daha karanlık oldu ama renkler biraz daha doğruya yakın oldu.
  • lg ve samsungun muadil urunlerine gore nasıl arkadaşlar almayı dusunuyorum bende ama androidin saçmalıklarıylada ugrasmak istemem donma falan cok oluyormu sistem kilitlenmesi fisi cikar tak vs.
  • 7101 ile 7181 arasın da tek fark sound bar olmasi sanirim.ve sound bar'li 7181'in daha pahalı olmasi gerekirken daha ucuz olmasının nedeni nedir acaba? Hangisini tercih etmeliyim hocam sizce? Tesekkurker 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbox2 -- 20 Mart 2017; 16:7:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbox2

7101 ile 7181 arasın da tek fark sound bar olmasi sanirim.ve sound bar'li 7181'in daha pahalı olmasi gerekirken daha ucuz olmasının nedeni nedir acaba? Hangisini tercih etmeliyim hocam sizce? Tesekkurker 👍🏻

neden daha ucuz 7181 anlamadım. hem subwoofer hem hem ses çıkışı 45 watt hemde çerve kalınlıgı çok daha ince.
    7181 daha uygunsa hiç kaçırma hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

lg ve samsungun muadil urunlerine gore nasıl arkadaşlar almayı dusunuyorum bende ama androidin saçmalıklarıylada ugrasmak istemem donma falan cok oluyormu sistem kilitlenmesi fisi cikar tak vs.

ister başka marka al ama bence kesinlikle android tv al. istediğin programı kur kaldır. tv yi kendine göre daha kullanışlı hale getirebilirsin. şahsen ben hiç donma ile karşılaşmadım. sanırım gerekli güncellemeyi yaparsan ve aşırı gereksiz programda yüklemezsen hiçbir sorun olmaz. bilmiyorum şuana kadar bende hiç olmadı.
  • Merhaba

TelevizyonunuZda hangi uygulamalar yüklü arkadaşlar

• forever_ozgurr F kullanıcısına yanıt
    Kodi.netflix.Chrome. twitch harici uygulamalar kullanıyorum.

• dtceko D kullanıcısına yanıt
    ben de 6581 modelini kullanıyorum.benim bulduğum çözüm de şöyle: Kanal listesini açıp sağa 1-2 sayfa gidiyorsunuz ve yayın akışını güncelliyor otomatik olarak.güncelleyince(bir kaç saniye sürüyor) program yok yazısı gidiyor zaten.
    Ben chrome'a ilk girdiğimde kumandayla işlem yapamıyorum önce mause ile falan tıklamam gerekiyor,sizdede öylemi eğer sizde sorunsuzsa kullandığınız chrome sürümünü yazarmsınız.?
  • mysterio7 kullanıcısına yanıt

Chrome sürümü fotodaki çok tutarlı çalışıyor 3 aydir aynı sürüm yüklü

• quote:

Orijinalden alıntı: dtceko

Chrome sürümü fotodaki çok tutarlı çalışıyor 3 aydir aynı sürüm yüklü

Çok teşekkürler arkadaşım,akşam deneyeceğim bakalım.
  • Yeni yazılım güncellemesi gelmiş arkadaşlar.

SAYFADA BU :http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=55PUS7101/12&slg=TR&scy=TR

Yanlış görmüyorum dimi ya...?

YAPILAN DÜZELTMELER
    QM163E_U_0.6.188.12 - Tarih: 2017/03/08

- "Nasıl Yapılır" uygulaması ve yeniden düzenlenmiş Ayarlar rafının tanıtımı
    - Bluetooth Uzaktan Kumanda bağlantısının iyileştirilmiş reaksiyonu
    - Kararlılık için iyileştirmeler
    - Geliştirilmiş DLNA sunucularının keşfedilmesi
    - Bazı frekanslarda geliştirilmiş DVB-C alımı
    - Dropbox Giriş sorunu için düzeltildi
    - Ekranda kalan ve bazı bildirimlerin bulunmadığı bazı bildirimlerin düzeltilmesi
    - Belirli yönlendiricilerle Ambilight Hue bağlantı kaybı için düzeltme (ör. Fritz! Box)
    - RTL XL sorunu için düzeltme
    - Ticari mola verdikten sonra "888" ve "889" numaralı videotextler yeniden ablat edilmeyecek şekilde düzeltildi
    - Resim Stili "Bilgisayar" kullanırken yanlış resim formatı düzeltildi
    - HDR oynatma iyileştirmeleri
    - GameFly kullanımındaki düşük gecikme süresi
    - Sabit çeviri hataları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterio7 -- 28 Mart 2017; 9:32:49 >

• selamlar,

en son sürüm geldiğinden beri chrome cast yapmayı denememistim. Şimdi denedim ancak çalışmıyor. ekran simsiyah oluyor ve cast kendi kendine duruyor. Sebebi ne olabilir ?
    Dostum malesef yine chrome u ilk açtığımda kumandadan kontrol edemiyorum illaki mause falan bağlayıp arama kutusuna tıklamam gerekiyor.İlk açılışta kumanda işlevsiz kalıyor ama arama kutusuna bir şekilde tıklarsam geri kalan kontrolleri kumandadan yapabiliyorum.
  • mysterio7 kullanıcısına yanıt
    Aynı problem bende de var. Chrome'u açtığımda kumanda ile kullanamıyorum. Kumandanın hangi tuşuna basarsam basayım fayda etmiyor (Mouse takınca muhtemelen kullanabilirim, denemedim).
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.