Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lonely warrior

ee bu senin attığın linkteki tv philips değil ama _?

Ya tv markasinin onemi yok. Miracasttan bahsediyoruz. O islemlerin hepsi miracast. Philipste google cast oldugu icin olur mu bilmiyorum diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Ya tv markasinin onemi yok. Miracasttan bahsediyoruz. O islemlerin hepsi miracast. Philipste google cast oldugu icin olur mu bilmiyorum diyorum

işte biz de diyoz ki philipste miracast yok :)
  • Bu kendiliğinden hdr var deniyor. Bu renk geliştirme min-medium-maksimum olunca hdr mi oluyor?

Ayrıca tv yayınından ekran görüntüsü alma olayını nasıl yaparız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 5 Ağustos 2016; 11:34:39 >
  • quote:

quote:

quote:

Bende diyorumki google castta oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum. Denemen lazim.
    2013 tvsinde miracast var. 2016sinda yok cok ilginc bu philips

• ali_ankara A kullanıcısına yanıt
    3.400 TL, 55'' model için çok iyi, haber verdiğin için teşekkür ederim.
  • Suyaka S kullanıcısına yanıt
    Screen mirroring ağa ihtiyaç duymaz. Her iki cihazda screen mirroring olması yeterli.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende diyorumki google castta oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum. Denemen lazim.
    2013 tvsinde miracast var. 2016sinda yok cok ilginc bu philips

google cast güzel çalışıyor ama android ten tv ye yansıtıyor.

pc den tv ye yansıtmak için ne yapmak lazım onu bilmiyorum.

• coolsweetboy C kullanıcısına yanıt
    sadece ankarada olması kötü oldu:(
  • resimi öylesine attım ama bu tv de sanki görüntü 3d gibi geliyor uhd kanalda çok net anlaşılıyor belkide ben öyle zannediyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 5 Ağustos 2016; 19:29:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    hocam tv almayı düşünüyorum ama öyle hemen acil değil, e dolayısıyla farklı markalara bakarken 2016 model 7101 i magzada görüp dikkatimi çekince forumda da bulunca sayfa sayfa okuyorum, aşağıları daha okumadım ama bu yorumunuza cevap vermeden geçemeyeceğim, yani tam bilip bilmeden de niye yazmışssınız bu yorumu anlamadım ? önümde şu an pihips 2016 katolog var. 6000 seriside var içinde 7101 de . bakıyorum en büyük fark bir kere ekran paneli farklı , premium color ile %85 daha fazla renk diyor, bu logo ve özellik 65004k modellerinde yok! buda panel farkıyla oluşacak bir özellik. hdr plus ikisinde de var.(6581,6561,6521 hepsi hdrplus. fakat premium color yok!) bu premiuım color karşılığı emin olmamakla birlikte samsung Suhd Tv lerde var S (super)anlamında ve suhd tvler renk scalası çok daha fazla uhd lere göre fiyatlarıda bariz farklı. 49 inc suhd tv (curved düzü yok zaten suhd olanın) yakın zamanda bakmıştım 4.500tl idi. neyse
    diğer farklılık Pıcture performans ındex : görüntü hassasiyeti için kullanılan bir kavramdır Ekran boyutu ile çözünürlüğün doğrudan etkilendiği bir özelliktir. demiş philips katologu. 6500 serisinde1800. 7101 de ise 2000 ! ve ses farkı 20 w- 30w %30 fark ortalama. bunlar bariz farklılıklar. ince detaylara bakmadım hz vs..

şimdi önümde katolog olmasa sizin şu yazınıza tv den soğuyabilirdim! adamlar 2015 ile 2016 arasında birşey yapmamış derdim. bu arada tip olarak 7101 İF2016 dizayn ödülü almış.önemli bir ödüldür. Her neyse eğer birşey yazıyorsak tam bilmeden yazmayalım bence ki. hem kirlilik oluşmasın hem insanları yanlış yönlendirmeyelim.
    kalın sağlıcakla.

• Naymear N kullanıcısına yanıt
    hocam premium color ile %85 renk yoğunluğu var phipiste ezmesi normaldir, baktığınız samsung ise uhd düşük model, phipis in bu modeline rakip samsungta Samsung 49KS8500 49" modelidir. Suhd (super uhd)çoğu kimse o S yi samsung sanıyor. bu 2 modeli yanyana gören yada samsungun bu modelinide kullananaların yorumlarına bakmak lazım. fakat şu kesin samsung daha pahalı merak ettiğim 2 markada renk olayını öne çıkardığı bu modellerde acaba paneller hangi marka model_? onu bulabilirsem tam süper olacak. olay zaten ağırlıkta panel dir, sonra markaların içine koyduğu exstra işlemciler, kartlar ve dış kasa. bence işlemci kısmını en iyi sony yapıyor ve kimseye vermiyormuş, hatta sony nin panellerinin çoğunu Lg den aldığını duymuştum fakar işlemcileriyle işi bitiryor, ne kadar doğru araştıramadım sadece duydum! dış kasa samsung bence en şık ama bu 7101 serisi benide çekti ve İF2016 ödülü almış. neyse bakalım araştırmaya devam ama bence şu marka süperdir diye heryöyle kimseden duymadım sanırım bu marka karmaşası bitmez..

