Şimdi Ara

Philips 50PUS7805 / 50PUS8505 veya tavsiyeniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 21 saat 22 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • trlonely (2 mesaj) CE1977 (1 mesaj) Saint Ralph (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, iyi forumlar. 5000'e kadar tv arayışı içerisindeyim.

Çok araştırdım bu ikisi arasında kaldım. philips'e yönelmemin tek sebebi ambilight. fakat biri saphi tv diğeri ise android. tv'lerde işletim sistemi çok önemli mi ? mesela saphi tv'ye uygulama desteği ne kadar sürer ? söz konusu tv olunca işin içinden çıkamadım. saphi aldığım zaman android'i aratır mı ? veya adroid alırsam saphi alsaymışım da olurmuş dedirtir mi ?

yabancı forumlarda saphi için uygulamalar kısıtlı gibi şeyler yazmışlar. özelliklerini dibine kadar kullanmayacağım ama olmuşken iyisi ve mantıklısı olsun istiyorum.

ayrıca sizin öneriniz varsa duymak isterim.

|
    |
  • Android olanı alın.
    tartışılmaz bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koca forumda 1 kişi cevap vermiş

• 7805 bir arkadaşımın evinde biraz kullanma şansım oldu,geçişlerde ufakta olsa takılmalar oluyor saphi arayuzunde,android daha stabil çalışıyor diye biliyorum,8505 the one serisi içinde olan bir model zaten,daha yeni ve daha güncel,yarın birgün disney pls ülkemize geldiğinde google playd mağazasından indirip disney plus a üye olup tüm içerikleri izleyebilirsiniz ancak 7805'te bunu kimse garanti edemez çünkü google mağazası yok..Ayrıca PPI değerleri 8505 in 2000 , 7805 ise 1700 dür ,tavsiyeforum.com'dan bakabilirsiniz,Philips başlığı var orada,bu işten anlayanlar 8505'in çok daha iyi oldugunu söylüyorlar

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.