Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım haklısınız eksi artı olarak değerlendirmek gerek ti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutasste T kullanıcısına yanıt
    Önce indirdiğin videoyu mkvtoolnix ile ayar çek sorunsuz izlersin

Fotolar içinde Ashampoo galiba onunla jpeg e çevir

TV de media player performansı beklemek yanlış olur ama media player dan bile iyi tv ler vardır

• Skylined kullanıcısına yanıt
    mkvtoolnix ile nasıl ayar çekilmesi gerekiyor?
  • R-Kartal kullanıcısına yanıt
    Bahsettiginiz uygulamalarin cogunu kullaniyorum.digiturk 4k dekoderim var.tam verimle cam gibi yayin seyrediyorum.philipsi tavsiye ederim

• Görüntü konusundaki olumlu yorumlarınıza okudukça canım sıkılıyor benim tv bazen piksel piksel ilerliyor. 2 gün önce kurulumu yapıldı ama görüntü çok kötü. 20gb filmi açtım izledim diyen olmuş ben 4 gb açtım 5 6 dk sonra tv kapandı, tekrar açtım tekrar kapandı. Ne yapmam lazım servisimi çağırmalıyım yoksa benim yapmam gereken bir ayar mı var? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • SDenge S kullanıcısına yanıt
    Orada eşitle gibi bir şey olması lazım

Videoyu mouse ile tutup programın içine sürükle add yap yani sonra orada eşle yada çokla diye bir seçenek olmalı onu yap

Çokladığı videoyu tv de çalıştır yani dene yüksek ihtimal oynatacaktır.

• Merhaba

Philips 49PUS7101/12 Bu TV'de Karar kıldım gerçek yenilemez hızı 100 mü 50 mi ilk sayfadan beri okudum tv ile yorumları kimisi memnun kimisi değil ben bu tv yi ps4 pro için alacağım aynı zamanda smart uygulamarından netfilix,spotfiy,tivibusmart,dsmartblutv,digitürkplay kullanacağım.

buradan alğım öneriler genellikle ps4 pro oynayağım için lg ve samsung önerildi ama onlarında inceleme sayfalarına bakıyorum onlarada bir ton olumlu olumsuz yorumlar var.
    bu tv yi önümüzdeki hafta alacağım inşallah pişman olmam
  • arkadaşlar filmlerde türkçe alt yazı sorununu hallettim. artık bir problem yok.
    telvizyonun kendi medya playerini kullanıcaksınız.
    altta
    1 "altyazı açık" seçin
    2 altyazı dosyasını seçin
    3 ise alt yazı dilini seçin. türkçe yaparsanız sorun kalmıcak

artık Televizyonumda hiç bir problemim yok. dahada memnun oldum.
  • Bugün bir elektro marketin merkez mağazasına uğramışken 49PUS7101 hakkında fiyat ve teknik bilgi almak istedim. Ürünün sorunsuz çalıştığını, ellerinde bu modelden iki adet kaldığını ve artık stoğa girmeyeceğini söylediler. Ben de 2016 model bir ürünün neden ekim ayında artık ithal edilmeyeceğini sorunca Philips'in bundan sonra PUS65xx modelini ön plana çıkardıklarını ve bu ürüne destek verdiğini söylediler. Oysa iki model arasında incelik farkı var.

Philips gibi bir marka 2016 yılında üretim bandına koyduğu bir ürünü, eğer sorunlu değilse, başını ağrıtmıyorsa, yani piyasada tutulmuşsa 2017 yılında bile satabilir. Artık üretip ithal etmek istemiyorsa, bu ürünle daha fazla uğraşmak istemediğini anlamamız gerekmez mi? Talep olursa yine ithal edilebilir belki dediler.

Almayı düşünenler varsa stoklar tükenmeden karar vermelerinde fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master90 -- 22 Ekim 2016; 14:35:05 >
  • master90 kullanıcısına yanıt
    satici satis taktigi yapmis cakallll 2017 dede devam bu tv de sorun falan yok 1 aydir kullaniyorum masallah goruntu mukemmel

• Merhaba bende 7101 55 inç aldım.perfect natural motion aktif olduğunda özellikle yakın mesafe yüz surat ve hareketli sahnelerde görüntü bozukluğu oluşmakta. Pasif konuma getirdiğimde görüntü titreme olmakta. Sizlerin aynı model 7101 tv lerde de olmaktamıdır ayrıca diğer markalarda da yaşanmakta mıdır samsung lg sony nasıldır.arkadaşlar önerileriniz nedir .

• Dydalgic D kullanıcısına yanıt
    Kapatınca dediğin gibi titreme yapıyor bende 49 inçi var. Ben o ayarı 'orta' yapıyorum. Dediğin gibi el kol yüz hareketlerinde bi sahte mi desem ne desem tuhaf bi görüntü oluşuyo.
  • Teşekkür sizde de aynı sorun var ne yapacağız peki. tuketici.danisma@tpv-tech.com adrese eposta attım sonuç Bakarİz ederiz sallama taktiği

• quote:

Orijinalden alıntı: R-Kartal

Merhaba

Philips 49PUS7101/12 Bu TV'de Karar kıldım gerçek yenilemez hızı 100 mü 50 mi ilk sayfadan beri okudum tv ile yorumları kimisi memnun kimisi değil ben bu tv yi ps4 pro için alacağım aynı zamanda smart uygulamarından netfilix,spotfiy,tivibusmart,dsmartblutv,digitürkplay kullanacağım.

buradan alğım öneriler genellikle ps4 pro oynayağım için lg ve samsung önerildi ama onlarında inceleme sayfalarına bakıyorum onlarada bir ton olumlu olumsuz yorumlar var.
    bu tv yi önümüzdeki hafta alacağım inşallah pişman olmam

hocam smart digitürklay desteklemiyor. ben bulamadım. şimdilik pc yi hdmı ile bağlıyıp izliyorum. bi yolu varsa bana da söylersiniz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilwallen

Kapatınca dediğin gibi titreme yapıyor bende 49 inçi var. Ben o ayarı 'orta' yapıyorum. Dediğin gibi el kol yüz hareketlerinde bi sahte mi desem ne desem tuhaf bi görüntü oluşuyo.

ayarlarda hangi sekmeden yapıyorsunuz ben bulamadım ?
  • bende de Türkçe karakterleri göstermiyor.
    Bir türlü çözemedim. Aynı sorunu yaşadınız mı?
  • mahoonur kullanıcısına yanıt
    gelişmiş - hareket - perfect motion ayarını kapatınca titreme yapıyor. O yüzden en ideali 'orta' gibi geldi bana.
  • kilwallen K kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
  • Arkadaşlar geçtiğimiz pazar günü almış olduğum 55PUS7101 cihazım bugün kuruldu henüz test edemedim bu akşamdan itibaren kullanmaya başlayacağım,Cihazı kullandıkça oluşacak olumlu veya olumsuz düşüncelerimide buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterio7 -- 25 Ekim 2016; 16:13:55 >
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Konuyu baştan sona okudum. Ben de samsung 60ku7000 ile 55pus7101 arasında kaldım. Her ikisini de vatan bilgisayarda görsel ve özellik olarak i inceledim. 7101 daha üstün gibi görünüyor. Daha detaylı inceleyip yorum yapacak olan var mı acaba.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.