Şimdi Ara

Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
955
Cevap
11
Favori
64.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşımla bugün ps 4 pro ile oyun oynarken ekranın sağ üst tarafında bulanık bir bölge çıktı o alıştığı için farketmemiş galiba ben söyledim. tv kanalına geçtik düzeldi sonra tekrardan oyunu açtık 10 dk sonra yine belirdi. kablolar ile oynadık biraz ama değişen bir şey olmadı. hdmi kabloyu değiştirecek yarın düzelmez ise değişim yaparlarmı acaba 1 ay önce almış.
  • ev sinema sistemi ile kullananlar ayarları paylaşabilir mi? lg nin 5.1 sistemi var bende. optik ile bağlantı yaptım. ancak 5.1 filmlerde ön iki hoparlörden ses alıyorum. kodi de de aynı şekilde. dts vs. test videoları indirdim yine aynı. ancak ilk bir kaç kullanımımda 5.1 ses aldığıma eminim. ses ayarlarında özel bir şey mi var acaba?
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Merhaba, forumdaki mesajların büyük kısmını okudum, ben xbox one x'im için fiyatı maks 3500 tl civarında olan bir TV arıyorum. Şu ana kadar yaptığım araştırmalarda 4K destekli konsollar için gereken en önemli 2 özellik 10 bit ekran ve 100 hz doğal yenileme hızı. İlk kez sizden kontrastın önemli olduğunu duyuyorum. Konu başlığındaki TV'yi araştırmamın sebebi ise 10 bit ve 100 hz olması, ama siz ısrarla bu iki özelliğe sahip olmayan ama VA panel olan bir TV öneriyorsunuz. Sizce VA panel olması, bahsettiğim iki özellikten daha mı önemli? Açıkça cevaplarsanız sevinirim.
  • 49pus7502 e sahibim, xbox one x ile kullanıyorum, televizyonun hdr Premium özelliğini açamadım, üstü silik gözüküyor ayar yapılmıyor, xbox one x ayrıntılar menüsünde de tvniz hdr10 desteklemiyor uyarısı alıyorum, bunu nasıl açarım?

Görselleri ekledim

Teşekkürler.

Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle.

Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TV HDR sinyal aldığında "HDR Premium" menü aktif olur. Hotbird ve Astra 19 da HDR yayın mevcut.
  • Xbox one x in hdr özelliği var hocam ama hiçbir şekilde aktif olmadı

• Arkadaşlar selam. Ben de 49pus7502 sahibiyim. Cihaz kendi kendine kanal değiştiriyor. Bana yazılımsal birşey gibi geldi. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

• alasulumurat A kullanıcısına yanıt
    son güncellemeyi yüklediniz mi?
    yüklemeden önce de android i yeniden başlatın..
  • Hangi hdmi çıkışına bağlı xbox ?
  • Arkadaşlar merhaba. 49" pus 7502 kullanıyorum. TV kurulurken kendi uydu alıcısını kullanmadım. Next uydu alıcıları hdmıdan izliyordum. Next uydu alıcım arızalanınca TV nin kendi uydu alıcısını kurmak istedim. Kanalları buluyor. Yalnız göstermiyor. Ne yapmam gerek?. Uydulardan Türksatı seçiyorum. TKGS aktif yapıyorum. Yine kanalları buluyor. Yine kanalları yok diyor. Acaba TV yi fabrika ayarlarına geri mi yüklersen?.

• Ayarlar, uydu izle, onayla bunu yaptığınızda kendi uydusu devreye girecek kanalları seyredeceksiniz, Sizin ayarlar hd seçilidir. Umarım yardımcı olurum.

