Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Programları yükleyebildim teşekkürler.Yalnız instagram dikey değilde yatay olarak açıldı.Twiter içinde birkaç sürüm denedim çalıştıramadım.İki program içinde stabil çalışan sürüm hangisi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mysterio7

Programları yükleyebildim teşekkürler.Yalnız instagram dikey değilde yatay olarak açıldı.Twiter içinde birkaç sürüm denedim çalıştıramadım.İki program içinde stabil çalışan sürüm hangisi acaba?

onu denemedim bilmiyorum. bazı apk programlar yatay olarak açıyor. normal yani. instagram ile twitter denemediğim için bilemiyorum. ama yükleniyor. illa bir çözümü var ama araştırmak lazım. araştırmak için zamanımı buna ayıramam :D çok yoruldum.
  • son güncellemede şu sorun olmaya bşaladı
    ben gereksiz programları (digiturk play, trt, lig tv, deezer, spotify vs) kaldırıyorum.
    tv fişi çekip takınca geri geliyor. bu sorunlu
    sizdede öyle mi ?

eminim bir güncelleme daha gelecek..
  • Bu ürünü kullanan yada çok iyi incelemiş bilgi sahibi arkadaşlara soruyorum. Şuan Sony 55xd8505 ve bu ürün arasında kaldım. Fikir ve deneyimleriniz nedir?
    futbol açı izlerken hareketli görüntülerde nasıl?
    siyahı nasıl veriyor net mi?
    Donanımsal HDR si mevcut mu?
    Birde birkaç yorumda donma şikayetlerinden bahsedildiğini gördüm bu konuda yorumlarınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Bu ürünü kullanan yada çok iyi incelemiş bilgi sahibi arkadaşlara soruyorum. Şuan Sony 55xd8505 ve bu ürün arasında kaldım. Fikir ve deneyimleriniz nedir?
    Birde birkaç yorumda donma şikayetlerinden bahsedildiğini gördüm bu konuda yorumlarınız nedir?

sen git mağazaya
    sony ile philips yan yana bak hangisi gözüne hoş geliyorsa onu al

yok siyahı netmi
    yok donanımsal hdr mi
    yok donma şikayeti
  • Ya arkadaşlar 0.14 0.31 yazılımını nerden bulabilirim bu son yazılımda tv arada bir kendi kendine kapanıp açılıyor 0.14 0.31 yazılımındayken hiç kapanmıyodu 55pus7101

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu ürünü kullanan yada çok iyi incelemiş bilgi sahibi arkadaşlara soruyorum. Şuan Sony 55xd8505 ve bu ürün arasında kaldım. Fikir ve deneyimleriniz nedir?

Aynı soruyu bende soruyorum.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: bytrojan29

quote:

sen git mağazaya
    sony ile philips yan yana bak hangisi gözüne hoş geliyorsa onu al

yok siyahı netmi
    yok donanımsal hdr mi
    yok donma şikayeti

Mağazayada gittim ürünlerede baktım merak etme.
    bu arada sorduğum soruları mağazadaki promotör arkadaşlardan yanlı ve taraflı cevaplarından çok daha objektif olacağına inandığım için soruyorum.
    Forumların olmasının nedenide bu değil mi zaten?

Neyse ben sorularıma geri dönecek olursam benim için diğer altarnetif olan Sony 55XD8505 in ips panel olmasından kaynaklı siyahları vermesinden sıkıntılı olduğunu fark etttim ama kontrast ta çok iyimiş. Philips in paneli nedir ve bu konuda nasıl?

cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Bir sorumda içerisindeki dahili uydu alıcısı ile direk TRT4k izlenebiliniyor mu bu televizyonla?
  • efesb kullanıcısına yanıt
    İzleniyor. Ben şahsen izleyebiliyorum

İzleniyor tv izleme konusunda bu modelin sıkıntısı yok. Oyun konusunda da problemi yok Input lag hissedilmiyor. Sıkıntı TV içindeki yazılım engine vs geç cevap veriyor. Bir kaç Update daha lazım düzelir mi bilemiyorum.

55pus7101 de IPS panel. Ama ben sony aldım dediğin modeli geçen gün. Sanki daha sorunsuz gibi geldi ne bileyim işte

• 55Pus6581 ile farkı nedir bu ürünün?

6581 aldım, gerçek 100hz olması ve daha iyi bir kumandaya sahip olması sebebiyle.

• Bu modeli kullananlarda 4k filmlerde takılma yapıyormu bende 4k video aktarmaya çalıştığımda sürekli takılıyor 1080p de birşey yok ?

Modem Netmaster 50 megabit 4 megabit upload
    Tplink wirres adaptör 42 megabit tvnin bulunduğu yerden

Sonuç 2 dk oynatıyor sonra izlenmicek şekilde film tkaılıyor 50-60gb boyutu
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Bunun kumandasının kullanımı daha rahat görünüyor.
    onun dışında hoparlör gücü 10 w düşük ve subwoofer yok bu modelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardstyler

Bu modeli kullananlarda 4k filmlerde takılma yapıyormu bende 4k video aktarmaya çalıştığımda sürekli takılıyor 1080p de birşey yok ?

Bu konuda bir çözüm veya nedenini bulursanız bizimle paylaşır mısınız?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hardstyler

Bu modeli kullananlarda 4k filmlerde takılma yapıyormu bende 4k video aktarmaya çalıştığımda sürekli takılıyor 1080p de birşey yok ?

Bu konuda bir çözüm veya nedenini bulursanız bizimle paylaşır mısınız?

Simplyshare kaldırmışlar sanırım indiremedim bu arada mediaserver townky diye birşey kurdu arkadaş ondada tv nin seri numarasını istiyor daha yazmadım sonra bugün kablo çekicem tv şuan tamirde bakalım öyle olcakmı

Bugün gittim formatından dolayıdır takılmaması lazım philips yardımdan 4k formatlarına bkaıp indirin diyo adam hadi bakalım tv gelsinde bi öyle denicem
  • http://ultrahdindir.com/ultra-hd-4k-bluray-film-indir-m2ts/557-deadpool-4k-ultra-hd-2160p-dual-tr-eng-film-indir-377-gb-2016.html

ben hiç denemedim nasıl yani bu filimlerin boyutu 40 gb mı? ee aylık iki film indir izle kota hakkın doluyor.
  • KODI Uygulamasını tv'ye yükleyip kullanan arkadaşlar! Sorum size

Adam akıllı bir repo tavsiye edebilecek arkadaş var mı?

Ukturks'ü indirdim hangi kanala tıklasam f4mtester adlı bir uygulama istiyor, onu da bir çok yol denememe rağmen tv'ye indiremedim.
  • arkadaşlar sony xd8505 ve Pus 7101 arasında kaldım kağıt üzerinde herşeyleri panel, hız ikisininde android tv oluşu eşit ama iş pratiğe gelince bunu ancak siz kullanıcılardan öğrenebiliriz. Youtube dan 4k videoyu rahatlıkla kesilmeden oynatıyor mu yada ubs3.0 dan Tv ye bir 4k video film koyduğumuzda rahatlıkla seyrediliyor mu?
    Ve virde bu normal ulusal kanallarda birşey seyrederken kumlanma yada herneyse sorunlar var mı?
    veya onun dışında eksi bir yönü yada artısı var mı?
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.