Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.213
Cevap
45
Favori
276.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence bir bit yeniği var.. 1 aydır piyasayı araştırıyorum, stokları bu kadar hızlı tükenen bir ürün görmedim.. ben de bu tv yi almış ve iade etmiş biri olarak şüphelenmeye başladım.. iki ihtimal var; ya çok rağbet gören bir model ve satışa çıkar çıkmaz tükeniyor, ya da iadeleri biriktirip biriktirip ürünü stoklara koyarak 1-2 günde az sayıdaki ürünü bitiriyorlar...

aklım hep ambilight'da kalıyor ama samsung es 6340 için ne diyorsunuz arkadaşlar? digitalversus.com incelemesine göre çok iyi bir TV olduğu belirtilmiş. 46 inç fiyatı 2200TL. Şubatı beklemeli mi yeni modeller için ne dersiniz? yoksa bunların fiyatlar fahiş olur mu? öte yandan yen modeller 7007k gibi modellerin fiyatını 2500 (47inch) seviyelerine çeker mi?

bu arada bu şubatta gelecek dediğiniz modeller nedir, araştırdım biraz ama herhangi bir modele rastlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: escofly

bence bir bit yeniği var.. 1 aydır piyasayı araştırıyorum, stokları bu kadar hızlı tükenen bir ürün görmedim.. ben de bu tv yi almış ve iade etmiş biri olarak şüphelenmeye başladım.. iki ihtimal var; ya çok rağbet gören bir model ve satışa çıkar çıkmaz tükeniyor, ya da iadeleri biriktirip biriktirip ürünü stoklara koyarak 1-2 günde az sayıdaki ürünü bitiriyorlar...

aklım hep ambilight'da kalıyor ama samsung es 6340 için ne diyorsunuz arkadaşlar? digitalversus.com incelemesine göre çok iyi bir TV olduğu belirtilmiş. 46 inç fiyatı 2200TL. Şubatı beklemeli mi yeni modeller için ne dersiniz? yoksa bunların fiyatlar fahiş olur mu? öte yandan yen modeller 7007k gibi modellerin fiyatını 2500 (47inch) seviyelerine çeker mi?

bu arada bu şubatta gelecek dediğiniz modeller nedir, araştırdım biraz ama herhangi bir modele rastlayamadım

es6340 ı geç hocam.ekrandaki sis perdesini yokedemezsin ne yaparsan yap.es7000-8000 iyi diyorlar ama arkadaşın biri 65es8000 almış incelediysen eğer rezaleti.panasoniclere bak ya da sony lere.olmadı 7007 yi çok övüyorlar.Paran varsa 55pfl8007

• quote:

bence bir bit yeniği var.. 1 aydır piyasayı araştırıyorum, stokları bu kadar hızlı tükenen bir ürün görmedim.. ben de bu tv yi almış ve iade etmiş biri olarak şüphelenmeye başladım.. iki ihtimal var; ya çok rağbet gören bir model ve satışa çıkar çıkmaz tükeniyor, ya da iadeleri biriktirip biriktirip ürünü stoklara koyarak 1-2 günde az sayıdaki ürünü bitiriyorlar...

9 serisi hariç tüm seriler (6-7-8xxx) şubat sonu mart başı gibi stoklarda olacak. şu an bilgi bulamazsınız
    pshilips'i ces 2013'te bile görenler şanslı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starr -- 22 Ocak 2013; 22:30:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: starr

quote:

9 serisi hariç tüm seriler (6-7-8xxx) şubat sonu mart başı gibi stoklarda olacak. şu an bilgi bulamazsınız
    pshilips'i ces 2013'te bile görenler şanslı.

Bunu soylediginize gore istihbaratinizin saglam oldugunu dusunerek 3 ambilightli 47 inch tvlerin ne civarlarda olacagi hakkinda bilgi verir misiniz... 6340 da tavsiye edilmedi,, daha once iade ettigim 6877ye kalacagim galiba.. Onun da son stok oldugunu soylediniz,, bu bilgi kesin midir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^KABBA^^

quote:

Orijinalden alıntı: ^^KABBA^^

Herkese ıyı akşamlar. Dsmart hd kullanıyorum arkadaşlar hd kanallarda sahne gecıslerınde tvnın ortasında bır kırpma oluyor arkadaşlar? Bu durum nedırarkadaşlar var mı bılgısı olan?

