Şimdi Ara

Philips 50PUS8505 3749 TL / 58PUS8505 5581 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
15
Favori
30.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

VA panellerde üst seviye ürünler hariç 50" üstüne çok çıkmamak gerekiyor aslında. Bu dediğiniz mesela 50PUS8505 de pek fazla olmaz.

• Bu arada iptal edecek varsa 50" modelini ben alabilirim o fiyattan.

• ben de 55pus7805 ve 58pus8505 lerden birine talibim eğer iptal edecek bir arkadaş varsa

• Siparişi iptal olan var mı ?

• Turkforce T kullanıcısına yanıt

Mevcut Philips TV min icine 3 yil sonra toz girdi nasil bir panel yapisi varsa artik olup kuruyan sinek bile vardi icinde. Cinliler aldiktan sonra bir daha asla...

• Güzel fırsatmış, faydalananlara hayırlı olsun

• Bende iki haftadır fiyat takip ediyordum kampanyayı kaçırdık alanlara hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

VA panellerde üst seviye ürünler hariç 50" üstüne çok çıkmamak gerekiyor aslında. Bu dediğiniz mesela 50PUS8505 de pek fazla olmaz.

Haklısınız daha önce lg70um7100 kullanmış biri olarak kesinlikle va panelden uzak duruyorum aynı bulutlanma sorunu LGde de mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuzminRahTs?z! -- 25 Nisan 2021; 0:16:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt

üst seviye VA panellerde bu sorun çok sık görülmüyor. Mesela Sony XH90 ve XH95, Samsung Q95 serilerinde görülmüyor bu sorunlar..

Bende alacaksam mutlaka VA panel alırım fakat 55 ve üstü alacak isem Full Array olanlardan başkasına pek bakmazdım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 25 Nisan 2021; 0:25:29 >
  • Allah Razi olsun 58 inç aldim. Yalnız arçelik veya beko sitesinde cok ilgincdır tvnın Android olduğunu yazmamışlar normal smart tv yazmışlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cinematic kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz modeller 15 binden başlıyor o yüzden 65 ips 7k oldukça makul bir fiyat umarım ışık sızması olmaz tek temennim o yönde şuan.Dolby atmos,vision ve dts play fi benim için olmazsa olmazdı bu model de hepsi mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Eminmisiniz olmadığına?

epeyde var olarak gösteriyor.

Alıntıları Göster
    Kullanıyorum. Tabii ki eminim. Bu yüzden THH ye bile başvurmayı düşünüyorum. Vatanın sattığı 70 lerde var diyor arkadaşlar . Bir çifte standart var.

• MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt

65XH9096 şu anda 11500 civarı fakat o parayı verene kadar da OLED alınır o da ayrı konu :) ama çok güzel tv ler. Özellikle XH9505 serisi muazzam..

• tgezer kullanıcısına yanıt

PVR özelliği normalde vardı güncelleme ile kaldırıldı diye biliyorum. Saf halinde güncelleme yapılmadan PVR olması gerekiyor.

• yüzde 15 kupon çıkmıyor TV lerde alabilen var mı ?

• eridim E kullanıcısına yanıt
    8505'ler normalde 3GB.
    Fakat bizim ulkemizde /62 serisi var. 2GB ram mevcut. Philips Turkiye zaten liyakatsiz torpil yuvasi oldugu icin boyle tuketici karsiti, alenen dalga gecen bir tutuma gram sasirmadim.
    Ek bilgi olarak da 43" ve 65" olanlar IPS, arasinda kalanlar VA panel. Daha buyuk olanlarini bilmiyorum.
    Uretim yeri Turkiye ise (yuksek ihtimal) Sunny fabrikasinda uretiliyor. Bellek farki cakalliginin sebebi de yuksek ihtimal odur.

Kafamdaki tv bu idi. 120hz panel hdmi 2.1 vs.

ancak %50 fiyat farkı var philips ile. Kargolanırsa bakacağız şu an 7000tl eksiye geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Yüzde 50 farka ancak 9505 serisi değer. Gerisi değmez bence.. Doğru yapmışsınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

1 yıla yakındır takipteyim hocam aslında odama bir sistem kurmayı düşünüyordum.

9505 değer evet işlemcisi çok daha iyi ama onda da hdmi 2.1 yok.

burada geleceğe dönük 9096/9077 serisi ancak o da zaman zaman 11500 fiyatlarına düşüyor.

evde 10yıldan çok daha eski amblightlı 32” bir tv var. Tık demedi ama philipste de eski kalite yok.

hue ekipmanları ile çok güzel oluyor ancak amatör de eğlendirebilir tabii :)

dediğim gibi iptal olmaz gelirse ya kullanırız ya da kuzene satacağım tv arıyordu. Bu dolar/altın durumunda ne kadar para harcanır düşündürüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

PVR özelliği normalde vardı güncelleme ile kaldırıldı diye biliyorum. Saf halinde güncelleme yapılmadan PVR olması gerekiyor.

Bunu öğrendiğim iyi oldu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.