Şimdi Ara

Philips 500GB Taşınabilir HDD İncelemem (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
30.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gunerozcan

evet var arkadaş garanti bankasına git bankada hiç hesabın bulunmasın 22 ytl alıyo. ben sordum yalan mı atacam!!

Senden bidaha bu kadar saçma bir ücret isteyen olduğunda; bana hesap açın de ; hesabı açtır. Ondan sonram gönder :)
    BUNLAR ZATEN YASAL TEFECİ...
  • Benim USB 1.1, veri iletiminde 2.0'a göre çok yavaşlama olur mu? Bir de hocam hiç düşürdün mü? Bir düşürsene bozulup napıyor mu
  • inceleme için saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: osstation

Benim USB 1.1, veri iletiminde 2.0'a göre çok yavaşlama olur mu? Bir de hocam hiç düşürdün mü? Bir düşürsene bozulup napıyor mu

Yavaşlama söz konusu olur tabi.

İçindeki 400 GB Arşivi ve HDD Ücretini karşılayacaksan , düşürim.
  • Güzel inceleme olmuş, tebrikler.
    Ben bugün 320 mb harici hard disk almaya gittim vatan bilgisayara, kafam karıştı, pişman olmamak için almadım, biraz daha düşüneceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: AbsoluT ZerO

Güzel inceleme olmuş, tebrikler.
    Ben bugün 320 mb harici hard disk almaya gittim vatan bilgisayara, kafam karıştı, pişman olmamak için almadım, biraz daha düşüneceğim

Bu ürünü alın , pişman olmayacaksınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Codegen'i kabalığı nedeniyle eledim. Seagate ve philips arasında tercih yapacağım artık.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Codegen'i kabalığı nedeniyle eledim. Seagate ve philips arasında tercih yapacağım artık.

Philips..

• Daha düşük kapasiteli modelleri var mı?Onların fiyatları nasıl?Ayrıca ben bunu download yapmak için alıcam,yedekleme falan için değil Bu mümkün mü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj necmi

Daha düşük kapasiteli modelleri var mı?Onların fiyatları nasıl?Ayrıca ben bunu download yapmak için alıcam,yedekleme falan için değil Bu mümkün mü?

120 GB'dan 1 TB'a kadar var.

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?Categoryid=100225&sp=brand=philips

Buradan bakabilirsiniz.

Evet , mümkün.İster yedeklemek için kullanın ister download.Size kalmış.

• Teşekkürler cevaplar için.

Bir ara doğubanka bakıyım
  • aynı ürünen bende de var. filmler, mp3ler ve oyun isoları var içinde. fakat bendeki aşırı derecede ısınıyor. örneğin şu an birkaç saattir açık ve birkaç saattir aralıksız müzik dinliyorum ve resmen elimi yakacak derecede sıcak! fakat gayet normal çalışıyor. bu bir soruna neden olur mu?
    bir de cihazı açtığım zaman tam windows tanıdığı anda içinden "takırt" şeklinde bir ses geliyor. bu normal midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer_Sam -- 5 Haziran 2008; 20:48:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: daemonica

aynı ürünen bende de var. filmler, mp3ler ve oyun isoları var içinde. fakat bendeki aşırı derecede ısınıyor. örneğin şu an birkaç saattir açık ve birkaç saattir aralıksız müzik dinliyorum ve resmen elimi yakacak derecede sıcak! fakat gayet normal çalışıyor. bu bir soruna neden olur mu?
    bir de cihazı açtığım zaman tam windows tanıdığı anda içinden "takırt" şeklinde bir ses geliyor. bu normal midir?

Şu aralar bendede ısınmaya başladı alet ama el yakacak kadar deil.

Bende çıkmıyor öle bir ses , ilerde bir soruna yol açmaz umarım.
  • dün çengelköy maxideki teknosa mağazasında 250 Gb lık modeli 138 YTL idi almak isteyenlere duyrulur
  • quote:

Orjinalden alıntı: stian_thoresen

dün çengelköy maxideki teknosa mağazasında 250 Gb lık modeli 138 YTL idi almak isteyenlere duyrulur

• düşürdüm ben bu aleti. şimdi açtığımda sesler geliyor, bilgisayar görmüyor.
    kurtarmanın yolu var mıdır? içinde önemli dosyalar da vardı. üstelik benim de değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalecibayiltan

düşürdüm ben bu aleti. şimdi açtığımda sesler geliyor, bilgisayar görmüyor.
    kurtarmanın yolu var mıdır? içinde önemli dosyalar da vardı. üstelik benim de değil...

2 Yıl Garantisi var.

Teknik servise gönderin.
  • Hocam Hayırlı Olsun , Bende Aynısından Almayı Düşünüyorum

Konuyu Açtın Biraz Daha Rahatladım , inşallah Alırım kısa zamanda
  • quote:

Orjinalden alıntı: GEARSX

Hocam Hayırlı Olsun , Bende Aynısından Almayı Düşünüyorum

Konuyu Açtın Biraz Daha Rahatladım , inşallah Alırım kısa zamanda

Pişman olmassın.

• Hocam Yeni Farkettim , Bunların Geneli Elektriğe Ihtiyacı var değilmi

bundada aynen Elektrik kablosu var

yoksa benim elimdede 500 GB Kutu Gibi Western var , sırf kablolardan sıkılıyorum bide hafif değil biraz ağır :p

http://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=M8pub9avTE3d0GTys5iklg

aslında buda iyi yani :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.