DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI.
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
1.564
Cevap
42
Favori
90.941
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> TV Tavsiyeleri >> PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      15 Mesaj
      25 Ekim 2016 22:19:00
      Hayırlı olsun . Özellikle motion perfect özelliğini gözlemleyip paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      15 Mesaj
      25 Ekim 2016 22:30:46
      Hayırlı olsun . Özellikle motion perfect özelliğini gözlemleyip paylaşırsanız sevinirim.

|
      |

• Binbaşı
      1628 Mesaj
      26 Ekim 2016 08:07:33

Hayirli ugurlu olsun

|
      |
      mysterio7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      528 Mesaj
      26 Ekim 2016 08:25:01
      quote:

Orijinalden alıntı: kilwallen

gelişmiş - hareket - perfect motion ayarını kapatınca titreme yapıyor. O yüzden en ideali 'orta' gibi geldi bana.

kardeş çok teşekkür ederim. bunu hiç bilmiyordum.
      bütün ayarları maximum yaptım. dahada mükemmel görüntü almaya başladım. banding çok azaldı.
      hareketlerdeki bütün ayarları maximum seçip youtubeye girdikten sonra ekran bozulmaya başladı.
      fişi çekip geri taktım artık çok daha iyi görüntü alıyorum.
      titreme falan olmadı bende ??
      çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytrojan29 -- 26 Ekim 2016; 8:25:37 >

ASUS K55VJ | i7 3630QM 6MB Cache 2.4 GHZ | NVIDIA GT635M 2 GB 128 BIT | 8 GB 1600MHZ RAM || SAMSUNG 850 EVO 250 GB SSD || CREATIVE SBS A250 2 1 SPEAKER || SAMSUNG 16GB MICRO SD EVO CLASS10 || SAMSUNG A7 2017 || PHILIPS 49PUS6561 || HYUNDAI ACCENT BLUE 2014 DIESEL
    • Yüzbaşı
      257 Mesaj
      26 Ekim 2016 08:39:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Dydalgic

Arkadaşlar geçtiğimiz pazar günü almış olduğum 55PUS7101 cihazım bugün kuruldu henüz test edemedim bu akşamdan itibaren kullanmaya başlayacağım,Cihazı kullandıkça oluşacak olumlu veya olumsuz düşüncelerimide buraya yazarım.

Teşekkürler öncelikle,

Perfect motion özelliğine gelecek olursak ilk günki izlenimim şöyle;Bu özelliği kapatınca hızlı görüntülerde karelenme oluşuyor.Çok yüksekte açınca parlaklığı çok yükselttiği için beni rahatsız etti o nedenle çok deneyimleyemedim ve değiştirdim.Sonra tavsiyeler üzerine orta ayara almıştım sıkıntı bayağı azalmıştı.Neyse tv yi karıştırırken bi görüntüyü optimize etme gibi bir ayar var seni yönlendiriyor o işlemi yaptım valla hiçbir sıkıntı kalmamış gibi duruyor görüntü şahane karelenme puslanmada kalmadı şimdilik inşallah hep böyle gider uzun kullanımda daha iyi gözlemleyip burada paylaşırım şimdilik durum böyle.

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      26 Ekim 2016 08:41:39

quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

Hayirli ugurlu olsun

Teşekkürederim @mahoonur
      |
      |
      Bahsedilenler: mahoonur

• Er
      14 Mesaj
      26 Ekim 2016 11:49:38

Tvye görüntüyü nasıl optimize ettirdin paylaşırsan sevinirim

|
      |

• Yüzbaşı
      896 Mesaj
      26 Ekim 2016 11:51:50
      Merhaba arkadaşlar, şuan bu tv yi almak istiyorum 55pus7101 modelini alıcam, bimeks sanırım 3.300 gibi bir fiyata vermiş kdv indirimiyle birlikte ama hiçbir yerde kalmamış, sadece teşhir olarak var. Şuan kapalı kutu alabileceğim en ucuz fiyatı nedir acaba?
      |
      |

EVGA P55 4 THE WIN - I7 860 @ 4.2 GHZ - TEAM EXTREEM 4GB 1680 MHZ CL7 - HIS 6970 2GB - 2*30GB OCZ VERTEX SSD RAID0 - SILVERSTONE STRIDER 1000W - LOGITECH G15 - RAZER DEATHADDER - STEELSERIES QCK XXL - ZALMAN MFC2 - PS4&XBOX360&WII - SAMSUNG 2333SW - SAMSUNG 46C750 3D - OPTOMA HD26 - PIONEER SC-2024S - DALI IKON 7 MK2 - HECO VICTA 702
    • Yüzbaşı
      546 Mesaj
      26 Ekim 2016 15:23:18
      Yeni ithalat olmayacağı söylendi. Philips Türkiyenin satış taktiği olabilir. Ya da üretimde sorun var veya güncellemede.

|
      |

• Teğmen
      120 Mesaj
      26 Ekim 2016 16:39:30

Ben kendim video yaptım deyip TV'den çok anladığını iddia eden adam TV'de bulunan en temel özelliklerden Perfect Natural Motion ayarı ile ilgili bilgi sahibi değil. (tv'deki en büyük sorunların başında geliyor bu arada)

Resmen şaka gibisin ya.

