Şimdi Ara

PHILIPS 47PFL6198K/12 DVB-S AMB. FHD SMART 3D LED LCD TV + 6 Gözlük (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
10
Favori
77.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gönül rahatlığı ile son versiyona güncelleme yapabilirsiniz. ben yaptım dilde değişim olmuyor. kurulum tamamlandıktan sonra ayarları yapmadan önce dil seçiniz diye uyarı geliyor ve içinde Türkçe de olan listeden istediğiniz dili seçip devam ediyorsunuz.

kısacası Türkçe dil desteği var.
  • Hayretle okudum yazılanları goruntu kalıtesı ıyıymıs nerede ıyı arkadaslar 6067 kullanıyordum hızlı sahnelerde pıxellerde asırı dagılma vardı ve ekrende golge cıktı servıs 6158k ıle degıstırdı dedım 2013 model bunda pıxel dagılmasını gıdermıslerdır tv yı kabul ettım etmez olaydım.
    su goruntu kalıtesı mukemmel dıyenler mılletı yanlıs yonlendırmeyın gozunuz mu kor.
    ayrıca d smart sıralı kanal lıstesı laım elınde olan var mı_?
  • lipitor45 kullanıcısına yanıt
    merhaba lipitor45, yaptığınız son güncelleme aşağıdaki linkteki dosya mı

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=55PFL6198K/12&scy=TR&slg=tr

Sürüm: 000.171.056.000, Zip dosyası, 155.41 MB, Yayımlanma günü: 2013-09-05

Bu güncellemeden sonra tv DTS çözmeye başladı demiştiniz, nasıl memnun musunuz, son güncellemeden sonra tv'de olumlu ve olumsuz hangi değişimler oldu kısaca anlatabilir misiniz?

Bu arada kumanda ya da tv de bir probleminiz çıkmıştı, ondaki son durum nedir umarım sorun çözülmüştür.

• quote:

Orijinalden alıntı: tigran

merhaba lipitor45, yaptığınız son güncelleme aşağıdaki linkteki dosya mı

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=55PFL6198K/12&scy=TR&slg=tr

Sürüm: 000.171.056.000, Zip dosyası, 155.41 MB, Yayımlanma günü: 2013-09-05

Bu güncellemeden sonra tv DTS çözmeye başladı demiştiniz, nasıl memnun musunuz, son güncellemeden sonra tv'de olumlu ve olumsuz hangi değişimler oldu kısaca anlatabilir misiniz?

Bu arada kumanda ya da tv de bir probleminiz çıkmıştı, ondaki son durum nedir umarım sorun çözülmüştür.

eğer tv niz 55" ise güncelleme budur benimki 47" ti güncellemeden sonra dts sorunu kalmadı. evet kumanda da bir sıkıntı vardı ses kısma tuşuna uzun süre basılı tutunca teletekse geçiyordu. kumandanın pillerini çıkardım tesadüfen 1-2 saat sonra denedim bir sorun kalmadı. sanırım kumanda akıllı olduğu için bir sorun oluştu resetleyince düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: lipitor45

eğer tv niz 55" ise güncelleme budur benimki 47" ti güncellemeden sonra dts sorunu kalmadı. evet kumanda da bir sıkıntı vardı ses kısma tuşuna uzun süre basılı tutunca teletekse geçiyordu. kumandanın pillerini çıkardım tesadüfen 1-2 saat sonra denedim bir sorun kalmadı. sanırım kumanda akıllı olduğu için bir sorun oluştu resetleyince düzeldi

Henüz almadım ama büyük ihtimalle 55 pfl 6198 alacağım pasif 3d olduğu için,2014 dünya kupası 3d olacakmış diye duydum aktif gözlüklerle zor olur izlemesi, philipsin destek sitesine bakınca aynı yıla ait 7000 olsun 8000 olsun tüm serilere 6000 ile aynı boyut ve sürüm numaralı güncelleme dosyasını vermiş,içerikler de aynıdır büyük ihtimal, bu durumda DTS sorunu tüm serilerde çözülmüş olabilir...

• dostlar merhaba ben aranıza suan ıtıbarıyle katılmıs bulunuyorum burada olmaktan mutluluk duyuyorum kendımı tanıtayım
    buyuk bır elektro market zıncırınde satıs danısmanı olarak calısıyorum uzmanlık alanım televızyonlardır.televızyonla ılgılı her konuda elımden geldıgınce yardımcı olmaya calısırım karsılıklı bılgı akısı saglayacabılırız el elden ustundur o yuzden bılgı paylastıkca degerlenır :) Istanbul merter de calısıyorum calıstıgım magaza bılgısını ozelden ancak paylasabılırım ozelden donus yapabılırsınız ve philips 6158k modelı gozunu kapalı alabılecegınız bır cıhazdır samsung lg gıbı reklam yapmaz phılıps sadece urun yapar ve pıyasaya seklını koyar ve uretım yerı samsungun yada lg nın malezya ve cındır phılıps ıse polonya yada cek cumhurıyetıdır samsung ve lg lerın candela sı 250-450 gelırken phılıpsnkı 550 cd/m2 gelır ve panel kalıtesı dıger ıkı markadan cok daha kalıtelıdır.smart ozellıgı olarak ıse dıgerlerının gerısınde kalabılıyor olabılır ama sonuc oalrak tv yı tv olarak kullanmak gerekır ve bu konuda acık ara ondedır sımdılık bu kadar yıne karsılıklı paylasımlarda gorusmek dılegıyle Ve urun alcak kısıler ırtıbata gecebılır FIyat konusunda yardımcı olabılırım 'ımkanlar' dogrultusunda saygılar

