Şimdi Ara

PHILIPS 55/65 PUS 9435 İnceleme ve Android TV Faydalı Bilgiler (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
22
Favori
65.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ambilight için biraz önce şunu keşfettim; kumandadan oluyor mu bilmiyorum ama Philips TV Remote uygulamasından 3 köşeninde renklerini sabit olarak ayarlayabiliyormuşuz.

PHILIPS 55/65 PUS 9435 İnceleme ve Android TV Faydalı Bilgiler
  • smazici kullanıcısına yanıt
    Bende sizin mesajı görünce Android telefonuma kurdum. Ambilight dahil tüm ayarları yapabiliyorum. Teşekkürler...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cezayirli kullanıcısına yanıt

Ayrıca uygulama üzerinden favori kanal listesi oluşturmak, sıralamak vs daha kolay. Aslında hemen hersey kumandaya kıyasla daha kolay. Birde tel elde olunca hep, o arada kumandayla ugrasmadan hemen uygulama üzerinden tv ye erişebilmek ve uygulamanın tam olarak tv nin uygulaması olması kullanışlı...

Not: Ben ios tan ambiligt özelliklerini kullanabiliyorum ama android tabletten ambilight özellikleri kullanılamıyordu, belki güncelleme gelmiştir, bakayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smazici -- 31 Mart 2021; 11:29:22 >
  • fatih_h kullanıcısına yanıt

Futbol yada diğer spor müsabakalarını izlerken, takımınızın renklerine ayarlamak hoş olur :)

• Arkadaşlar bu sorunla karşılaşan var mı? Özellikle parlaklık yüksekken(ışık sensörü kapalı) çok rahatsız ediyor.

• Selamlar, öncelikle konuyla ilgili detaylı ve açıklayıcı bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim. Konuyu gayet hevesli bir şekilde okuduktan sonra ürünü almaya karar verdim fakat anladığım kadarıyla şu anda stoklarda bulunmuyor. Vatanbilgisayarın internet sitesinde ürün görünüyor fakat teşhir veya arızalı ürün göndermelerinden çekiniyorum. Buradaki arkadaşların engin bilgilerine güveniyorum bu cihaza yakın olarak 65 inç olarak farklı hangi cihazları önerebilirsiniz ? destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankan2 -- 31 Mart 2021; 22:36:7 >
  • Örnek olarak Philips 65PUS7354/12 modeli ile arasında çok fark var mıdır ? Bu üründen alıp soundbar eklesem sizce nasıl olur ?
  • cankan2 C kullanıcısına yanıt

Hiçbir TV'yi kötülemek doğru olmaz ama bahsettiğiniz çözümü hiç tavsiye etmiyorum. Bu cihaza yaklaşabilecek tek Philips 8805 olur o da çok uzaktan. Aceleniz yoksa 2021 modelleri bekleyin derim. Ya da Sony'lere bakın. Sahsi fikrim bu.

• alien2000a A kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. 8805 cihazını sanırım nette bulamadım. Link gönderme şansınız var mıdır ? Son olarak sony marka için model öneriniz var mı ?
  • cankan2 C kullanıcısına yanıt

alien2000a arkadaş sanırım Philips 65PUS8505'i kastetmiş ama ben şahsen tavsiye etmiyorum. Söylediği gibi aceleniz de yoksa sizde benim gibi 2021 modelleri bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • se_sa S kullanıcısına yanıt
    Hocam 2021 modelleri Ortalama çıkış tarihi bellimi bir bilginiz varmı bu konuda

• se_sa S kullanıcısına yanıt

Dostum düzeltme için teşekkür ederim. 8505 demek istemiştim ben de👍🏻

• ugur166 U kullanıcısına yanıt

Normal koşullarda TV ler Türkiyeye Zhaxiran itibariyle giriş yapıyor. Ama Covid nedeniyle gecikmeler oluyor tabii. Philips’in Avrupa için her yıl Eylül girişi oluyordu. Türkiye’ye Kasım sonu geldi. Bu yıl bir de chip sıkıntısı var. Kesin olarak bişey söylemek çok güç.

• alien2000a A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: eresgü

Merhaba arkadaşlar Teknosa 10514 düştü şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur166

Hocam 2021 modelleri Ortalama çıkış tarihi bellimi bir bilginiz varmı bu konuda

Merhaba, geçen hafta MediaMarktaki, Philips ürün görevlisine bu soruyu sordum. Miniled olan 9636 modelini bekliyorum... Haziran ayında geleceği yanıtını aldım.

• engin_cakir kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Yeni çıkacak model için aşağıdaki linkte kısa bilgi bulabilirsiniz Philips 9636 için ve diğer yeni modeller için

https://pixeltv.it/philips-oled806-706-miniled-9506-lcd-pus8506//

Aynı zamanda yabancı philips resmi sitesinde de çok yakında diye yayına alınmış modeller,

https://www.philips.co.uk/c-p/65PML9636_12/9600-series-4k-uhd-miniled-android-tv

Karşılaştırma da aşağıdaki gibidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooZeR_54 -- 9 Nisan 2021; 8:22:50 >

• Karşılaştırma içün teşekkürler dostum. Bu gelecek TV elbette bizimkinden üstün olacak. Ama ondan sonra gelen de ondan üstün olacak. Teknolojide kader bu :)

aradaki farklara baktım. Birçok özellik aynı. Bana göre kayde değen farklar:

• 120hz e kadar tazeleme hızı
    • micro led panel
    • 4 yönlü ambilight
    • 3.1.2 Bower & Wilkins
    • 70 watt ses

diğer özellikler yazılmamış olsa da bizim tvlerde de var Dts-fi, kablosuz philips hoparlör bağlama vs.

Geldiği zaman fiyat da doğru fiyatla pazara girerse tozunu atar ortalığın.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.