Şimdi Ara

Philips 10.000 mAh powerbank 59,90 TL (BİM) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
13
Favori
158.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    K20Pro'da kullanıyorum bir saatte %10'dan 40'a çıkardı,bana göre sınıfta kaldı ama arkadaşlar iade etme başka bulamazsın deyince etmedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AyrtonSercan kullanıcısına yanıt
    Çok uzun süre hocam iyi ki hiç bulaşmamışım 😁 Sağolun cevapladığınız için 👍🏻

• Bugün kaptım ben de bir tane

Yorumlara bakılırsa fırsat ürünü

Umarım iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Trust 12.500 lük ile iphone 7 plus ı 2.5 defa dolduruyorum iki yıldır.👍

• Burası yeri değil ama a101 de bu hafta laptop var 1500 liraya. Bilen bir arkadaş incelese bize bilgi verse çok iyi olur. Ofis için yeterli olur mu? 4gb Ram yeterli mi Windows 10 için? İşlemci nasıl tarzında bir inceleme

• quote:

Orijinalden alıntı: psiman

Trust 12.500 lük ile iphone 7 plus ı 2.5 defa dolduruyorum iki yıldır.👍
    Trustun tek sorunu ölçüleri kaba oluyor genelde,gerçi slim modelleride var fakat piyasada çok az.İçinde kullanılan pilleri gerçekten çok kaliteli ama.

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Ama ben 1A şarj desteği olduğu için almıştım!
    Olaya bireysel bakmamak lazım dolayısıyla. 1A şarj desteği var diyorsa olmalı.
  • Yeniden gelmiş. Beyazından aldık bı tane.

• bende dün dedim belki gelmiştir , tam bimdeyken çalışan rafa diziyordu , aldım bir tane .

henüz açmadım ama kutunun üzerinde renkle ilgili bir ibare yok yada ben göremedim ama bana rengi fark etmez .

yanımdaki teyzeler çok komikti rafta bunu görünce hemen ''aaa bak kız bak philips powerbank'' diğer teyzede ''eee bende var lazım değil dedi'' teyzeler ben görmeyeli iyi öğrenmişler bu işleri .

1,5 senedir zenfone pro max kullanıyorum henüz hiç powerbank ihtiyacım olmadı ama drone ve aksiyon kamera için kullanacağım .

bu arada renginin ne olduğunu kutusunu açmadan nasıl anlıyoruz ?
  • Hızlı şarj özelliği var mı?

• Ben de aldım şu powerbankten ancak çıkış portlarından birinde şarj ederken bi süre sonra sarj etmeyi kesiyor bu sorunu yaşayan başkası var mı ?
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    1A desteği usb portunda belirtilmemiş. Neye göre 1A veriyor acaba, bende bu özelliği göz önünde bulundururak satın almıştım.

• Tavsiye etmem belli bir süre sonra performans düşüyor

Beyaz renk almıştım şoktan basım hatası vardı Baya kişide öyleydi üstünde 20.000mah yazıyordu

• Dün öğleden sonra aldım ve test ettim gayet hızlı şarj ediyor şimdilik memnunum.
  • hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Kutu üzerinde fotosundan anlaşılıyor. Beyaz ise beyaz, siyah ise siyah.
    Ben de bir tane siyah aldım. Uzun kullanımda göreceğiz nasıl olduğunu.
    İlk intiba, kaşa plastik, kalitesi iyi. Hızlı şarj desteği yok sanırım, telefon dolarken hızlı şarj yazmıyor.
    Ölçüm yaptığımda her iki çıkıştan da 1.3A civarı aldım. Ancak nedense 1.2-1.5 arası dalgalanma vardı. Belki telefonla alakalıdır, kör yükle denemek lazım.

• şu powerbank konularına bırakasım vardı. bugüne kısmet.
    powerbankı sarj etmek için aliexpressten kablolardan aldım kullanıyorum %30 -40 hızlı oluyorlar.

https://tr.aliexpress.com/item/32810574752.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalcink23 -- 15 Mayıs 2020; 1:40:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

bil****dik markaların, 10bin diyip 3bin çıkan ürünlerini evet bulabilirsiniz.

bu kafayla aldığım 5binlik ürünler 10 kullanımdan sonra ömürlerini tamamladı, çıkış amperi güvenliği de umrunuzda değilse evet bu paraya var.

hepsinş geçtim type-c çıkış olan hayatta yok.

boşa laf olsun diye yazmak yerine, philips gibi bir markanın, type-c li 2a çıkışlı bir ürününü 70tl de olsa koyun razıyım alacağım. 60ı geçtim..

Alıntıları Göster
    philips diye bir batarya yok, bu tarz ürünlerde samsung tercih ederseniz üzülmessiniz. philips öven birine de sanırım xiaomi tercih edin, sizi epey mutlu eder derim :)

• Bugün denk geldim bir bimde aldım. Cam dolapta 3 Philips powerbank 3 intenso powerbank vardı. İntenso olanlar sabit micro USB kabloluydu.

Cihazım gm 9 pro 3800 mah pili var.pili %20 kalınca şarj ederim genelde, daha düşük şarj edince iyi performans vermiyor, yıllardır tüm kullandığım tellerden bunu tecrübe ettim.

3800(%100) - 760(%20) =3040
    10k powerbank 3v 5v muhabbetinden dolayi %30 kayıpla 7000mah net verirse eğer bu senaryoda cihazı 2 kere doldurması gerekecek 3040*2=6080 deneyip daha sonra ekleyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım ancak aşırı yavaş şarj ediyor ve bazen kendiliğinden şarjı kesiyor. Memnun Kalmadım. İade edeceğim. Daha önce hypergear almıştım bundan çok daha iyi ve stabil.
  • Redmi nasıl arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.