Philips'in reyon elemanı olsan bu TV için bu kadar çabalayamazdın. Tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aekaya -- 26 Ekim 2016; 17:5:47 >
      |
      |
      bytrojan29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      26 Ekim 2016 16:53:25
      quote:

Orijinalden alıntı: eerdem12

Tvye görüntüyü nasıl optimize ettirdin paylaşırsan sevinirim

Yardım kısmından görüntü ile ilgili bir seçenek vardı oradan yaptım diye hatırlıyorum,Bu akşam tekrar bakarım nasıl yaptığımı bende tam çözersemburaya yazarım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      26 Ekim 2016 17:03:29
      Arkadaşlar son sürüm numarası ne acaba ?

Benim tv sürümü: QM163E.0.1.11.16

• Onbaşı
      15 Mesaj
      26 Ekim 2016 23:43:27

Merakla bekliyoruz. Perfect motion ayarlarını

|
      |

• Yüzbaşı
      528 Mesaj
      26 Ekim 2016 23:46:00
      quote:

Orijinalden alıntı: aekaya

Ben kendim video yaptım deyip TV'den çok anladığını iddia eden adam TV'de bulunan en temel özelliklerden Perfect Natural Motion ayarı ile ilgili bilgi sahibi değil. (tv'deki en büyük sorunların başında geliyor bu arada)

Resmen şaka gibisin ya.

Philips'in reyon elemanı olsan bu TV için bu kadar çabalayamazdın. Tebrikler.

TV den çok anladığını iddia eden adam ?? :D :D fazla uzatma bence öyle birşey iddia ettiğimde yok cnm :P
      sende iftiracı çıkmışşın :=) neyse onu bunu geç..

Görüntü ayarı > Gelişmiş > Hareketler ben buraya hiç girmemiştim hiç görmemiştim. hiç de kurcalamadım.
      bütün ayarları maximum yapıp televizyonun fişini çekin. titreme karelenme kesinlikle yok
      |
      |

ASUS K55VJ | i7 3630QM 6MB Cache 2.4 GHZ | NVIDIA GT635M 2 GB 128 BIT | 8 GB 1600MHZ RAM || SAMSUNG 850 EVO 250 GB SSD || CREATIVE SBS A250 2 1 SPEAKER || SAMSUNG 16GB MICRO SD EVO CLASS10 || SAMSUNG A7 2017 || PHILIPS 49PUS6561 || HYUNDAI ACCENT BLUE 2014 DIESEL
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      27 Ekim 2016 09:39:56
      quote:

Orijinalden alıntı: mysterio7

Arkadaşlar son sürüm numarası ne acaba ?

Benim tv sürümü: QM163E.0.1.11.16

http://www.philips.com.tr/c-p/55PUS7101_12/7000-series-guecuenue-android-tvtmden-alan-3-tarafli-ambilight-ve-pixel-precise-ultra-hd-oezelligine-sahip-4k-ultra-ince-tv/destek
      son sürüm bu linkte
      |
      |

• Yüzbaşı
      907 Mesaj
      27 Ekim 2016 09:57:38
      Bu modelin 6501 arasında uçuk farkları var mı acaba ? Ps4 pro için bu iki model arasında kaldım. 49" düşünüyorum.

• Er
      13 Mesaj
      27 Ekim 2016 11:13:14

quote:

Orijinalden alıntı: resh_aykut

Bu modelin 6501 arasında uçuk farkları var mı acaba ? Ps4 pro için bu iki model arasında kaldım. 49" düşünüyorum.

ps4 pro için bende 49pus7101 alacağım çoğu kişi ps4 için samsung ve lg önersede bunda karar kıldım inşallah yanılmam
      |
      |
      Bahsedilenler: resh_aykut

Burası Beşiktaş Alayına Gider....
    • Yüzbaşı
      257 Mesaj
      28 Ekim 2016 09:25:04
      Arkadaşlar Daha önce bahsettiğim görüntü optimizasyonu olayını artık yapamıyorum malesef sebebi ise televizyonumu sıfır kutulu aldığım için eski yazılımdaydı şimdi yeni sürüm yükledim ancak daha önceden yaptığım görüntü ayarını yeni versiyonda bulamadım.Bende forumda bazı üyelerin bahsettiği gibi true motion özelliğini en yüksek değere alıp televizyonun fişini çekip tekrar açtım karelenme yok ancak hızlı görüntülerde çok çok hafif gölgelenme var gibi.

Manuel olarak tek kanal aramayı nasıl yapıyoruz arkadaşlar birtürlü bulamadım ben.?
      |
      |

• Yüzbaşı
      273 Mesaj
      29 Ekim 2016 00:11:08
      maç izlerken çok hafif 1-2 yerinde gölgelenme var. tv terimi ne bilmiyorum. :D sizdede varmı. çok dikkatli izliyince farkettim. video çekip anlatırım daha sonra. rahatsız etmiyo aslında ama dikkatli baktığım için artık gözüme takılıyor.
      |
      |

onur
    • Yüzbaşı
      257 Mesaj
      29 Ekim 2016 09:24:22
      Arkadaşlar frekans girerek tek kanal aramayı hala bulamadım ?

Birde smart menüde çalışan programlar listesine baktığımda facebook ve twiter çalışıyor görünüyor ancak ikiside program listesnide yok bende yüklemedim neden böyle gösteriyor.?

Bir sorumda açık programları nasıl kapatıyoruz arkadaşlar.?
      |
      |

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.