Şimdi Ara

PHILIPS 3D/FPR GÖZLÜK PFL7696/7666/7606 MODELLERİ (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.338
Cevap
6
Favori
188.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEST I tamamladim, kesinlikle hata yapmisim philips pfl 7676t hem 3d hem sd ve hd de lg den daha iyi ,tabiki en son firmware olan Version: 000.014.088.000 yükledim öyle denedim. philips 7000 serisi almaya deger ,lg de iyi bir tv ama philips fark atiyor her konuda bizzat deneyerek görerek denenmistir ,yalniz sadece mavi ve pembe de siyah olan bir ölüpiksel yakaladim sag kösede kenarda ,16 renkde denedim mavi ve pembe de ölü piksel belli oluyor diger renklerde ortaya cikmiyor degistirme hakkim var bilmiyorum ne yapacam ama dedigim gibi artik philips den baska 3d passiv tv almam T MODELI VAR ama kuzey avrupa icin ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 18 Aralık 2011; 21:27:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

TEST I tamamladim, kesinlikle hata yapmisim philips pfl 7676t hem 3d hem sd ve hd de lg den daha iyi ,tabiki en son firmware olan Version: 000.014.088.000 yükledim öyle denedim. philips 7000 serisi almaya deger ,lg de iyi bir tv ama philips fark atiyor her konuda bizzat deneyerek görerek denenmistir ,yalniz sadece mavi ve pembe de siyah olan bir ölüpiksel yakaladim sag kösede kenarda ,16 renkde denedim mavi ve pembe de ölü piksel belli oluyor diger renklerde ortaya cikmiyor degistirme hakkim var bilmiyorum ne yapacam ama dedigim gibi artik philips den baska 3d passiv tv almam T MODELI VAR ama kuzey avrupa icin ,

arkadaşlar kusura bakmayın ama şu pfl7600 serilerinde mkv ve alt yazı sorunu halen devam ediyor mu güncellemelerle bu sorunlar halledildi mi?

• Test için teşekkürler Konsoldede.Lg formunda bir arkadaş Philips'in sıfır ölü piksel garantisi verdiği yönünde bir yazısı vardı.Detayını bilmiyorum ama kafanıza çok takılıyorsa bu ölü piksel garantisini bir araştırın isterseniz.Vakur42 arkadaşın bahsettiği mkv ve alt yazı sorununa da bir açıklık getirirseniz çok sevineceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

Test için teşekkürler Konsoldede.Lg formunda bir arkadaş Philips'in sıfır ölü piksel garantisi verdiği yönünde bir yazısı vardı.Detayını bilmiyorum ama kafanıza çok takılıyorsa bu ölü piksel garantisini bir araştırın isterseniz.Vakur42 arkadaşın bahsettiği mkv ve alt yazı sorununa da bir açıklık getirirseniz çok sevineceğiz.

usb den, kesinlikle 3d film oynatmiyor, ama benim mediaplayer var onunla oynatiyor, ölü piksel durumuna gelirsem 14 gün icinde geri verme hakkim var tv yi, verir yenisini alirim yada kabullenirim kesinlikle göze batmiyor ,algilama olayi
    ama mkv 2d filmlerini oynatiyor usb den bizzat denedim
    ayrica playstation 3 de mw3 oynadim bu kadar sahane bir görüntü yok pess valla helal philips pfl 7676t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 18 Aralık 2011; 23:19:05 >

• pfl7679 model

arkadaşlar televizyon kendi kendine kapandı böyle sorun olan daha önceki sayfalarda okumustum

otomatik kapanma falan kapallı durup dururken kapandı behzatı seyrederken :D
  • Arkadaşlar bu bahsettiğiniz modellerin 32" versiyonu var mı? Ben de bu aralar pasif gözlük kullanan 32" bi led tv almayı düşünüyorumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

pfl7679 model

arkadaşlar televizyon kendi kendine kapandı böyle sorun olan daha önceki sayfalarda okumustum

teknik bir sorun olabilir örnegin elektrik dalgalanmasi , tv nizde cok baglanti olaylari ayrica cep telefonu sebekesi,sinyal yukseltici cogaltici larin oldugu yerde oturuyorsaniz tv niz etkilenebilir, oturdugunuz yerde ,yada komsularinizda kaplosuz tv,tlf pc,modem vs varsa sizin esyalariniz etkilenebilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

pfl7679 model

teknik bir sorun olabilir örnegin elektrik dalgalanmasi , tv nizde cok baglanti olaylari ayrica cep telefonu sebekesi,sinyal yukseltici cogaltici larin oldugu yerde oturuyorsaniz tv niz etkilenebilir, oturdugunuz yerde ,yada komsularinizda kaplosuz tv,tlf pc,modem vs varsa sizin esyalariniz etkilenebilir

bu konuyuda dikkate alacağım eski yazılarda durup dururken kapanan arkadaşın mesajını buldum onun tv si değişmiş yarın servisi arayıp bir bilgi alsam iyi olur

cevabınız için ayrıca teşekkürler.

