Şimdi Ara

Philips 42PFL6067K/12 3D LED TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
7.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzunca bir süredir 3D Led TV arayışındayım ve gelen bir mail ile Philips 42PFL6067K/12 3D LED TV dikkatimi çekti .
    Electroworld'de 1999TL .
    Araştırdığımda Türkiye içerisinde bir inceleme veya kullanıcı deneyimine rastlayamadım .
    Aklımda LG LM640s vardı ancak bu TV gerçekten kafamı karıştırdı .
    Philips kullanan arkadaşlar varsa en azından bu panele yakın olarak kullanım deneyimlerini paylaşabilirler mi ?

http://www.electroworld.com.tr/p/philips-42pfl6067k12-3d-led-televizyon/

• 6097K, 6877K modelleriyle bazı özellikler haricinde genel olarak resim verme, görüntü ve ekran özellikleri bakımından aynıdır.Bu modellerin başlıklarına bakabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quzman

Arkadaşlar merhaba ,

Uzunca bir süredir 3D Led TV arayışındayım ve gelen bir mail ile Philips 42PFL6067K/12 3D LED TV dikkatimi çekti .
    Electroworld'de 1999TL .
    Araştırdığımda Türkiye içerisinde bir inceleme veya kullanıcı deneyimine rastlayamadım .
    Philips kullanan arkadaşlar varsa en azından bu panele yakın olarak kullanım deneyimlerini paylaşabilirler mi ?

Benimde dikkatimi çekti ve 42PFL6097K modeli takip eden ve inceleyen biri olarak 6067K seri ile tek farkın 2 adet oyun gözlüğü olduğunu gördüm. Diğer bütün özellikler aynı. Fiyatlara gelirsek şuan için;

TEKNOSA 6097K = 2.100TL
    ELECTROWORLD 6067K = 1.999TL ( Worldcarda 10 taksit ve 3 ay erteleme cazip geliyor )

• quote:

Orijinalden alıntı: ozozhan

quote:

Arkadaşlar merhaba ,

Electroworld'de 1999TL .

Benimde dikkatimi çekti ve 42PFL6097K modeli takip eden ve inceleyen biri olarak 6067K seri ile tek farkın 2 adet oyun gözlüğü olduğunu gördüm. Diğer bütün özellikler aynı. Fiyatlara gelirsek şuan için;

TEKNOSA 6097K = 2.100TL
    ELECTROWORLD 6067K = 1.999TL ( Worldcarda 10 taksit ve 3 ay erteleme cazip geliyor )

Uzunca bir zamandır 3D tv araştıran birisi olarak , 1999 TL fiyat ve kullanıcı yorumları sonucu 6067'nin kaçırılmayacak bir TV olduğunu düşünüyorum .
    Bir aksilik olmaz ise bu hafta içerisinde alacağım .

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba ,

Electroworld'de 1999TL .

TEKNOSA 6097K = 2.100TL

Uzunca bir zamandır 3D tv araştıran birisi olarak , 1999 TL fiyat ve kullanıcı yorumları sonucu 6067'nin kaçırılmayacak bir TV olduğunu düşünüyorum .

Kampanya 11-14 Ekim arasında. Sonra fiyat artacak bildiğim kadarıyla.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba ,

Electroworld'de 1999TL .

TEKNOSA 6097K = 2.100TL

Kampanya 11-14 Ekim arasında. Sonra fiyat artacak bildiğim kadarıyla.

Takip ettiğim kadarıyla fiyat 1999 ile 2459 arasında değişiyor .
    Bu 1999 liraya ikinci kez inişi , muhtemelen daha fazla düşmez ama kampanya bitse bile aynı fiyata ineceğini düşünüyorum .

• fiyat aynı kalsada k.kartıda ertelemeyi iptal ediyorlar.
  • TV yi aldınızmı bilemiyorum, 100TL zam gelmiş.
  • 1900 altına düşmesini bekliyorum halen
  • 6057-6067 ve 6097 aynı TV...
    Bu aynı TV.lerin her modeli farklı bir firmada satışa sunulmuş. Kim kaç tane sattı hesabı yapacaklar herhalde. İşte Philips burada kaybediyor. Hem akıl karıştırıyor, hemde yazılımı yavaş bir TV.yi satmaya çalışıyor. Bunun yanında diğer markalar aldı başını gidiyor.
  • 47" olanını 2.300'e EW den aldım 2-3 gün oldu gayet güzel bir televizyon .
  • quote:

bende 47" 6067 aldım arkadaşlar, öneri ve tavsiyelerinize açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozbi -- 10 Şubat 2013; 12:15:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoB1881

47" olanını 2.300'e EW den aldım 2-3 gün oldu gayet güzel bir televizyon .

merhabalar
    tv hakkında düşünceleriniz nasıl önerir misiniz artı ve eksileri sizce neler?
    Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya2109

quote:

Orijinalden alıntı: MoB1881

47" olanını 2.300'e EW den aldım 2-3 gün oldu gayet güzel bir televizyon .

merhabalar
    tv hakkında düşünceleriniz nasıl önerir misiniz artı ve eksileri sizce neler?
    Teşekkürler...

