Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Philips 107T5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1246 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ilhami</i>
    <br />HYUNDAI Q790 Monitor CRT FLAT 17.0 0.2000 mm 158$
    bu ürün hakkında ne diyorsunuz.iyi gibi de? Bunu beyaz fontla yazdım herhalde kimse bir şey söylemedi?
    hiç bunu gören duyan kullanan yokmu?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    o monitör gerçek flat değil. gerçek flat istersen lg f serisi alacaksın. ancak falt olması gib bir kaygın yoksa hyundai yerine samsung tavsiye ederim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj
    andante +1
    |
    |
  • Yarbay
    2769 Mesaj
    Arkadaşım gerçek flat olanlar LG Flatron ve Trinitron tüplü olanlar.Tavsiyem bunları görerek almandır.
    |
    |
  • Yarbay
    2309 Mesaj
    Alın samsung yıllardır en küçüğünden en büyüğüne hep samsung kullandım hiçbiri en ufak bir sorun çıkarmadı...O yüzden tavsiyem Samsung
    |
    |
  • Binbaşı
    1598 Mesaj
    slm ilhami dostum nehaber q790 ı tıptan bir arkadaşta gördüm monitör gözü yormuyor fakat renkler canlı değil 763mb de mb yi açınca çok daha kalite oluyor hyundai a göre benim siyah h600 kasanın yanınada hyundai daha çok yakışıyor piyasada doğru düzgün siyah 17,19 inç monitör yok be
    |
    |
  • Yarbay
    2967 Mesaj
    Teknosa mağazasında gördüğümde Samsung 753dfx gayet güzel görüntü veriyordu aileme ondan aldım köşelerde bariz bir nokta aralığı farkı var.
    Kuzenime LG F700b almıştık hiçbir sorun göremedim.
    Bende 107t var Samsungtan iyi ama LGden kötüdür.

Ekrandaki görüntülere bakınca Samsungta (bariz) ve Philipste çizgileri görebiliyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    3429 Mesaj
    dostum bu monitörün neyinden memnun değilsin? bende de aynısı var çok memnunum:)
    |
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj
    bilgisayarcıda görmüştüm LG Flatron müthiş bişey..bende 107T var şimdilik memnunum..
    |
    |
  • Yarbay
    2919 Mesaj
    eyvallah trooper27 kardeş demek f/p de samsung 763mb diyorsun .inşallah radyasyon(baş ağrısı yapma) ve ses sorunu yoktur.
    ilk fırsatta bu ürünü alacağım .sana güveniyorum .
    sana ve diğer forumseverlere iyi güünler dilerim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj
    763mb kullanıyorum gayet memnunum. mb olayı gayet başarılı. özellikle divx-dvd filan seyrederken mb açtığında bu özelliği daha çok seviyosun. hyundai 790 ı kullandım ısınamadım. lg gayet F700B de baya ii. bence gidip gör öyle karar ver.
    |
    |
  • Binbaşı
    1246 Mesaj
    hakkinen +1
    bence de gör öyle karar ver. çünkü herkesin monitör beğenisi farklı. mesela ben 5 senedir lg flatron kullanıyorum o sebepten flat olamayan monitörleri kullanamıyorum. ancak arkadaşım da benim tam tersim.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,240
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.