Up

Arkadaşlar yardım
  • quote:

Böyle bir ihtimal olasılığıda var.İnşallah açılmamış ve sağlam bir kutu gelir:) Bir aya sonra geçen hafta sonu girdi,girmesiyle bitmesi bir oldu.Çünkü takip ediyorum. Cumartesi gecesi stokta vardı.Axeesin kampanyasında tam bir açıklama yapılmamıştı.Mail attım,cevap geldi,tam alacam baktım pazar sabah yok.Dün ise sipariş saat 11de verdim.Akşam4de baktım ürün yok.Hem kliksada hemde teknosada. İnternetten alışverişin bir riski var.En iyi yanı 7 günlük sürede iyice test edip.Beğenmessek geri yollama seçeneğinimiz var.Ben ürünü kargodan alırkende kameraya çekecem,ürün kurulurkende.Daha sonra iade şartlarında bir sorun çıkardıklarında,alın size video.Aslında satıcılara hak vermiyor değilim,öyle kötü niyetli insan var ki, onların yüzünden gerçek mağdurlar zarar görüyor.

• Teknosada suan 6000 serisi mevcut isteyenler alabilir ben gecen aksam 6097 aldim kapali kutu ama daha icini acmadim bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba,
    47pfl6877 ıle aranıza katıldım,
    Teknosa dan acılmamıs kutu ıle on denemesını ve guncellemesını yaptırıp aldım ,
    servıs geldı ve kurdu ,
    yaklasık 10 gundur kullanıyorum forumda okudugum kadarı ıle sorunları yasamadım ,
    suan ıcın harıka gıdıyor ,
    bu arada 2550 tl ye maloldu bana tv + 6 gozluk
  • evet hem teknosada hem kliksada tekrar stoklara girmiş.
  • Stok sorunu olduğunu sanmıyorum bu aylarda hemen tükenmez anca şubat sonu yada mart ortalarını görür bunun öncesi tatktik bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: DAKSİL

Stok sorunu olduğunu sanmıyorum bu aylarda hemen tükenmez anca şubat sonu yada mart ortalarını görür bunun öncesi tatktik bence

tv yi alabilmek için 2 hafta bekledim ne taktiği ? taktik olsa 1500tl lik ürünü 2000tl'ye satmaya çalışırlar.Fiyat aynı fakat ellerinde yoktu.Stoksuz satış yapıyorlar.Paranoya olmaya gerek yok.
  • Yeni Çıkıcak modelleri görsel oalrak veren herhangi bir websitesine rastlıyan oldumu bana günlerdir şubay ayı içinde gelicek olan 2013 moodel philips tv leri hala göremedim:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

evet hem teknosada hem kliksada tekrar stoklara girmiş.

Sanki bize inat;) bizi mi takip ediyorlar acep,,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU tvnin fiyatının 1700-1800 düşmesi gerekirdi,ama adamlar bir türlü düşürmediler.Yoksa gerçek fiyatı bu aralıklarda.Gerçi kliksada kredi kartlara yaptıkları indirimle ve avantajix le bu fiyat aralığına geliyor.Bir terslik olmazsa bu akşam tv kurulacak.3d filmde aldım.Bakalım bizim ufaklık ne yapacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comedian9

BU tvnin fiyatının 1700-1800 düşmesi gerekirdi,ama adamlar bir türlü düşürmediler.Yoksa gerçek fiyatı bu aralıklarda.Gerçi kliksada kredi kartlara yaptıkları indirimle ve avantajix le bu fiyat aralığına geliyor.Bir terslik olmazsa bu akşam tv kurulacak.3d filmde aldım.Bakalım bizim ufaklık ne yapacak.

Hayırlı olsun dostum.İnşallah sorunsuz modeldir.Bu arada kutunun bant kısmına falan baksaydın.servis kurarkende dikkat et ''kurulum yap'' diye ilk seçenek mi çıkıyor?Bir de ölü piksel testi yapmayı unutma unutturma
  • Arkadaşlar bbc hd izleyenler türkçe altyazıyı nasıl çıkarıyorlar acaba?Her ayarı denedim ama kaçırdığım ne var bilmiyorum.
  • Arkadaşlar bu ürünü almak kaderimde yok herhalde.Büyük bir ümitle beklediğim tv bugün kargoyla geldi ve gitti. Eve gelnce kargoyu aradım.Ürünü getirebileceklerini söyledim.Beklerken penceredende bakıyordum tv geldi mi merak ediyordum.Bir baktım kargo.Sevindim kutuyu indirdi.Sonunda beklediğim tv gelmişti.Ürün kapıya geldi ,kutuyu bir inceleyeyim dedim,bir baktım ki kutunun alt kısmı komple açılmış.Daha öncede yazmıştım ürünü teslim alırken ve kurulurken videoya çekeceğimi.Hemen kamerayı alıp çektim. yandaki linkte var
    (http://youtu.be/XDnTg5xUdKI ) Ürünü bu şekilde alamayacağımı söyledim,geri iade ettim. Kargonun bu kadar pahalı ve hassas taşınması gereken ürünleri bu şekilde özensiz ve dikkatsizce taşınmasını bence biz tüketiciler olarak satın aldığımız firmalara bildirmeliyiz.Şimdi şunuda düşündüm,büyük ihtimalle ürünü taşırken sert bir şekilde düşürdülerki o bant açılmış olsun.Bu sayfada bu ürünle sorun yaşayan arkadaşların bence bir bölümü kargo taşırken bu ürüne zarar verilmesinden kaynaklanan sorunlardan dolayı olabilir..BU şekilde taşıma sonunda kutudan sağlam çıksa dahi iç aksamındaki arızalar meydana gelme olasığı çok yüksek.Zaten kliksanın ups kargoyla anlaşmasını anlayamıyorum. Çok kalitesiz bir kargo,özensiz taşımaları yüzünden hem kliksa hemde tüketiciler zarar görüyor. Kliksa ve ups kargoya bu durumu bildiren mail ve videoyu yollayacağım. Bakalım bu tvyi alabilecekmiym yoksa yeni çıkan serisini mi , bakalım.

