Şimdi Ara

Philips 50PUS8505 3749 TL / 58PUS8505 5581 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
15
Favori
30.455
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben üye olmadan aldim bi sıkıntı olmaz umarim maile de siparis bilgisi gelmedi siparis numarami ekran goruntüsü aldim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kod geliyor mu halen?
  • Benim siparişim hazırlanıyora geçti. İptal yok.

58pus8505 5581 liraya gelmiş oldu.

Duyurandan Allah razı olsun şu kurlarda bedavadan biraz pahalıya geldi.

Alanlara hayırlı olsun. Geldiğinde panel açıklığı toz ölü piksel avına başlıyoruz

• Philips 65PUS8505/62 ONE

Arcelik

Siparişiniz hazırlanıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beko'dan aradılar ürün teslimat için hazırlanıyor dediler. Cümleten hayırlı olsun. Bu dolar kurunda rekor bir indirimle ürün almış olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reizbey -- 26 Nisan 2021; 9:25:56 >
  • reizbey kullanıcısına yanıt
    Süper haber, tekrar teşekkürler.
  • 65PUS8505 modelini almıştım forumun tv bölümünde ki 8505 konusunu biraz göz gezdirince ürünü iptal ettim alanlara hayırlı olsun,panel açıklığı,ışık sızması,bulutlanma ve ölü piksel testini yapmadan teslim formunu imzalamayiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alanlara hayırlı olsun..

https://www.philips.com.tr/c-w/kampanyalar/philipssoundbarkampanyasi

bu da olsaymış tadından yenmezmiş... .)

• atropin kullanıcısına yanıt

evet evet bunun için ayrıca philipse bir mail mi atsak ?

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt

philips web sitesindeki satıcılar arasında görünmüyor. ancak kampanya satıcı değil philips in kampanyası, bir şansınızı deneyin bence..

"Müşterinin kampanyadan yararlanabilmesi için Tv ve Soundbar ürünlerinin aynı faturada yer alması gerekmektedir."

Bir şey çıkacağını zannetmiyorum.

50" olan modeli satın almıştım hala siparişiniz alındı gözüküyor. İlerleme yok.

• Arçelik'ten almıştım. Bulunduğum ildeki servis 7-10 gün içinde ürünün kendilerine geleceği ve kurulum için aranacağımı söyledi. Günlük bilgi vermeyi de teklif ettiler de gelince ararsınız dedim ne gerek var

Televizzyonun belirli kusurları olası, ama bu fiyatta birkaç piksel de sineye çekilir gibi.

• slm arkadaşlar bu ürünler mağazdada geçerlimi cevap verirseniz sevinirim tşk ederim

• İstanbuldayım.

sms geldi yarına kurulum ayarlandı diye. hala kararsızım bir tarafım iyi fiyata alındı kullan diyor, diğer tarafım ışık sızması gibi sorunlar var 7 bin tl çok diyor. bilemiyorum ama birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Bende aynı durumdayım iptal ettim daha önce lg kullanan kullanıcılar görüntüden hiç memnun değiller forumda ki 8505 konusunda dile getirmişler.Kagit üzerinde çok güzel bir tv ama bu insanın canını sıkıyor Philips 50PUS8505 3749 TL / 58PUS8505 5581 TL
    Philips 50PUS8505 3749 TL / 58PUS8505 5581 TL

• MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt

bu sanırım herkeste olmuyor. değişim isterim tekrarlanırsa iade.

Tabi ki de kurulum yapılırken dikkat edin yeterli.

• MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt

Peki araştırdığınız için soruyorum başka dikkat edilecek bir şey var mı ? Test edilmesi gereken video/foto vs de olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem 13.yaşını dolduran Sony 40X3000 LCD televizyonumuzu emekli etmek hem de ekran büyütmek için TV arayışındayım ancak cihazda yarı yarıya PS4 oyunları oynanacağı için 8505 doğru seçim olur mu bilemiyorum. Ambilight çok aklımı çeliyor fakat panel hızı nasıl etki eder diye düşünüyorum. Bu konuda kullanma deneyimi olanlar yorum yazarsa çok sevinirim.

Görüntü kişisel olduğu için o sizin göz zevkinize bağlı ayarlardan da kendinize göre daha sonra ayarlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerek en önemli husus ışık sızması,bulutlanma elbet olacaktır aşırı olmadığı sürece onda da sorun yok.Panelde açıklık mevcut ekranin içine toz girebiliyor ilerleyen zamanlarda.bir kullanıcının ekranına örümcek girmiş mesela;

Philips 50PUS8505 3749 TL / 58PUS8505 5581 TL

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.