Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arasıra fark ediliyor hocamda ben ondan ziyade ısınma konusuna takıldım şu an elimi süremiyorum altaki metal parçaya, plastik ve ekran o kdr çok değil ama metal olan parçaya( sadece tv nin alt tarafı boydan boya) 4-5 sn elimi tutunca durduramıyorum o derece bu sorun olurmu acaba gidip görüşcem bir bimeksle geri verebilirim modeli ama aklıma yatan başka model yok bimeksde de su an aynı bütçelerde

Hocam birde bimeksde 3500 tl ye kdr önerebileceğiniz bir model varsa sölerseniz memnun olurum. (bi ekstra 299tl pakedi yaptırdığım için 1 hafta koşulsuz iade hediye çeki alma hakkım var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maresal52 -- 9 Temmuz 2016; 17:50:31 >
  • Hakan.De kullanıcısına yanıt
    günümüzde bir çok cihazın içinde voltaj kesilmesine karşı koruma var diye biliyorum ve oturduğum yerde voltaj düşmesi hiç olmuyor desem yeridir. Atıyorum saat başı voltaj gidip geliyorsa zaten o cihaz uçar bir şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 9 Temmuz 2016; 18:37:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben perfect nature motion u kapadım bu hali ile daha iyi. Açık olduğunda yazılımsal düzeltme yapmak için Engine uğraşırken sapıtıyor

• Bimeks yine fiyatı düşürmüş vatandan almıştım salak bunlar ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

Evet işte hepsi yazılımsal. Ben bunu biliyordum ama yazılımın böyle bişey olduğunu bilmiyordum. Mağazada akıcılık olarak incelediğimde çok iyi duruyordu ancak arka planda dönen bu frame ekleme işinden haberim yoktu. Görüntüyü çok bozuyor ama kullanıcıların %80 den fazlası bunu görmüyor farklı bakan bir göz gerekiyor. 4bin tl ye yakın para verip böyle kötü bir duruma maruz kalmak üzücü. Normal yayında evet ama bugün 2k film izledim. Hiç zevk almadım o görüntü bozulmalarından dolayı.

İşte o farklı göz bende var, neler gördüğümü ben biliyorum amma,
    Bir türlü anlatamadım derdimi,
    kriterlerinde illede amblight olsun diye benden bu markayı tavsiye isteyenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 9 Temmuz 2016; 19:57:47 >

• arkadaşlar pus7101 ile 9109 arasında ne fark var ikisi de aynı fiyat hangisi iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

arkadaşlar pus7101 ile 9109 arasında ne fark var ikisi de aynı fiyat hangisi iyidir

7101 2016 model. 2014 model 9109'da entegre kamera, 3D, 4 taraflı ambiligt , çift tuner vs. özellikler var. Ama android 4 yazılımı, ultra düşük belleği(9109:1.6 GB, 7101: 16GB) ve 2014-2015 modellerin hem uyduda hem de dahili medya oynatıcısında 4K sıkıntısı olduğu için uzak durmak tavsiye edilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_110339997/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsoy -- 9 Temmuz 2016; 21:54:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

arkadaşlar pus7101 ile 9109 arasında ne fark var ikisi de aynı fiyat hangisi iyidir

7101 2016 model. 2014 model 9109'da entegre kamera, 3D, 4 taraflı ambiligt , çift tuner vs. özellikler var. Ama android 4 yazılımı, ultra düşük belleği(9109:1.6 GB, 7101: 16GB) ve 2014-2015 modellerin hem uyduda hem de dahili medya oynatıcısında 4K sıkıntısı olduğu için uzak durmak tavsiye edilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_110339997/tm.htm

Sağol dostum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Ben perfect nature motion u kapadım bu hali ile daha iyi. Açık olduğunda yazılımsal düzeltme yapmak için Engine uğraşırken sapıtıyor

Keşke ben de kapatıp izleyebilsem :)

Yav çok yavaşlıyor görüntü özellikle hd kanallarda. 100hz deniyor bu meret harbiden sorunsuz bir panele sahip midir 100hz daha iyi olması lazım diye düşünüyorum.
  • lonely warrior kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlama ama bu hz olayları yalan yazılımsal olaylar
    Önceki tv m de hz yi 100 yapınca ghost efekt oluyordu düşük yapınca da hafiften ghost efekt yapıyordu