çok çok detaylı ayarlar ve incelemedim
    günlerdir kullanıyorum çok rahatım ve çok keyifle izliyorum, tek yapmam gereken bir tv standı ysapacağım kendime tv yi beyaz zemin üzerine tv standına asacağım çünkü yan ışıkları philips in bir özelliği onu kullanmak gerek diye düşünüyorum, görüntüyü inanılmaz güzelleştiriyor.

usb çalışması süper tüm filmleri açıyor
    sesi çok güzel tv nin çok tatminkar
    benim tv ye ps3 xbox WDTV Dsmart aynı anda bağlı sorun yok
    smart tv özelliğide çok güzel, iphone ve ipada bağladım arada bir kopsada kumanda olarak çok rahat kullanılabiliyor :)
    bence süper, çok paranız var ise samsung 8000 yok ise bu tv mükemmel...

• bugün aldım teknosadan 1800 lira. çözme aşamasındayım. arada uğrarım buraya. görüntü olarak çok iyi. nete bağlanma vs diğer işlemler kumanda ile ağır. bu tv yi alacak olan
    1- kablosuz klavye mutlaka almalı
    2- phılıps camı kaldırmış bonustan parayla bir de cam almalı
    3- sadece 4 tane gözlük verdiler.
  • PHILIPS 42PFL6067K/12 modeli 42PFL6097K aynı herhalde? panosonic alacaktım.

bugün 42PFL6097K modelini spot 1750tl aldım.görüntü PANASONIC TX-L42ET50E göre iyi sayılır işlemciden dolayı.

tv bir inceleyeyim yorumlarımı yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 26 Mart 2013; 13:42:04 >
  • 42PFL6097K modelinde ilk izlenimlerim

1-benim aldığım ciazda ciaz eski yazılımla geldi bir çok menü çıkmıyordu . wifi açınca güncelleme yaptım. QF1EU-0133.5.0 Yazılımını yüklüyor.
    yeni yazılım sitesinde var. ben yüklemeyi göze alamadım.
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?ctn=42PFL6097K/12&hlt=Link_Software&mid=Link_Software&scy=TR&slg=TUR
    evinde ınternet olmayan ve bu işlerden anlamayan servisi çağırmak zorunda.

2.mediaplayrın'da xvid oynattım mkv denemedim. altyazı karekteri tr seçme seçeneği yok bu eksi.
    ve altyazıyı büyütemiyorsun.

3.üzerindeki uydu taraması uzun sürüyor. ve kanalları diğer normal uydular gibi kanal menü liste halinde göstermiyor.
    kare halinde gösteriyor liste çevirme ayarıda yok ve kanal bulma gezme ağır rezalet emu zaten yok görüntü iyi böyle bir tv bu uydu hiç olmamış.
    harici hd uydu ciazım vardı. yine onu kullanmak zorunda kaldım.

4.ciazın kişisel kontras ve renk ayarlarını iyi buldum.

5.ses kalitesi iyi biraz daha yüksek ses perfonmansı beklerdim.

6.Ambilight 2 taraflı (yanlardan aydınlatna)çok güzel istediğin rengi seçip duvara yansıtıyorsun.

şimdilik bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 27 Mart 2013; 10:10:21 >

• phılıps modellere yeni yazılım verilmiş
    Sürüm: 000.150.087.000, Zip
    yazılımda yenilik

İsviçre'de Cablenetwork ESR Sion için çözüm.
    Resim için • Çözüm doğru zaman PC / Oyun modu 5 piksel hareket eder.
    VHS cihaz Video yolsuzluk her 10-20 sn • Çözüm.
    Çek UPC kablo üzerinde yükleme sorunu için • Çözüm.

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?slg=tr&scy=tr&ctn=42PFL6097K/12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 1 Mayıs 2013; 11:44:32 >
  • bugün vatandan aldım 1800 tl ye bakalım nasıl birşeymiş.netten aldım gelmesini bekliyorum. eleştiri yapanda çoktu seven de çoktu ambilight özelliği beni cezbeddi birazda. yoksa panasonic 3d plazma alacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

quote:

bende 47" 6067 aldım arkadaşlar, öneri ve tavsiyelerinize açığım.

uydu alıcısı varmı? açıklamada "hd uydu" ibaresi kullanmışlar ama yinede şüphede kaldım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.