Şimdi Ara

Philips 242E1GAJ-01 hakkında bilgisi olan? (144 Hz, 1ms, 1080p, Freesync, VA Panel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

https://www.philips.com.tr/c-p/242E1GAJ_01/oyun-monitoerue

144 Hz, 1ms, 1080p, Freesync, VA Panel. Tam istediğim monitör ve 1500 liraya satılıyor şu anda.

Ama herhangi bir yorum göremedim. Nasıldır?

• Bende merak ediyorum. Türkçe incelemesi yok sanırım. Yardımcı olursa youtube'da bir video var.

• Ne kadar ekmek o kadar köfte

1500 tl monitörden 15-20 bin tl lik özellik olmaz

Philips 242E1GAJ fiyatına göre güzel monitör her hz i yüksek olandan oyuncu monitörü olmaz

• Bu monitörde Freesync açma ayarı yok. Satın aldım o kadaer ürün sayfasında Freesync Premium var dese de göremiyorum. Gsync compatible olarak da çalışmıyor dolayısıyla. İade edeceğim gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

Bu monitörde Freesync açma ayarı yok. Satın aldım o kadaer ürün sayfasında Freesync Premium var dese de göremiyorum. Gsync compatible olarak da çalışmıyor dolayısıyla. İade edeceğim gibi duruyor.

Düzeltiyorum Freesync varmış sadece açma opsiyonu yok. Monitörü ben çok beğendim. Gsync de compatible. Uzun uzun kullanmadım ama görüntü tatmin edici.

• Philips ten memnun musunuz? Yoksa önerbileceginiz. 75 Hz Samsung 1000 TL ye kadar monitör varmı aklımda samsung ls24f350fhmxuf var. Fiyat farkına değerse alınır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanan var mı acaba? world of warcraft oynuyorum sadece, 4ms sorun olmaz sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.