Şimdi Ara

PHILIPS 32PFL5507H/12 vs LG 32LM660S vs SAMSUNG UE-32ES6710 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • her yönüyle araştır gerek servisi gerek işçiliği vs ürün kataloğunda ebatını yazar yok ordan kafam karışmasın dersen mağazalarda metre var çoğunlukla ölçtür ama panelden panele 1-2 cm değişir bilgin olsun şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaraydin666

her yönüyle araştır gerek servisi gerek işçiliği vs ürün kataloğunda ebatını yazar yok ordan kafam karışmasın dersen mağazalarda metre var çoğunlukla ölçtür ama panelden panele 1-2 cm değişir bilgin olsun şimdiden hayırlı olsun

Haklısın... Zaten pil alacak olsam enine boyuna araştırmaya çalışıyorum :)
  • Samsung canlıdır ama bu canlılık animasyon izleyecekeniz iyidir, normal görüntüde doğallığı bozar, yapay ve yapmacık bir görüntü verir. Zaten dikkat ederseniz mağazalarda hep animasyon vardır Samsung tvlerde. 660S güzel tercih ama 40 inç düşünüyorsan, SHARP panel kalitesine sahip f/p oranında en iyi panel 40PFL5507'ye bir göz at derim.
  • yasaraydin666 Y kullanıcısına yanıt
    Philips 32pfl5507h/12 geldi biryerden hediye gözlük almak istiyorum fakat uyumluh olanı pasif gözlük mü yoksa aktif olanmi. Teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zafer_2173 Z kullanıcısına yanıt
    Philips 32pfl5507h/12 Gözlük linkinini bana atabilirmisin birde sormak istiyorum bu ürün aktifimi pasifmi gözlük kullanıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.