• Herkese merhabalar,

Teşhir veya iade olmayan bir ürün bulabilirsem bu modeli almayı düşünüyorum. Vertical banding ve ışık sızması gibi sorunlar tüm tv'lerde biraz şans işi anladığım kadarıyla. Çok baş ağrıtan sorunlarla karşılaştınız mı? Kodi deneyen var mı? Genel olarak cihazdan memnun musunuz? Alayım mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Voxville -- 30 Haziran 2018; 16:25:13 >
  • Bende vatan bilgisayardam aldım 3-4 hafta oluyor. ps den oyun oynamak ve hdd ile film izlemek için kullanıyorum. gece geç saatlerde film izlemek için kulaklık kullanıyorum 3 metrelik uzatma kablosu aldım, kulaklık marshall major 2 kablolu versiyonu telefon ve pcde vermemesine rağmen tvde kulaklığa bi cizirti veriyo sanki bi akım varmış gibi bi ses . servise verdim ama sorun bulamadık deyip geri gönderdiler bide trip attılar :) sizde de aynı sorun var mı acaba?

• Arkadaşlar selamlar saygılar. 7502 serisini almayı düşünüyorum uzun zamandır tv arıyorum bu tv eksileri ve artıları sizlere göre nasıldır ben internetten film ve youtube için düşünüyorum. bazı yerlerde okudum kumanda algılamadığından şikayet edenler var tv fişini çıkarıp takınca düzeliyor filan denilmiş bunun gibi bazı yazılar ve siz değerli kullanıcı arkadaşlar fikirlerini belirtirse sevinirim.vatan bilgisayarda 49pus7502 fiyat 3500 tl var en uygunu sanırım burda yardımlarınızı bekliyorum fiyat olarak iyimidir.
  • osidimenia kullanıcısına yanıt
    Herkese aynı cevabı yazıyorum gibi oluyor ama 2018 philipslerde para iade kampanyası var 49 ekranlarda 200 55 ekranlarda 300 tl iade var

7502 bence cok iyi tv ama 2018 modellere de bakın para iadesi ile daha uyguna gelebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

Herkese aynı cevabı yazıyorum gibi oluyor ama 2018 philipslerde para iade kampanyası var 49 ekranlarda 200 55 ekranlarda 300 tl iade var

7502 bence cok iyi tv ama 2018 modellere de bakın para iadesi ile daha uyguna gelebilir
    2018 modellerini yazarmısın bu para iadesi olayı nasıl anlayamadım.7502 tv için aradım vatanbilgisayarı teşhir ürünü dediler bende vazgeçtim şuanda zaten 7502 için düşüncem kalmadı 4000 bin tl değerinde bir tv bulamıyorum nerdeyse 2 aydır kafayı yedim ya bırakıcam aramayı almıyacağım yada alıcam gözü kapalı. çok seçici biri değilim ilk defa tüplüden led geçicem ama tam bir tv ye niyetleniyorum yorumlar ve kullananlar caydırıyor.elektronik iş şans biraz evet ama yüzde kaç şans sonyden tutunda en dandik markaya kadar bakıyorum yok en iyisinden en kötüsüne bulamıyorum beklesem 2018 tvlerin yeni model filan türkiye çıkış fiyat ne olacak bellimi çare kalmadı.

• Www.fırsataygınageldi.com buradan kampanya detaylarına bakabilirsin sonu 3 ile biten modemler 2018dir mesela 7303 7503 6703 8603 vb

• quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

Www.fırsataygınageldi.com buradan kampanya detaylarına bakabilirsin sonu 3 ile biten modemler 2018dir mesela 7303 7503 6703 8603 vb
    Çok teşekkür ederim sağolun
  • Arkadaslar geçen hafta piyasada arayıp kapalı kutu bulup 49pus7502 aldım. Heryerde teşir vardı vatan seşirini 3000 liraya bıraktı içime sinmedi. Yeni 2018 versiyonu olan 49pus7503 modelini inceledim beğenmedim hem daha kalın hemde 50hz olması ve ips panel istememden dolayı bu televizyonu tercih ettim. İnşallah hata yapmamışımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NosWagen -- 2 Temmuz 2018; 14:56:13 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.