An itibariyle memnunum ben ufak tefek sıkıntıları bir şekilde çözeceğim ama media player I tatmin etmedi Android uygulama ile bakacağım olursa tabi kodi yada olursa MX player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 9 Temmuz 2016; 23:58:34 >
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    hocam o dalgayı bende kapattım görüntüde hiç bi yavaşlama yok o kareleşme olayı da tamamen gitti. Benim tek sorunum alt tarafı ısınıyor zamanla arıza verebilir diye dert ediyorum. cihazı iade edip bimeks hediye çeki almaya değermi sizce 3399 tl ye aldım. ayrıca orda önerebılcek model varmıdır bu fıyata ben bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maresal52

hocam o dalgayı bende kapattım görüntüde hiç bi yavaşlama yok o kareleşme olayı da tamamen gitti. Benim tek sorunum alt tarafı ısınıyor zamanla arıza verebilir diye dert ediyorum. cihazı iade edip bimeks hediye çeki almaya değermi sizce 3399 tl ye aldım. ayrıca orda önerebılcek model varmıdır bu fıyata ben bulamadım.

Bende 55pus7101 aldım ama hiç memnun değilim mağazadan almıştım acaba iade edebilirmiyiz kolay bi şekilde
    Bulutlanma vs gibi sıkıntılar çok

Bu mesaja eklenen görseller:

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI.

• Sony 50w805c aldım tıkır tıkır sıfır sıkıntı. Philips almakla hata ettik galiba

• logizoom L kullanıcısına yanıt
    Benimkide zifiri karanlikda koselerden 4 koseden simetrik olarak hafif bi beyazlama yapiyor fakat hic dikkat cekmez izlerken bunu onemsemiyorum. O hareketli sahneler icin olan ayari kapayinca karelenmede gitti . Tek sorun benim icin cihazin alti cok isiniyor metal kasa oldugu icin. Metal kosa olan baska marka modelleri de inceledim isinma vardi. Ama tam karat veremedim degisim konusunda tabi.

İade etmek icin bimeksin 5 yil olan 299 tl lik garantisini yaptirman ve 7 gun icinde basvurman gerek benim bu gun takildi daha tv. 2 gun daha kullanip kesin karar verecem. Hediye cekine cevircem gittim gorusdum isterseniz gelip alalim dediler.

• Bende mail attım bakalım dönüş nasıl olucak 55pus6501 ve 55pus6521 modellerine dönücem heralde direckt led oldukları için tabi iade alırlarsa

• maresal52 kullanıcısına yanıt
    O ısınma bende de var ama şöyle örnek vereyim kendimden emektar lcd m lg idi ekranı bile ısınırdı elimi süremezdim halen taş gibi çalışıyor normalde bu zımbırtılar ısınır gibi bir görüş oluştu bende

Skylined kullanıcısına yanıt
    aga sen niye sonyiden vazgeçtin ( o modelde akıcılık sıkıntısı vardı incelemiştim ama sd hd yayınlar güzeldi)

Arkadaşlar ayrıca eğer o 5 yıllık bimeks garantisi yaptırmadıysanız. eğer tüfekle gitmesseniz yada adamınız yoksa değişmezler sağlam ürünü. çünkü ürünün içeriğinde koşulsuz iade 1 hafta*2 yazıyor.( hrlde 2 kez yapılıyor en çok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maresal52 -- 10 Temmuz 2016; 2:25:16 >
  • Ah be kardeşim fiyatına aldandık aldık. Sony55xd8505 alıcam bunu iade edebilirsem yarın gidicem sorucam bakalım ne dicekler. Bu arada 55pus6501 de en sorunsuz tv heralde ama 2 ambilight var. 6551 ile 6561 6581 in arasındaki farklarıda anlayamadım bi türlü kafam iice karıştı

kardeş dediğin tv nin sd yayınını ve trt1 hd yayınını izledim pek beğenmedim haberin olsun ama plastik kasa ısınma sıfırdı. 7101 götüntüsündeki netlik diğerlerine oranla baya iyi bence ondan tabi haraketli sahneleri saymassak tabi onu orda fark etmedim.

bu arada ben bimekde biri esenyurt torium daki diğeri beylikdüzü ndekinde sony model hiç tv görmedım yani sordum hiç yokmuş vede anlaşamamışlar yenı model bu yıl için gelmicek dedi. samsungu sordum o belli değil dedi zaten samsung olsaydı ben bunu verıp dırek samsunga donerdım. başka alıncak model yok gittim gezdim bu gun akşama kdr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maresal52 -- 10 Temmuz 2016; 2:40:05 >
  • 7101 de hd yayın izlerken dikkatimi çekti sanki görüntü 3d biz memnun kaldık tek ciddi sıkıntısı media player da o da tv ler için normal heralde

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.