Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.704
Cevap
37
Favori
121.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ekledim yeni frekansı sorun yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet servis 5 gün önce kurulum yaptı. o zamanda yoktu. bugün olmazsa baştan kurulum yapayım bakalım.güncelleme olaylarını da deneyeyim.teşekkürlwr cevaplar için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün bende 55 Pus7101 alarak aranıza katıldım kısmetse yarın kurulum olacak ve daha sonra yeni almayı düşünenler için ürün hakkında tecrübelerimi burada paylaşırım. Umarım doğru kararı verip güzel bir televizyon almışızdır.
  • Kaç TL ya aldiniz ve nereden?

• quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Arkadaşlar bugün bende 55 Pus7101 alarak aranıza katıldım kısmetse yarın kurulum olacak ve daha sonra yeni almayı düşünenler için ürün hakkında tecrübelerimi burada paylaşırım. Umarım doğru kararı verip güzel bir televizyon almışızdır.

beğenmezsen 30 gün iade edebilirsin.. banding diye şikayet eder iade edersin.
  • buarada tv yi vatandan 3900 e almış olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: bytrojan29

quote:

Arkadaşlar bugün bende 55 Pus7101 alarak aranıza katıldım kısmetse yarın kurulum olacak ve daha sonra yeni almayı düşünenler için ürün hakkında tecrübelerimi burada paylaşırım. Umarım doğru kararı verip güzel bir televizyon almışızdır.

En korktuğum karşılacağım olay banding bu televizyonda zaten. bunu öne sürerek iade almıyorlar diye biliyorum ben. Çünkü bu zaten bu panelin genel sorunu değil mi. mesele ne kadar verdiği bu Tv nin. Çok rahatsız edici boyutta mı, yoksa tolere edilebilecek boyutta mı?

• fullmox F kullanıcısına yanıt
    teknosa dan aldım 4.099₺
  • tv fiyatımı çok çıktı 55 ekranı ben 2-3 ay önce 3500 e aldım. gerçi bilmiyorum dolar çıktı diye hep zam gelmiş olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

En korktuğum karşılacağım olay banding bu televizyonda zaten. bunu öne sürerek iade almıyorlar diye biliyorum ben. Çünkü bu zaten bu panelin genel sorunu değil mi. mesele ne kadar verdiği bu Tv nin. Çok rahatsız edici boyutta mı, yoksa tolere edilebilecek boyutta mı?

sen tüketici şikayetlerine bildir. paranı geri alırsın. sen mrk etme. banding sadece maç yayınlarında belli oluyo. normal film lerde hiç bişi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 10 Aralık 2016; 0:46:50 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

sen tüketici şikayetlerine bildir. paranı geri alırsın. sen mrk etme. banding sadece maç yayınlarında belli oluyo. normal film lerde hiç bişi yok.

normal filimde sorun yoksa iyide ben sık maç seyrederim digitürk ten en 10 yıldır Plazma tv kullanıyorum hiç bir görüntü şikayetim omadı bugüne kadar.
    aradan geçmiş 10 yıl yeni bir teknolojide bunların konuşulmaması lazım ama bizim konuştuğumuz şeye bak.
    Maç yayınlarında çok rahatsız ediyor mu?

• selam arkadaşlar;
    bende uzun süredir tv araştırmasındayım bu forum sitelerini ve yaptığınız yorumları sık sık kontrol ediyorum takip ediyorum bende bi philips tv almayı düşünüyorum. aslında bende 55pus7101 i almak istedim ama son bir iki ayda fiyatlar inanılmaz uçtu 3900 e olan bu tv suan 4200 4300 civarı teknoloji marketlerde ama şuan 55PUS6581 almaya karar verdim bunun fiyatı vatanda 3600 yarın gidip görcem tv yi bi kaç video yükledim flasha bakalım ne sonuç verecek :) bu modeli araştıranınız var mı yada denk geleniniz?
  • quote:

teknosa dan aldım 4.099?

