Şimdi Ara

Philips 500GB Taşınabilir HDD İncelemem (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
30.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Para biriktirip böyle bir şey almayı düşünüyorum :)
  • Tabiki elektriğe ihtiyacı var

Sen bilirsin ama ben yinede Philips derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Orjinalden alıntı: kalecibayiltan

düşürdüm ben bu aleti. şimdi açtığımda sesler geliyor, bilgisayar görmüyor.
    kurtarmanın yolu var mıdır? içinde önemli dosyalar da vardı. üstelik benim de değil...

2 Yıl Garantisi var.

Teknik servise gönderin.

bariz düşürdümya, garanti kapsamına alırlar mı? bir de içindeki arşivi kurtarırlar mı?
    cevapların için teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

quote:

düşürdüm ben bu aleti. şimdi açtığımda sesler geliyor, bilgisayar görmüyor.
    kurtarmanın yolu var mıdır? içinde önemli dosyalar da vardı. üstelik benim de değil...

2 Yıl Garantisi var.

Teknik servise gönderin.

bariz düşürdümya, garanti kapsamına alırlar mı? bir de içindeki arşivi kurtarırlar mı?
    cevapların için teşekkür ederim.

Tabi sen gidip bile bile düşürdüm dersen ellemezler

Yanlışlıkla düşürdüm vs birşey uyduracaksın.

İçindeki arşiv hakkında birşey söleyememe ama büyük ihtimal kurtaramazlar.

• Selamlar bende 400GB modelini yaklaşık 5-6 ay kadar önce Metro alışveriş merkezinden 130-140 arası birşeye almıştım (delice uygun bir fiyattı 3 günde tükendi), ve bu hafta 4 GB yerim kaldı şu anda yenisini almak istiyorum acaba İstanbul içi elden alabileceğimiz fiyatı uygun olan 500GB modeli varmıdır ? Farklı bir model düşünmüyorum üst üste koyup aynı kablo ile kullanmak rahat olur, zaten üründen çok memnunum, eğer bir yerde rastlayan arkadaş varsa haber etsin acele Philips external HDD aranıyor
  • en kısa zamanda ben de alıyorum.

en uygun fiyat hala hepsiburada'da mı ?
  • AKASA ESATA-ESATA BAĞLANTI KABLOSU
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=757&productid=bs4450

bu ne işe yarar? daha hızlı veri aktarımı için demiş. giriş-çıkış uçları nasıldır bağlantı noktaları bilgisi olan yazabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozan23

en kısa zamanda ben de alıyorum.

en uygun fiyat hala hepsiburada'da mı ?

Şu anda öle gözüküyor.

Belki bazı siteler 3-5 YTL Yukarı veya aşağı olabilir ama siz yinede Hepsiburada'dan alın.

• quote:

AKASA ESATA-ESATA BAĞLANTI KABLOSU
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=757&productid=bs4450

bu ne işe yarar? daha hızlı veri aktarımı için demiş. giriş-çıkış uçları nasıldır bağlantı noktaları bilgisi olan yazabilir mi?

Konunun yeri burasımı?
  • bence burası. hepsiburada da bu üründen alana bu kablo indirimli veriliyor. hepsiburada dan bahsedene kadar farkettiniz sanıyorum. harici harddisk bağlantı kablosu
  • quote:

bence burası. hepsiburada da bu üründen alana bu kablo indirimli veriliyor. hepsiburada dan bahsedene kadar farkettiniz sanıyorum. harici harddisk bağlantı kablosu

Sıcak fırsatlara açın o zaman hediye var diye.
  • bende almayı düşünüorum!! bilgisayara format atacam yakında lazım olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: G-UNITSOLDIER

bende almayı düşünüorum!! bilgisayara format atacam yakında lazım olacak

Hepsiburada'da kampanyada şu anda.

• Kendi soruma cevap vereyim

şu anda en uygun Alısveris.com sitesinde satılıyor. Daha önce alılveriş yapan arkadaşlar var ise şirket hakkında bilgi verebilirler mi acaba zira fiyat çok uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exalted1903 -- 23 Haziran 2008; 18:40:12 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: jrking

bende bu modeli aldım divx playerda oynatmak için 462gb lık bölümün 32 gb tını fat32 yaptım sırf divxplayerda izlemek için mükemmel bişi...

32 gb yapmana gerek yoktu ki çeşitli programlarla 565 gb fat32 yapman mümkün
  • Bende almayı düşünüyorum. Kalitesi tartışılmaz 500 GB = 181 YTL çok iyi bence
  • 1 tb maxtor 282 lira vatanda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dministrator -- 24 Haziran 2008; 9:14:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ITheHeavenI

Bende almayı düşünüyorum. Kalitesi tartışılmaz 500 GB = 181 YTL çok iyi bence

Şu anda Hepsiburada'da indirimli fiyatı 191,16 YTL.

• arkadaşlar bi sorum var benm iki pc m var (ayıptır sölemesi :D) ben sık sık ondan öbürüne takıcam veri aktarmak için bozulma içindeki verileri kaybetme olasılığım ne?
  • Bugun aynısından aldim, süper herkese tavsiye ederim..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.