• TeknoManyaq T kullanıcısına yanıt
    HOCAM BENDE VATAN BİLGİSAYARDA GÖRDÜM PHİLİPS 55PFL6007K 2800 TL ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FİYATI ÇOK UYGUN FAKAT ŞU AN DEĞİL ŞUBAT GİBİ TAVSİYE EDERMİSİNİZ YOKSA 6198K MI ALAYIM
  • Bende yaklaşık olarak 1 aydır 55pfl6198 kullanmaktayım görüntü kalitesinden oldukça memnunum fakat 3D filmlerde aynı filmi bazen açıyor bazen açmıyor bu konuda bilgisi olanlar varmı teşekkürler...Teknomanyaq nickli arkadaş size böyle bir şikayet geldimi.????
  • benim tv
     PHILIPS 47PFL6198K/12 DVB-S AMB. FHD SMART 3D LED LCD TV + 6 Gözlük
  • birkac foto daha
     PHILIPS 47PFL6198K/12 DVB-S AMB. FHD SMART 3D LED LCD TV + 6 Gözlük PHILIPS 47PFL6198K/12 DVB-S AMB. FHD SMART 3D LED LCD TV + 6 Gözlük PHILIPS 47PFL6198K/12 DVB-S AMB. FHD SMART 3D LED LCD TV + 6 Gözlük PHILIPS 47PFL6198K/12 DVB-S AMB. FHD SMART 3D LED LCD TV + 6 Gözlük PHILIPS 47PFL6198K/12 DVB-S AMB. FHD SMART 3D LED LCD TV + 6 Gözlük PHILIPS 47PFL6198K/12 DVB-S AMB. FHD SMART 3D LED LCD TV + 6 Gözlük

• o fıyata la660s alırım
  • cangiri kullanıcısına yanıt
    evet bu konuda gerı donus cok yogun oluyor phılıps ıel gorustugumde yenı gelen guncelleme ıle bu sorunun ortadan kalktıgını soyledıler fakat ondan sonra test etmedım acıcası o yuzden yorum yapamayacagım ve bu hafta ıcınde phılıps bolge temsılcısı gelecek onun telefon numarasını alcagım sızınlede paylasacagım dırekt bu sayede phılıps ıle gorusebılırsınız bu tur sorunları ;)
  • 6007 2012 serısı bır tv ve sıddetle ben sıze 6198 onerırım 2013 model 6008 6158 6888 6788 bu serıler cok daha ıyı oncelıkle yazılım daha basarılı medıa player basarısı daha ıyı ve kullanılan panel 2013 lerde dahada basarılı kesınlıkle 6198 yada 6158 alın derım
  • postaci07 P kullanıcısına yanıt
    masallah cok guzel allah kaza bela vermesın bu ambılıght benı benden alıyor cok muazzam bır teknolojı allah nasıp ederse yakında kampanyamız var 47pfl 6158k alacagım bakalım sonunda :)
  • arkadaslar tv yi ben de begendim ama kimse ps3 performansından bahsetmemis. deneyen var mı hic? 47pfl6158 icin soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tornady

arkadaslar tv yi ben de begendim ama kimse ps3 performansından bahsetmemis. deneyen var mı hic? 47pfl6158 icin soruyorum

Birgün kiralayacam ama bayramı bulur. Zaten input lag ne düzeyde onu da çok merak ediyorum.

Bu arada bugün QF2EU-0.171.51.0 numaralı güncelleme geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 27 Eylül 2013; 13:48:23 >
  • tornady T kullanıcısına yanıt
    Ps3 performansı cok iyi ben magazada denedim ve büyün markalar içinde en iyisini bu modelde aldım bnde ps3 delisiyim ps3 de kullanmak için 6158 alacagım bende bı ay basında ıns. Maası beklıyorum gozunuz kapalı alabılırsınız bu tv deki işlemci performansı cogu markada yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkdaslar bu arada 47pfl6158k almak ısteyenlere 2599 satıs fıyatından verılıyor bılgınıze ve 42pfl6158k ise sizin için 1999 normal satıs fıyatı 2099 sadece media markt ;)
  • Bende 2 gün önce 42" 6008 alarak Philips kullanıcıları arasına katılmış bulunmaktayım :)
    Henüz inceleyemedim TV'yi malum yeni evliyiz ev gezmeleri vs.
  • ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, ben de 6008 alacakken 7008'e yöneldim ve onu aldım, henüz gelmedi, bekliyorum. Ayrıca mutluluklar dilerim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.