Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah aşkına birisi Ayarlardan MANUEL KURULUM menüsüne bakıp.Pasif durumda olup olmadığını söyleyebilirmi bende pasif durumda.Kullanılamıyor yani sizdede pasifse ayarlarla oynamayacağım eğer sizde aktifse televizyonu sıfırlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

Tv'ye son güncelleme ne zaman geldi?

3 gün önce gelmiş. ben wifi ile internetle yüklemeye çalışıyorum. yüklenmiyor. internetimde iyi hiçbirşey anlamadım ben bu işten.

kardeş sen internetten güncellemek istiyorsun. sen ne yap biliyormusun.
    televizyonun fişini çek 30 sn bekle sonra televizyonunu çalıştır. televizyonunu 1 saat açık bırak
    televizyon kendisi güncelleme arayacak.
    sen o zaman yazılım güncellemesi bölümüne girip arama yaptır.
    hemen ekrana gelicek sen o zaman kabul edip yüklersin.

bu arada yeni güncelleme geldiğini bildirdiğin için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mysterio7

Allah aşkına birisi Ayarlardan MANUEL KURULUM menüsüne bakıp.Pasif durumda olup olmadığını söyleyebilirmi bende pasif durumda.Kullanılamıyor yani sizdede pasifse ayarlarla oynamayacağım eğer sizde aktifse televizyonu sıfırlayacağım.

neyi elle yükleyeceksin ? güncelleme mi ?
    sorun neydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

gördüğün sorunlar 10 farklı tvde var mı sadece senin cihaza özgü mü kontrol ettin mi? youtube ile çektiğin video kaydını koymamanın sebebi ne? kanıt koymazsan kimse inanmaz...

Elimde profesyonel fotoğraf makinesi olmasına rağmen çok defa denedim vidyo çekmeyi. O hatalar vidyoya yansımıyor. Çünkü ayrı bir fps yavaşlaması da makine ekliyor ve o hatalar farkedilemez hale geliyor. Philips in mağazada bulunan tüm modellerinde var hata. Satış yetkilisi de söylüyor zaten.

sonyci dinle beni sen hele bir yaşadığın sorunları resim halinde buraya ekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 16 Kasım 2016; 14:44:47 >
  • Satış yetkilileri, bu fiyata alınabilecek en özellikli TV olarak bahsediyor ve hataların tüm TV'lerde olduğunu belirtiyorlar.

11 Kasım 2016 tarihli güncellemeyi yükleyip, gözlem yapan arkadaşlar paylaşabilirler mi gelişmeleri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya hani tek bir kanal eksik mesela tvibu spor;kanalı kurmam lazım internetten frekansını buldum örneğin :pol: 112734 fec:7000 olsun
    bu frekansları elle girerek tek kanal arama olması lazım bir türlü bulamadım.Manuel arama diye bir menü var oda pasif durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytrojan29

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

Tv'ye son güncelleme ne zaman geldi?

3 gün önce gelmiş. ben wifi ile internetle yüklemeye çalışıyorum. yüklenmiyor. internetimde iyi hiçbirşey anlamadım ben bu işten.

kardeş sen internetten güncellemek istiyorsun. sen ne yap biliyormusun.
    televizyonun fişini çek 30 sn bekle sonra televizyonunu çalıştır. televizyonunu 1 saat açık bırak
    televizyon kendisi güncelleme arayacak.
    sen o zaman yazılım güncellemesi bölümüne girip arama yaptır.
    hemen ekrana gelicek sen o zaman kabul edip yüklersin.

bu arada yeni güncelleme geldiğini bildirdiğin için teşekkürler.

eyvallah saolasın. yaptığım yoldan olmuyunca usb ile yüklemiştim. acaba demiştim sürekli güncelleme olduğu halde neden yüklemiyor tv bu yönden demi sorunlu diye şüpelendim.
    bu arada bişeyim gidecek değil. aradım servisi vertical banding sorununu ilettim bakalım ne diyecekler. normal diyip gidecek büyük ihtimal ama. en azından firmaya banding sorunu bildirilmiş olsun :D yorulsunlar biraz.

• onurguner kullanıcısına yanıt
    Servis sonucunu merakla bekliyorum hocam,Herhangi bir çözüm sunarlarsa bende hemen servise başvurucam.
  • Televizyonumu son sürüme güncelledim.

Değişen hiç birşey olmadı. sadece şunu gördüm
    youtubeye girerken voice durdurma hatası geliyodu bazen. bu düzeldi gibi
    droid.tv hatasıda geliyodu buda düzeldi gibi
    başkada hiç birşey yok diyebilirim.

şimdi Televizyonumu güncelledim. gereksiz programları tek tek kaldırmaktan bıktım.
    Kanal benim için sorun değil
    TKGS zaten herşeyi ayarladı. turksattan çok daha iyidir.

güncelleme sonrası görüntü ayarları orta olarak ayarlanmış. değiştirilerek maximum'a getirdim.
    ambilight canlı seçtim
    ses canlı seçtim
    görüntü canlı seçtim
    açıkçası güncellemede hiç birşey yok diyebilirim.
  • Ps4pro ile 4K kullanan varmı bu tv yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video güzelmiş eline sağlık
    Soracağım bir soru var, Bende de LG G2 var, telefonun ekran görüntüsünü hangi program veya özellik vasıtasıyla yansıttığını öğrenebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

Video güzelmiş eline sağlık
    Soracağım bir soru var, Bende de LG G2 var, telefonun ekran görüntüsünü hangi program veya özellik vasıtasıyla yansıttığını öğrenebilir miyiz?

kardeş dün benim bir kuzenim evime zirayete geldi. telefonu LG G3'dür
    Google Home yükledi. benim telefon(Samsung S5) ile aynı hızda ekranı yansıttım. hiç bir problem yok..