• buda philips 7676 da olan sag kenardaki mavi ve pembe de ortaya cikan ölüpiksel in resmi ben yutmam philips,
     PHILIPS 3D/FPR GÖZLÜK PFL7696/7666/7606 MODELLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 18 Aralık 2011; 23:35:48 >
  • dün elektrowprlde lg5500 almaya gittim.. top girls videosu vardı 3d test için artık heryerde yanımda taşıyorum, görevliler görünce ağzı açık kalıyor :)..

neyse lg alacaktım zaten ama görevlilerden biri philips manyaymış gidelim deneyelim dedi, tabii dedim..

usb yi taktık sbs başlattık.. derinliği LG den daha iyi olmasına karşın bir sorundan dolayı ghosting vardı dehşet yani beyaz aura gibi herşeyin etrafında ve ekranın dışına çıkamıyordu nesneler.. yani kısaca izlenebilir değildi.. sanırım SBS de aletin bir alıp veremediği var..

Modelini bilmiyorum bu arada.. neden 3D olan bir tv sbsde sorun yaratsın anlamadım..
  • quote:

quote:

Test için teşekkürler Konsoldede.Lg formunda bir arkadaş Philips'in sıfır ölü piksel garantisi verdiği yönünde bir yazısı vardı.Detayını bilmiyorum ama kafanıza çok takılıyorsa bu ölü piksel garantisini bir araştırın isterseniz.Vakur42 arkadaşın bahsettiği mkv ve alt yazı sorununa da bir açıklık getirirseniz çok sevineceğiz.

usb den, kesinlikle 3d film oynatmiyor, ama benim mediaplayer var onunla oynatiyor, ölü piksel durumuna gelirsem 14 gün icinde geri verme hakkim var tv yi, verir yenisini alirim yada kabullenirim kesinlikle göze batmiyor ,algilama olayi
    ayrica playstation 3 de mw3 oynadim bu kadar sahane bir görüntü yok pess valla helal philips pfl 7676t

Cihazın yazılımını guncellerseniz usbden 3d açicaktir..

• quote:

Orijinalden alıntı: panelci

quote:

quote:

dostum son güncelleme bu 000.014.088.000 ,sitesinden indirip winrar ile usb flash a actim, tv ye takarak güncellemeyi yaptim ,3d filmleri cift gösterirken 3d menusundan birlestir görüntüyu 3d e basiyorum simsiyah görüntü geliyor yani göstermiyor bende

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: panelci

quote:

quote:

dostum son güncelleme bu 000.014.088.000 ,sitesinden indirip winrar ile usb flash a actim, tv ye takarak güncellemeyi yaptim ,3d filmleri cift gösterirken 3d menusundan birlestir görüntüyu 3d e basiyorum simsiyah görüntü geliyor yani göstermiyor bende

Anladım;peki net tv menüsünden Youtube girdiğinizde Youtube full ekran olarakmi açılıyor yoksa pencere şeklinde altta videolarmi var?

• youtube full ekran degil, altda pencereler var neden sordunuz ?
  • philips 7906 ile ilgili pek bilgi bulamadım bu model ile ilgili ayrıntılı bilgi verebilecek yada şuan kullanan kimse varmı acaba yardımlarını bekliyorum.lg 650s mi philips 7906 mı?altyazı,hdd bağlantısı,codec gibi sorunlar varmı?sd ve hd yayınlarında lg 650 s le kıyaslarsanız hangisi daha iyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxasparagasxxx

philips 7906 ile ilgili pek bilgi bulamadım bu model ile ilgili ayrıntılı bilgi verebilecek yada şuan kullanan kimse varmı acaba yardımlarını bekliyorum.lg 650s mi philips 7906 mı?altyazı,hdd bağlantısı,codec gibi sorunlar varmı?sd ve hd yayınlarında lg 650 s le kıyaslarsanız hangisi daha iyi?

7906 serisinin özellikleri genelde diger 7000 serisi ile ayni, ama ufakda olsa bazi farki var örnegin dahili wifi,ve yeni desayn internette böyle yaziyor kullanmadim fazla bir sey diyemeyecegim, ama bendeki 7676 modelinde sd ve hd yayinlar yeterli, yukarda yazdim
  • quote:

youtube full ekran degil, altda pencereler var neden sordunuz ?

Yaİliminiz guncelmi anlamak için sormuştum,son yazılımdan sonra youtubun tam ekran açılması lazımdı ve usbden 3d videoları birleştirip oynatması gerekti.bence tekrardan bir yazılım güncellemeyi kontrol edin,saygılar.
  • tv den baktim son güncellemeye, en son indirdigim,kasimda cikan güncelleme gözüküyor
  • quote:

tv den baktim son güncellemeye, en son indirdigim,kasimda cikan güncelleme gözüküyor

Eğer imkanınız varsa Tv'yi İnternet'e bağlayıp güncelleyebilirmisiniz,yada Philips türkiye yerine Philips global sitesinden indirip yazılımı,birde başlangıçta kullandığınız ülke olarak(dil seçeneği değil)Almanya olarak değiştirip tekrar deneyin.7**6 modellerinde h serileri için güncelleme mutlaka olması lazım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube yi full olarak oynatiyor, ekran ayarlarindan 16:9 yada genis ekran secince full oldu ama ne yaptimsa usb den 3d film efekti vermiyor ama 2d olarak oynatiyor ,benim 3D oynatan media player var sorun degil ama diger arkadaslar icin sorun olabilir ben kuzey avrupadayim tv nin modeli philips 42 PFL7676T/12 bu modele uygun firmware yi sitesinden indirip kurdum, usb ile güncelleme yapmadan ,internet üzerinden güncelleme yapmak istedim yapmiyor tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 19 Aralık 2011; 12:06:17 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.