hocam hayırlı olsun. sanırım 300 lirada çek tanımladılar üstüne.
    üstelik bu sound biraz uyguna geliyor.
    http://www.teknosa.com/urunler/110100969/lg-sh3bdturllk-300w-soundbar-ev-sinema-sistemi
  • evet haklısın 7101 daha iyi bi cihaz olabilir ama 6581 ile özelliklerini kıyasladığımda bi fark göremedim fiyat bakımından dediğin gibi hediye çeki olunca arasında 200 lira oynuyor ne gerek var 200 lira cebimde kalır olmadı 100 daha koyar 120 w yada 300w lık bi sound bar alırım olur biter özellik bakımından pek fark yok olsa evet dediğin gibi yapardım
  • ses çıkış gücü dediğinde 20w 7101 30 w

HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişi yok ötekinde bu önemsiz :)

yenileme hızı 100hz dediğini bilmiyorum ama 50 de olabilir araştırmak lazım çok önemli.

bide dediğin tv kenarı aleminyum değil galiba ve incemi?
  • tv yi yakından görme fırsatım olmadı öğlen fırsatım olursa gidip görmeyi planlıyorum :) epeyde 100 hz yazıyo bilemicem artık :) internet üzerinden almanın sakıncası yok dimi o kadar para verip uğraşmayalım bide hiç sanaldan alışveriş yapmadım da
  • aynen hocam 100 hz miş. bilinçli tüketicisin bence. aradaki farkı soundbara ver mis gibi yemişim 20 watt çıkışını sonra :) hatta ses komutuda varmış eski modelinde. kumandası falan nasıl onu araştır bence klavyelimi. birde aklımda kalan magazadan kıyasla görünümü nasıl ben bilmiyorum slim flat mı.
    bu arada bende internetden aldım hatta n11 den hiçbir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum sonuçta aynı fabrikadan çıkma değilmi. aynı geminin malı :D hatta internetde alınan ürün mağazadan alınan ürüne göre değişimde daha avantajlı. gözle görüp aldıgın ürünü misal teknosa ben bunu değişicem dediğinde sorun çıkartır ama misal teknosanın internet sitesinden al hiçbi mazeret bildirmeden iade değişim vs yaparsın.
    internetten alıcağın ürünün kutusu hasar görmesin yeter zaten gözünün önünde servis kuracak.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

normal filimde sorun yoksa iyide ben sık maç seyrederim digitürk ten en 10 yıldır Plazma tv kullanıyorum hiç bir görüntü şikayetim omadı bugüne kadar.
    aradan geçmiş 10 yıl yeni bir teknolojide bunların konuşulmaması lazım ama bizim konuştuğumuz şeye bak.
    Maç yayınlarında çok rahatsız ediyor mu?

çok rahatsız etmiyorda yani şöyle diyim bi kaleden karsı tarafın kalesine doğru ekran kayarken ekranda ufak siyah gölge oluşuyor. bu gözüne takılabilir. ama sadece SD ve HD yayınlarda oluyor. 4k ekranda belli olmuyo ama çok az. Örn: TRT4K avrupanın maçlarında banding çokkkk az belli oluyor. farkedilmiyor yani..

ama şunu bil her 4k led tv de var. SAMSUGN olsun LG olsun. hepsinde var. SONY de olmadığı söylentiler var..
    4k led tv lerin genel sorunu bu.

eğer çok rahatsız ediyorsa. iade et. 2017 televizyonları bekle..

ben maç seyretmiyorum film seyrediyorum diye iade etme gereği duymadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 10 Aralık 2016; 12:37:14 >

• Arkadaşlar cihaz yazılımını güncel mi kullanıyorsunuz?
    Yazılımına baktım üstündeki yazılım oluşturma tarihi Ağustos tarihli
    üstünden yapılıyor güncelleme sanıyordum ama bilgisayardan flash belleğe atıp onu usb den televizyona yüklemek daha iyi dediler.
    Nasıl yapıyorsunuz siz?
    Philips sitesinde bu cihaz için güncel bir yazılım sürümü var Kasım ayında gelmiş.
  • google crome u nereden yüklediniz? applikasyonlar içinden değil sanırım tarayıcı üzerinden direk mi yüklediniz?
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.