Şimdi Ara

PHILIPS 55/65 PUS 9435 İnceleme ve Android TV Faydalı Bilgiler (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
22
Favori
65.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen yıl aynı bilgiyle 9535 beklemiştim. Avrupa pazarına her yıl Eylül sonu giriyor Philipsler. Türkiye’ye gelmesi Kasım’ı buldu. Çok emin değilim ben yaz hedefine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alien2000a A kullanıcısına yanıt
    9000 serisi yıl sonlarına doğru geliyordu ama pandemi etkileri ne yönde değiştirir bilemedim
  • Philips yıllardan beri kullandığım bir markaydı ancak bu televizyondan ve kahve makinamdan sonra tövbe ettim. 6 ay önce aldığım 65 pus 9435’in kumandası 20. gününde bozuldu 5 aydır gelecek bekliyoruz. Üstüne Philips ep2220 espresso makinem arızalandı30 gündür serviste bana merkez servise gönderdik dediler göndermemişler bile sorun yok gelin alın dediler. Philips alacaksanız servis ve satış sonrası durumunu 10 kere falan düşünün derim.

• nocebo N kullanıcısına yanıt
    Servis noktasında çok haklısnız
  • TV lerinize iyi bakın dostlar:

Samsung Televizyonlar İçin Kötü Haber: Üretim Durabilir!https://www.chip.com.tr/haber/samsung-televizyonlar-icin-kotu-haber-uretim-durabilir_94250.html

Sadece Samsung ile sınırlı kalacağını sanmıyorum. Üretim olsa da fiyatlara yansıyacaktır bu kriz.

• Almayı düşünenlere güzel fırsat:
    PHILIPS 55/65 PUS 9435 İnceleme ve Android TV Faydalı Bilgiler

• alien2000a A kullanıcısına yanıt
    Açamadık ama link var mıdır, teşekkürler
  • https://philipsambilightkesfet.com/

Ben aldım ya kampanya olur :) 7805 aldım memnun değilim iade ederdim ne güzel

50PUS8505  alınır mı

• nocebo N kullanıcısına yanıt

tv de sorun var mı? siyah renkler karanlıkta canlı mı hocam

• Merhaba, 55 PUS9435 televizyonumu bir süredir sıkıntısız, keyifle kullanıyorum. Genellikle netflix üzerinden kullandığımdan görüntüde ve ses dolby vision özelliğinde sıkıntı yaşamıyorum. Netflixte bulunmayan bir filmi izlemek istediğimde laptop üzerinden kablo ile bağlamak şartıyla izlemek dışında, tv içerisine google chrome gibi tarayıcı programı yükleyip filmleri direkt çalıştırsam virüs konusunda sıkıtı yaşarmıyım sizce? Film siteleri çok çeşitli ve bazılarında çesitli virüsler bulunabiliyor, laptop ile açınca antivirus programları işe yarayabiliyorda tv de bu şekilde sıkıntı olur mu, yoksa laptop üzerinden kablo ile bağlayarak kullanıma devam mı etmeleyim, yorumunuz ne olur? Direkt google chrome yükleyip kullanan var mı filmler için?

• Denememekle beraber öncelikle yayın kalitesinden memnun kalma olasılığınızı çok güçlü görmüyorum. Düşük streaming hızı ve kalitesinde asla Netflixteki gibi canlı ve pürüzsüz izleyemezsiniz. Birçok kişi bunu tv ye bağlıyor ama 4k tv alıp vcd kalitesinde yayın izleyince tv haliyle kötü gösteriyor.

Tvsine virüs bulaşanı pek duymadım ben henüz Android olsa da. İçinde dolandıracak hat/kontür, banka hesabı, kamera mikrofon da olmayınca girsrler bile en fazla kanal listenizi alırlar bence.PHILIPS 55/65 PUS 9435 İnceleme ve Android TV Faydalı Bilgiler  En kötü tvyi yeniden kur yapabilirsiniz sıkıntı olursa ama düşük ihtimal.

Gene de son karar sizin tabii.

