Şimdi Ara

Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
956
Cevap
11
Favori
64.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki sevgili mu7000 nin yeni serilerinin İPS panel olduğunu biliyormusun??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patika01 P kullanıcısına yanıt
    Evet, artık samsung da uyandı işi bu sene giriş modellerinde ıps kullanmaya başladı seneye va dan vazgeçip çoğu giriş ve orta seviyede ıps e dönerse hiç şaşırmam, çünkü ıps te tatlı para var, bu zamana kadar diğerleri alt ve orta seviyede ıps kullanıp üst seviyede va kullandı ve bunun ekmeğini çok yedi şimdi samsung da uyandı işi bu sene tadını aldı daha da bırakmaz, artık va panel isteyen parayı basacak parası olmayan da dandik ıps lerle idare edecek artık.
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bir de 7502 için kontrarstı yetersiz bulanlar var. Siz bu konuda ne dersiniz ?
    yeni seri diye bişey yok 40 ve 50 olanlar va panel diğerleri pls
    beni mesleğin albani hocan ekmeği uzaktan yakından ilgilendiren mevzular değil ben bildiğimi yazıyorum en çok ben biliyorum yada bilirkişi benim gibi bi iddaamda yok senin albani hocan gibi tarzınız çok benziyor
    İşte bilmiyorsun yeni gelen partilerin renkli kutuların hepsi 50 ve 40 lar da dahil ips panel

• CARTEGENA kullanıcısına yanıt
    hocam bana göre sadece pus7502 modeli değil tüm ips lerin kontrastı yetersiz en iyi panelinde max 1500 kontrast var buda en dandik va paneldeki kontrast oranın 3/1 ediyor
    ben şuanki piyasadan bahsediyorum mağazalardaki tv lerden sen o yeni gelen kutuların ve tv lerin fotolarını gönder ips panel olduğunuda bize göster burda bizde öğrenmiş oluruz
    Bu kutular kasımda gelen partilerin tamamı ips müsait bir vaktinde herhangi bir mediamarkta uğra va olan panel teşhirlerini ips ile değiştirdiler bilgin olsun.

bulunduğum ilde medimarkt yok teknosa vatan vs. hala va olanlar teşhirde
    birde 43 lerden bahsediyorsan bunlar zaten pls paneldi va olanlar sadece 40 ve 50incler
    50 inç de aynı sn: rnn İPS

aynı pls ise bende testini yapıp bizede gösterinde herkes öğrensin diyorum :) 40 ve 50inchlerin
    Tabi en kısa sürede size bunun böyle olduğunu gösteren bir video paylaşacağım 👍

• En uygun Yukko.com da gözüküyor. Bu siteden alan oldu mu hiç

• 55pus7502 bu gece 22:00-07:00 arası 4.499 lira.Alınır mı acaba? 20 ürünle sınırlıymış.

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-55pus7502-55-139-cm-4k-uhd-android-smart-tv-3-tarafli-ambilight.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkas

55pus7502 bu gece 22:00-07:00 arası 4.499 lira.Alınır mı acaba? 20 ürünle sınırlıymış.

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-55pus7502-55-139-cm-4k-uhd-android-smart-tv-3-tarafli-ambilight.html

Hocam ben yılbaşı kampanyasından 4060 TL fiyata denk getirdim ama yine o fiyatlar olur mu bilemem. Sonuçta kur çok inişli çıkışlı ve şu an askerimiz bir nevi savaşta bunlar hep parayı ve kurları etkileyen faktörler. Eee haliyle satıcıda bu noktada ikilemde kalıp garantici davranabilir. Ben 55pus7052 den sadece çok büyük olduğu için şikayetçiyim media markt da durduğu gibi durmadı duvarı kapladı. Salonum 27 m2 ve kare şeklinde yani yanlardan da çokça izliyoruz açılı yani ve hiç bir kayıp söz konusu değil. Çok memnunum VA bir panel Salonum için kötü bir seçim olabilirdi. Birde ben öncelikli olarak Android işletim sistemli bir tv istedim eğer Sony alacak olsaydım onda da xe9005 i almak isterdim ama çok pahalı benim için o fiyatı ona vereceğime yine Philips in qled 55PUS8602 TV sini alırım 6500 lerdeydi bir ara bu tv yi alırdım. Yani ben memnunum eğer aceleniz yoksa yaza doğru alın derim 2018 modeller çıkacak o zaman biraz iner fiyatlar diye düşünüyorum. 55pus7502 için iki eksi söyleyebilirim biri arkadaki subwoofer dan çok birşey bekleme ki zaten bangır bangır bass vursa ekran zarar görür ikincisi kumanda Philips müşteri hizmetlerini aradım ve 100 TL daha fazla fiyat koyup keşke kendi sitenizde sattığınız o 100 TL lik kumandalardan koysaydınız dedim. Onun haricinde inanın bu fiyata benim için çok iyi bir tv.

• Salih Bey teşekkür ederim,ama yılbaşından bu tarafa bu fiyatların altına pek düşmedi yada ben kaçırdım.2018'ler pahalı çıkar ,sonra da onların fiyatlarının düşmesini bekleriz,sonra 2019'lar çıkmaya yaklaşır,böyle sürer gider.
  • hkas kullanıcısına yanıt
    o fiyata vatan mu8000 sattı bu tv ye kesinlikle 3800tl üzeri vermeyin
  • 55mu8000 de var bugünkü gece indiriminde ,onun fiyatı 4 699 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkas -- 22 Ocak 2018; 23:59:49 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.