Proğram ismi GOOGLE HOME dir. önceki ismi GOOGLE CAST dı.. güncelleme ile değişti..
  • millet başka konuda görmüştüm bu tv de de hata aldım sizde denermisiniz.

internetten netspor diye bir siteye girip. ordaki siteyi daha açmadan bir hata veriyor. flaş player video da acaba bir sorun mu var.
  • mysterio7 kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam yarın geliceklermiş. bakalım ne diyecekler. ben diyecem valla açıkcası 4 senelik led tv var odada ne banding ne bişey mis gibi futbolumuda izliyorum. bu tv yi aldım. acaba çizgi göze batıyomu batmıyomu ne kadar batıyo incelemekten maçtan da bişey anlamıyorum. millet ufak hatadan arabayı geri çağırıyo alın bu tvyi sorunsuz verin. yoksa para iade diyecem oled alayım o halde.
    teknosada 55 inç oled 5000 altına düşmüş mis gibi.
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Vallahi bende çizgi takipetmekten izlediğim maçtan hiçbirşey anlamıyorum.İnşallah olumlu yaklaşırlar çözerler sorunu.
  • Asıl sorunum şu, google cast dışında windows 10 ekteki fotografta gösterdiğim şekilde herhangi bir donma/takılma olmadan videoları 55pus7101'a aktarabiliyorum.

Ancak yabancı dizilerde altyazı eklenmiyor maalesef bu sorunu çözemedim, ayrıca madem donma/takılma olmadan brrip gibi yüksek gb dosyaları oynatabiliyorsun, o zaman atıyorum PES2017 oynarken de HDMI'a bağlı kalmadan görüntüyü aktarabilmem gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsweetboy -- 17 Kasım 2016; 21:30:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

Asıl sorunum şu, google cast dışında windows 10 ekteki fotografta gösterdiğim şekilde herhangi bir donma/takılma olmadan videoları 55pus7101'a aktarabiliyorum.

Ancak yabancı dizilerde altyazı eklenmiyor maalesef bu sorunu çözemedim, ayrıca madem donma/takılma olmadan brrip gibi yüksek gb dosyaları oynatabiliyorsun, o zaman atıyorum PES2017 oynarken de HDMI'a bağlı kalmadan görüntüyü aktarabilmem gerekiyor

öyle oynayamazsınki görüntüyü tv aktarma 1 sn lik hızda aktarıyo.

• quote:

quote:

quote:

gördüğün sorunlar 10 farklı tvde var mı sadece senin cihaza özgü mü kontrol ettin mi? youtube ile çektiğin video kaydını koymamanın sebebi ne? kanıt koymazsan kimse inanmaz...

Elimde profesyonel fotoğraf makinesi olmasına rağmen çok defa denedim vidyo çekmeyi. O hatalar vidyoya yansımıyor. Çünkü ayrı bir fps yavaşlaması da makine ekliyor ve o hatalar farkedilemez hale geliyor. Philips in mağazada bulunan tüm modellerinde var hata. Satış yetkilisi de söylüyor zaten.

Daha "program" yazmayı beceremeyen güzel insan.

O kadar ayrıntılı olarak hataları yazdım bunu anlamamak ve tv üzerinde görmemek için insanın kör olması lazım. Hadi körsün diyelim. Gidip herhangi bir mağazadan satış yetkilisine söyle sana anlatsın bunu da dedim. Hala philips yandaşlığı yapmanın alemi yok. Bu hataları ben kendim bi tarafımdan uydurmadım. Bilmesi gerekenler biliyor onlar da satış elemanları. İşte sizin gibi bu işten çakmayanlara bu tv yi satıyorlar siz de ne güzel tv diyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

O kadar ayrıntılı olarak hataları yazdım bunu anlamamak ve tv üzerinde görmemek için insanın kör olması lazım. Hadi körsün diyelim. Gidip herhangi bir mağazadan satış yetkilisine söyle sana anlatsın bunu da dedim. Hala philips yandaşlığı yapmanın alemi yok. Bu hataları ben kendim bi tarafımdan uydurmadım. Bilmesi gerekenler biliyor onlar da satış elemanları. İşte sizin gibi bu işten çakmayanlara bu tv yi satıyorlar siz de ne güzel tv diyorsunuz.

:D :D hahaha program yazmayı bilmeyen güzel insan ?? :D :D
    ulan benle yarışşan içinden bu uçmuş dersin :D

sen kendine bi philips android TV aldın mı onu de hele ? :D :D philips android tv alacak kadar parası yok :D :D :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 18 Kasım 2016; 16:21:56 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam senden özür diliyorum. sana demiştim sanırım demo yayında ben birşey görmüyorum diye. yüzde yüz haklıymışsınız. söylemenize rağmen görmemiştim. sen mümkün değil dikkatli bak demiştin. hareketlilik kapatınca o sorun gözükmüyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 18 Kasım 2016; 16:33:43 >

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.