• Darthmert77 D kullanıcısına yanıt
    Tv tarayıcısından pek beklentiniz olmasın :) Normalde dizi sitelerini sevmem ama denemek için dizimag sitesini Tv tarayıcısından açıp izlemeyi denedim. 5-10 dk izleniyor sonra tarayıcı kapanıyor, bunu sürekli olarak yapıyor, sanırım ram yetmiyor.
  • Philips hiç bir zaman internet fonksiyonları açısından yeterli olamadı ben sadece görüntü ve bulutlanmama gibi nedenler ile alıyorum varsın televiYonda olmasın ıp tv ve apple tv ler var
  • @ Arkadaşlar, Bir tanıdığımda şehir değişikliği nedeniyle satılık 2020 Aralık faturalı 65PUS9435 var 6500 TL nakit verdim. (Daha fazla istemişti pazarlık yaptık anlaştık) Bir kaç gün (sınırlı) izledim TV de hiç bir sorun yok yarın karar vermem gerekiyor. Resmi Garantili servis kurulumunu yapmış tüm evrakları mevcut.

TV deki panel kalitesi ve 100Hz olayı , kullanılan yazılım , bağlantı ara birimleri beni biraz düşündürüyor...

TV 4K Uydu Alıcısı (Harici) ,PS 5 , NETFLIX , izlemek amacıyla alınacak.

TV de çok film izlediğim için karanlık sahnelerdeki TV performansı benim için çok önemli.

B planım var , kararsız kaldım gelecek yeni modelleri de merak ediyorum.

Sizce fiyat harici neden almalıyım...

PHILIPS PF9731 modelini  2004 yılından beridir aktif olarak sorunsuz kullanıyorum.

Made in HOLLAND

• quote:

Orijinalden alıntı: mngb

@ Arkadaşlar, Bir tanıdığımda şehir değişikliği nedeniyle satılık 2020 Aralık faturalı 65PUS9435 var 6500 TL nakit verdim. (Daha fazla istemişti pazarlık yaptık anlaştık) Bir kaç gün (sınırlı) izledim TV de hiç bir sorun yok yarın karar vermem gerekiyor. Resmi Garantili servis kurulumunu yapmış tüm evrakları mevcut.

TV deki panel kalitesi ve 100Hz olayı , kullanılan yazılım , bağlantı ara birimleri beni biraz düşündürüyor...

TV 4K Uydu Alıcısı (Harici) ,PS 5 , NETFLIX , izlemek amacıyla alınacak.

TV de çok film izlediğim için karanlık sahnelerdeki TV performansı benim için çok önemli.

B planım var , kararsız kaldım gelecek yeni modelleri de merak ediyorum.

Sizce fiyat harici neden almalıyım...

PHILIPS PF9731 modelini  2004 yılından beridir aktif olarak sorunsuz kullanıyorum.

Made in HOLLAND

Bence alınır, almazsanız ben aynı fiyata alabilirim. Ciddiyim.

• 2004 yılından beri led tv kullanmak çok etkili. Nerde o eski işçilikler diyesi geliyor insanın:)
  • Yeni serinin haziran ayında gelmeyeceğini ısrarla belirtmiştim. Lansmanı 31 Ağustosta yapılacak. Gelmesi Kasım ortasını bulur.

https://www.ventence.com/philips-yeni-urunleri-icin-beklenen-tarihi-acikladi/

• mngb kullanıcısına yanıt

O fiyata gözü kapalı alırım

• Bugün servis kurulum için geldi. Tv yi çalıştırdılar hoparlörden yüksek seste tiz cızırtı var kesintisiz şekilde. Bi yerleri aradılar hoparlör yollayacaklarmış onu deneyecekmiş servis olursa onu kullanacakmışım. Şikayetvarda denk geldim aynı problemde bir şikayet daha var. Benimle 2 oldu. Ne diyim ki..

• Chucky_Horror kullanıcısına yanıt

Merhaba, cihazı nereden aldınız acaba? Piyasada bu cihazdan kalmadı, hepsiburada da markauygun diye bir satıcıda 1adet gözüküyor ama artık o kadar soruldu ki bu model hasarlı, iade vb olmasından korkuyorum. Alamadım, arkasından baktım cihazın maalesef.

8505 almak istemiyorum ama 9 serisi yıl sonuna doğru gelecek gibi gözüküyor.

Sanırım Philips ten başka bir marka ya geçeceğim istemeyerek

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.