Şimdi Ara

Philips 242E1GAJ monitör 1260tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 gün
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 12 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cingolas (3 mesaj) Hükümran (3 mesaj) 43mustafa (3 mesaj) dragons4 (2 mesaj) absolutelyy (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Philips 242E1GAJ monitör 1260tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 43mustafa -- 24 Kasım 2020; 21:36:18 >

• Çavuş
    69 Mesaj
    Diğer satıcılar da 1320 liraya falan satıyorlar, kullanan var mı yorum yapabilecek csgo performansı nasıldır, bu fiyat aralığı için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ben de o yüzden attım indirimli

|
    |
    absolutelyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    CPU: Ryzen 5 2600x Anakart: Gigabyte B450M S2H Ram: 2x8 Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 GPU:Gigabyte GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6 192Bit SSD: Samsung 860 Evo MZ-N6E500BW 500 GB M.2 SSD PSU: FSP 500-60AHBC Kasa: GamePower Horizon Gaming 4*120mm RGB Fan Mesh Kasa Klavye: Logitech G213 Prodigy RGB Klavye Fare: Steelseries Rival 110 Gaming Kulaklık: Anker Soundcore Strike 3 7.1 Surround Monitör: Philips 242V8A 23.8" 4ms 75 Hz

NFS Heat Türkçe Rehber ve İnceleme | Fifa Serisi Kariyer Modu Transfer Açığı
  • Çavuş
    69 Mesaj
    Hocam benim sözüm size değil, inanılmaz ultra harika efsane indirim diyorlar hakkını vermiyorlar. Qp yapmıştır büyük ihtimal bu indirimi de
    |
    |
  • Yarbay
    13110 Mesaj
    Va panel ips olsa neyse

Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Teğmen
    116 Mesaj

Amazon cevap verir mi bu indirime  

Cevap vermiş şu an 1258 lira
    |
    |
    cingolas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 43mustafa -- 24 Kasım 2020; 22:59:51 >
    |
    |
    Hükümran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    43mustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    43 Mesaj

Alınır mı sizce? Çok tereddütte kaldım. IPS takıntımda var.

Beni şu an almaktan vazgeçiren tek şey kullanıcıların şikayet ettiği ghosting olayı. Amazona güveniyorum ama alıp kullanıp iade etmek istemiyorum.
    |
    |
    Jarquin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    116 Mesaj

Sırf f/p olarak mantıklı geliyor fakat 2000-2200 civarına düşürebilsem Asus VG259QM alırdım.

Anakart ve işlemci yükseltmem gerektiği için araştırmadayken mevcut monitörüm arızalandı ben de bu monitöre fiyatı için sıcak bakıyorum açıkçası.

|
    |

Bütçeniz düşük sanırım, buna bakabilirsiniz.
    |
    |
    Jarquin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    116 Mesaj

Burada incelemesi var. Bana makul göründü fiyatına göre sipariş ettim amazondan.

|
    |

ben bundan aldım 1 tane gözü yormuyordu ama 4 ölü pixel çıktı sonra 4 ölü pixelliyi iadeye gönderdim yeni birtane daha sipariş ettim tamı tamına 6 tane ölüpixelim var :D baya bi şanssızım galiba bu konuda

|
    |
    Ryzen 1600AF 4.2 / Gigabyte B450 Gaming X ATX / Crucial Cl14 /14/18/14 3466 2x8 / RX5700XT Gaming X / Samsung Evo 860 500GB / Dark Guardian Kasa / Sharkoon 650w80Plus / AOC 24G2U / K55 Corsair Klavye / Logitech G402 Hyperion fury / Arctic Freezer 33 Esports Edition
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj

Bende dün vatan'dan aldım ölü piksel yok tam f/p ürünü bence parasını hak ediyor 75 hz yine aynı markayı yaklaşık olarak 14 sene kullandım .

|
    |

Hocam bilmiyorum da VA panel benim daha çok hoşuma gidiyor, iki panelide kullanmış olarak diyorum ama yinede zevk meselesi bu tartışma sanırım hiç bitmeyecek.

İyi forumlar sizlere  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragons4 -- 9 Ocak 2021; 9:31:50 >
    |
    |
    Patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evde 2 tane 24" var. İlki AOC IPS 144 (1800 civarı fiyatlı), diğeri bu monitör. Oğlum oyun oynarken her ikisini de (yaklaşık 1'er ay) kullandı. Sonuç olarak pahalı olan IPS modeli bana verdi kullanmam için ve kendisi VA modeli kullanmayı tercih etti. Sorduğumda da "bu daha iyi" dedi. Gözleri de eskisi gibi kanlanmıyor artık. Bizde her iki monitörde de ölü piksel çıkmamıştı.

Ama bizzat denemedim, deneyen kişinin izlenimlerini aktardım.

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,875
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.