Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.213
Cevap
45
Favori
276.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dexter1905

Bende tv'yi ilk alanlardanım, philips hmp3000 birlikte sorunsuz kullanıyorum.

mrb
    kullanmış olduğunuz hmp3000 ile 3d film izleyebiliyormusun? Yani hmp 3000 3d filmleri oynatıyormu?
  • Arkadaşlar teledünya hd conax modül kart kullanıyorum.bbc hd kanalında ne yaptıysa türkçe altyazıyı çıkartamadım.samsungda çıkıyor.Bunu halletmenin bir yolu var mı acaba?son sürüm de yüklkü tv de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicaliskan45

quote:

Bende tv'yi ilk alanlardanım, philips hmp3000 birlikte sorunsuz kullanıyorum.

mrb
    kullanmış olduğunuz hmp3000 ile 3d film izleyebiliyormusun? Yani hmp 3000 3d filmleri oynatıyormu?

Evet, HMP3000 ile 3d half sbs filmleri izleyebilirsiniz.
  • Dün Ankarada Teknosadan 42plf 6877 televizyonumu 2000 tl ye aldım.Yarın servis kurulumunu yapacak.4 aydır arastırıyordum.Araştırmaktan yoruldum artık ve aldım.Umarım sorunu çıkmaz
  • Arkadaşlar yaklaşık 20 gündür tv'yi kullanıyorum ilk kez bugün rezalet kalitede yayını olan disney chanelde ilk kez hareketli sahnelerde dediğiniz karelenmeler oldu ve görüntüyü filmler moduna alınca düzeldi:filmler modunu servisin tavsiye ettiği ayarlara aldım o şekilde kayıtlı bıraktım ki şu andada tv yi filmler modunda izliyorum.Kızım doğala veya standarta geçirince mızmızlanıp eski modunu yani filmler modunu istiyor.Yukardada yazdım yine söylüyorum özellikle neyşınıl cografiğin her 2 hd kanalında da hareketli sahnelerde görüntü modunu hem standarta hem doğala aldım aslanın antilop vs yakaladığı hızlı sahnelerde denedim kesinlikle ama kesinlikle karelenmeden eser yok.sizin yüzünüzden televizyonumda sorun çıkaracam zorla yettiniz be ya
  • Ps3 le aktif olarak kullanıyorum bir sorun farketmedim yoğun olarak pes oynuyorum. Bilgisayarıma takıp digiturkplaydan ligi takip ediyorum onda da sorun yaşamadım. Egreat r6s media playerım var o yüzden kendi playerı hakkında pek fikrim yok. Bir tek youtube sorunlu demişlerdi ama leyla ile mecnunun 3 bölümünü izledim sorunsuzca izledim. Yaşadığım sorunlar kumandadan açılmama sorunu yeni yazılımı yükleyince geçti gerçi o sırada pilleride yeniledim hangisinden düzeldi bilmiyorum. Yaşamaya devam ettiğim sorunlar yavaşlık eski yazılıma göre bariz hızlı ama yine de yavaş. Uydu girişinin üstünde ki ısınma o da zarar vercek nitelikte değil. Dün kayıncoma gittim tv almış 660s lg. Arkadaş bu nasıl berbat bir görüntüdür gerçekten şaşırdım. Halbuki bizim panelde lg. Demek ki iş panelde değil geri kalan elemanlarda. Yalnız multimedya olarak 660 bizim tv yi tokatlar üstelik hızlıda ama tv dediğimiz şeyin amacı görüntü olduğuna göre 660s alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygun fiyatlı en ideal güzel hmp3000 mi arkadaşlar şimdi ??
    113 TL uygun mu darty de bu fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 21 Ocak 2013; 11:32:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

uygun fiyatlı en ideal güzel hmp3000 mi arkadaşlar şimdi ??