• hocam hangi tv markaları hangi modelde hangi paneli kullanıyor ? bildiğiniz site varmı link verirseniz sevinirim.
  • mavigüneş M kullanıcısına yanıt
    iyide hocam aynı şeylerden bahsetmişiz sadece premium color olayını yazmamıştım ben hdr var diyolar ama yabancı sitelerin çoğu hdr için sınıfta kalır not vermiş ve birçok magaza gezdim bimeks teknosa vatan hepsi 65xx serisini onerdi 71xx serisininde odullu ince kasaya sahip oldugunu fakat dogal renkleri 65xx daha cok yakaladıgını ve edge led oldugu için en çok şikayet gelen tv oldugunu soyluyolar (en çok sikayet derken 65xx serisi ve 71xx serisi arasında diyolar hepsi 65xx yonlendirdi ) bakın yanlış anlamayın asla kötü demiyorum tv gayet guzel gittim inceledim diğer yazılarımıda okuduysanız gormussunuzdur 500 tl farka değermi gozunun premium coloru ne kadar algılıyo yada siyah değerini ne kadar fark edebiliceksiniz ? bence önemli olan hareketli sahneler ben arada ahım şahım fark olduguna inanmıyorum ben 65xx serisininde gayet yeterli oldugunu düşünüyorum. tşklr sağolun
  • Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    okumaya devam ediyorum sayfa 5 lerdeyim şu an haraketli sahne şikayetlerini okuyorum :D soğumaya başladım :D
    eski kasa almak istemiyorum, sizin tavsiyeniz varmı ?bakabildinizmi hiç 2016 modellere bilmiyorum ama 49 in ve 55 inç. marka ve seri olarak düşünceniz nedir ? hani tv alacak olsanız önümüzdeki 2 yada 3 ay içinde ne alırdınız ? zor soru oldu ama :D fikrinizi merak ettim .
  • Hocam ben 6561 alicam yada 6581 ikisinde karar kildim bakalim hayirlisi artik 49 luk alicam 6561 ile6581 arasinda sadece kumanda farki var 81 rin kumandasinda sesli komut ta var mikrofon var yani

• mavigüneş M kullanıcısına yanıt
    Hocam bi usb yi doldurun siyah agirlikli sahneleri hareketli sahneleri mac yayini sd ve hd ultra hd deneyin tvlerde herkes zevki farkli ben sahsen ambilight olmasa sony alirdim sony iyi goruntu konusunda ambilight istemiyosaniz sony ye yonelebilirsiniz bu zevk meselesi herkesin gozude ayni degil kimileri banding olaylarini goremezken bazi kisiler gorebiliyo

• 65PUS7101 modeline sahibim. en son güncellemeyi yapınca uygulamaları açmıyor (youtube,internet vs) fabrika ayarlarına döndürdüğümde ise internete girebiliyorum. bu sorunu yaşayan ve çözümünü söyleyebilecek var mı ?
  • mahoonur kullanıcısına yanıt
    Cihazı fişten çıkart ve 2 3 dk bekle tak sorun düzelecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: mavigüneş

okumaya devam ediyorum sayfa 5 lerdeyim şu an haraketli sahne şikayetlerini okuyorum :D soğumaya başladım :D
    eski kasa almak istemiyorum, sizin tavsiyeniz varmı ?bakabildinizmi hiç 2016 modellere bilmiyorum ama 49 in ve 55 inç. marka ve seri olarak düşünceniz nedir ? hani tv alacak olsanız önümüzdeki 2 yada 3 ay içinde ne alırdınız ? zor soru oldu ama :D fikrinizi merak ettim .

Şu an tekrar alacak olsam tv almam tvsiz evde oturur dururum ya da oled için para biriktiririm :)

hatasız sorunsuz tv bu devirde yok çünkü. oled lerde de var hata ama biraz daha katlanılabilir.
  • lonely warrior kullanıcısına yanıt
    hocam led tv lerin ömrü çoktan bitti ama firmalar ellerindeki panelleri eritmeye bakıyor bence oled in bile devri geçiyor ama daha tv lerde tık yok 2010 yılında amoled ekranlı telefonlar cıktı piyasaya telefonda kullanılan bence satış politikası forumda yazan albanide söylemişti 2000 li yılların ortalarında oled paneller uretmeye başlanmıştı uretiliyodu dedi ama daha yeni piyasaya surulmeye başlandı ileriye dönük pazar planlamaları yapıldıgı için bekletiyolar bence.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.