• Sakinan goze cop batar bukadar pimpirikli olmayin kendiniz uzulursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comedian9

Arkadaşlar bu ürünü almak kaderimde yok herhalde.Büyük bir ümitle beklediğim tv bugün kargoyla geldi ve gitti. Eve gelnce kargoyu aradım.Ürünü getirebileceklerini söyledim.Beklerken penceredende bakıyordum tv geldi mi merak ediyordum.Bir baktım kargo.Sevindim kutuyu indirdi.Sonunda beklediğim tv gelmişti.Ürün kapıya geldi ,kutuyu bir inceleyeyim dedim,bir baktım ki kutunun alt kısmı komple açılmış.Daha öncede yazmıştım ürünü teslim alırken ve kurulurken videoya çekeceğimi.Hemen kamerayı alıp çektim. yandaki linkte var
    (http://youtu.be/XDnTg5xUdKI ) Ürünü bu şekilde alamayacağımı söyledim,geri iade ettim. Kargonun bu kadar pahalı ve hassas taşınması gereken ürünleri bu şekilde özensiz ve dikkatsizce taşınmasını bence biz tüketiciler olarak satın aldığımız firmalara bildirmeliyiz.Şimdi şunuda düşündüm,büyük ihtimalle ürünü taşırken sert bir şekilde düşürdülerki o bant açılmış olsun.Bu sayfada bu ürünle sorun yaşayan arkadaşların bence bir bölümü kargo taşırken bu ürüne zarar verilmesinden kaynaklanan sorunlardan dolayı olabilir..BU şekilde taşıma sonunda kutudan sağlam çıksa dahi iç aksamındaki arızalar meydana gelme olasığı çok yüksek.Zaten kliksanın ups kargoyla anlaşmasını anlayamıyorum. Çok kalitesiz bir kargo,özensiz taşımaları yüzünden hem kliksa hemde tüketiciler zarar görüyor. Kliksa ve ups kargoya bu durumu bildiren mail ve videoyu yollayacağım. Bakalım bu tvyi alabilecekmiym yoksa yeni çıkan serisini mi , bakalım.

Bantın kazara açıldığını düşünmüyorum..Sanırım @escofly benzer bir duruma maruz kalmıştı...İade edilen + kusurlu ürünleri bazı açgözlü firmalar bu şekilde ambalaj yapıp YERSE diyerek müşteriye veriyor..Zaten videoda servis elemanıda söylemiş tekrar bantlayıp geri gönderecekler..Malesef bu işler bu şekilde..Geçmiş olsun..

• Sonunda fırsatı yakalayıp gözümü kararttım ve philips 46pfl7007'nin siparişini verdim kliksadan, 6877 den uzun zaman önce vazgeçmiştim zaten birde aralarında 300 ytl fark olunca çok mantıklı geldi. Bonusa 200 ytl indirim, avantajixin % 2.5 iadeside eklenince durum şöyle oldu.

- Kliksada ; 46pfl7007k - 2.899 ytl indirim 200 ytl = 2.699

- avantijixin % 2.5 oranı 72.5 ytl yapıyor - 10 ytl de üyelik kesintisi ile 62.50 ytl para iadesi veriyor, yanlış hesaplamıyorsak

- Sonuç ; 2.699 - 62.50 = 2.636.50 ytl ye bu tv nin bana maloluşu oluyor.

- Umarım benim için hayırlı olur, hasans nickli arkadaşın akibetini uğramam.

- Ayrıca merak ettiğim birşey var. Şimdi avantajixde hesabıma baktım - iade edilecek tutar 36.85 gözüküyor, aldığım ürün ise 2.899 - 200 ytl de bonus kart indirimi, hadi 2699 desen bile onun üzerindende 67.25 yapar 10 ytl de üyelik kesintisi ile 57.25 yapar, bu 36.85 neyin nesidir efendim ? Lütfen bilgisi olan biri varsa aydınlatsın beni.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.