Dostum, vatan bilgisayar daha uygun http://www.vatanbilgisayar.com/philips-hmp3000-hmp3000-mkv-media-player/productdetails.aspx?I_ID=54738
  • quote:

quote:

Dostum, vatan bilgisayar daha uygun http://www.vatanbilgisayar.com/philips-hmp3000-hmp3000-mkv-media-player/productdetails.aspx?I_ID=54738

haftasonu 89 liraya düşüyor.hatta %30 indirimle 83 liraya düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rediuhl

evet arkadaşlar bugün itibarıyla bende 47PFL6877K/12 televizyonumu teknosadan 2.680 tl ye satın almış bulunmaktayım buna duvara asacağım askı aparatıda dahil olmak kaydıyla.
    televizyonu kütahya teknosaya gittigimde ilk olup olmadıgını sordum tv nin ellerinde oldugunu ve teşhir reyonunda olmadıgını belirttiler ve depodan adresime göderebileceklerini söylediler bu yüzden cayacaktım almaya ama sonra açıp görebilecegimi söylediler
    bende açıp tvyi teknosanıjn reyonunda elemanlarına kurdurttum kendi gözlerimle belki 2 saate yakın tvnin güncellemesini bile ordaki elemanlara yaptırdım alacagımı söyledikten sonra.tv yi kendi gözlerimle birebir denedim 2d yayını 3d yayını hd yayını kablosuz internete baglanmasını kablosuz mause ve klavyeye baglandındaki hızına kanallar arasında geçiş hızını ve ölü piksel olup olmadını arkadaki ledlerin yamuk olup olmamasına burdaki bi arkadaşın ki öle çıkmıştı sanırım sırf o yüzden jelatinlerine kumandasına incigine cincigine varıncaya kadar baktım ve tvyi çok begendim. ve bu tvyi sarın götürücem dedim.elemanlar abi siz gidin elimizde depoda şu an yok 2 gün sonra kapalı cihaz yollayalım dediler bende yoookk kardeşim ben bunu alıcam götürücem olursa bu cihaz dedim kıllandım forumdaki kliksadan alınma cihazlardan dolayı onlarda ok dedi ve cihazı aldım evimi yeni taşıyorum cihazı servise kurduktan sonra foto paylaşımı yapıcam inşallah...burdaki arkadaşlar yavaş falan dediler evde daha belli olur ama çokta yavaş gelmedi bana evdeki plazma panasonic tvmden alışkın oldugum için sanırım :))açıkcası sonuçta tv bu evde laptop varken internete tvden girmem heralde bana görüntü lazım filmi bile laptopu baglar izlerim sıkıntı olmaz bunlar benim fikrim tabiki herkese hayırlı ugurlu olsun derim ismim şahin yaş 33 kütahyadan yazıyorum...çünkü bende forumlara bakarak ürün kullanıcı yorumlarını önemsiyorum alacak arkadaşlarada inşallah yardımcı olurum saygılar...

ben de kütahya'dayım ve son gelen 47" lerden aldım. ben haber bırakmıştım teknosa ya ve yaklaşık 2 haftadır bu cihazı bekliyodum. arkadaşlar stoklara girdiğinde telefonla bilgi verdiler, yaklaşık 30 dakikada gittim, bu süre içinde stoklardaki sayı 240 lardan 110 lara düşmüştü ve benden hemen önce 3 kişi gelip almıştı bile. 3 gündür kullanıyorum ve çok memnunum. sadece HDD den film seyrederken takılma yapıyor, ek media player bakıyorum kendime. herkese iyi seyirler:)
  • Hayırlı olsun.Bu arada bu satış hızıyla bu tv'nin fiyatı zor düşer artık.
    Hatta teknosa 80 lira da zam yapmış
  • düşer arkadaşım oda düşer bu arada 46pfl7007 de 2899 a düşmüş biraz daha çıkabilirseniz bunu alın 6877 de sıkıntılar hala var gibi ama nedensede hala o kadar çok satıyor arkadaslar bakın arkadas teknosada kurdurup güncelletip öyle alın sizde orada olmayan adam sen zannedersem almıştın bu tv yorumlarını bu forumda yasanan sıkıntılarla ilgili yorumların bekliyorum sen de bir sıkıntı oldumu
  • quote:

quote:

Bunun yerine android box daha mantıklı bence. Hem tv nin takoz smart tv sinden de kurtulmuş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DAKSİL

düşer arkadaşım oda düşer bu arada 46pfl7007 de 2899 a düşmüş biraz daha çıkabilirseniz bunu alın 6877 de sıkıntılar hala var gibi ama nedensede hala o kadar çok satıyor arkadaslar bakın arkadas teknosada kurdurup güncelletip öyle alın sizde orada olmayan adam sen zannedersem almıştın bu tv yorumlarını bu forumda yasanan sıkıntılarla ilgili yorumların bekliyorum sen de bir sıkıntı oldumu

46pfl7007 2799 liraya düşmüştü world kampanyasında.ıvırı zıvırıyla 2550 liraya geliyordu.Ben 47pfl6877 yi ıvırı zıvırıyla 2100 liraya malettim.Tabi bunun içinde 200 liraya sattığım tüplü tv nin parası da var.Cihazı kliksadan aldım kapalı açılmamış sıfır olarak geldi.Hem tv kurulurken hemde kutuyu açmadan deli gibi inceledim.Hatta servis elemanları bayağı bir güldü bana o kadar kıllattığım için.
  • ARkadaşlar sonunda siparişi verdim kliksadan.avantajix ile 1750-1760 tl arasında mal olacak.İnşallah sorunsuz bir ürün gelirde,problem yaşamam.Aklıma birde şu geldi kargo gelince kamera kaydına falan alayım,kurulurken de.Sorun çıkarsa delil olur:)Şizofren yapacak bu internetten alışveriş:P
    ASkı aparat tavsiyesi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comedian9

ARkadaşlar sonunda siparişi verdim kliksadan.avantajix ile 1750-1760 tl arasında mal olacak.İnşallah sorunsuz bir ürün gelirde,problem yaşamam.Aklıma birde şu geldi kargo gelince kamera kaydına falan alayım,kurulurken de.Sorun çıkarsa delil olur:)Şizofren yapacak bu internetten alışveriş:P

Hayırlı olsun dostum.47 inç ne kliksada nede teknosada gene kalmamış
    42 inç ise teknosada bitmiş sadece kliksada var o da biter bugün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

quote:

ARkadaşlar sonunda siparişi verdim kliksadan.avantajix ile 1750-1760 tl arasında mal olacak.İnşallah sorunsuz bir ürün gelirde,problem yaşamam.Aklıma birde şu geldi kargo gelince kamera kaydına falan alayım,kurulurken de.Sorun çıkarsa delil olur:)Şizofren yapacak bu internetten alışveriş:P

bende şimdi baktım kliksaya yine tükenmişBU sefer kaçırmadım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

quote:

bende şimdi baktım kliksaya yine tükenmişBU sefer kaçırmadım.

Gördüğün üzere haklı çıktım
    Saat 13:32 de bugün o da biter demişim akşama kalmadan bitmiş
  • arkadaşlar gelen son seri de bitti böylece alanlar güle güle kullansın.
    şubat sonu yeni modeller geliyor. ve çok iyi fiyattan girecekleri ifade ediliyor.
    u-wand teknolojisiyle kumanda-mouse özelliği ve üç taraflı amblightlı sıfır çerçeve yeni modelleri oldukça iddialı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starr

arkadaşlar gelen son seri de bitti böylece alanlar güle güle kullansın.
    şubat sonu yeni modeller geliyor. ve çok iyi fiyattan girecekleri ifade ediliyor.
    u-wand teknolojisiyle kumanda-mouse özelliği ve üç taraflı amblightlı sıfır çerçeve yeni modelleri oldukça iddialı.

İnşallah şöyle yaza doğru 55 inç olanlarından salonuma alırım alınabilir düzeyde olursa.Zira 55pfl8007 maşaallah 4666 liranın altına inmedi.3000 liralara insede alsak
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.