Şimdi Ara

silindi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1172F340B -- 11 Temmuz 2021; 0:23:9 >

• dostum bende coolermaster 212 evo var. Gayet memnunum. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

Hocam ben bunu kullanıyorum tavsiye üzerine almıştım,çok ta memnunum.

http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/cooler-master-rr-212e-16pk-r1-hyper-212-evo-lga7751155115613662011-&-am2am2+am3am3+fm1-islemci-sogutucu/productdetails.aspx?I_ID=58836

212x hakkinda ne dusunuyosunuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

dostum bende coolermaster 212 evo var. Gayet memnunum. Tavsiye ederim.

Siz 212x hakkinda ne dusunuyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: 50.cal

quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

Hocam ben bunu kullanıyorum tavsiye üzerine almıştım,çok ta memnunum.

http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/cooler-master-rr-212e-16pk-r1-hyper-212-evo-lga7751155115613662011-&-am2am2+am3am3+fm1-islemci-sogutucu/productdetails.aspx?I_ID=58836

212x hakkinda ne dusunuyosunuz hocam

Bildiğim kadarıyla daha yeni bir ürün,fakat pek bir bilgim yok hocam.

• quote:

quote:

dostum bende coolermaster 212 evo var. Gayet memnunum. Tavsiye ederim.

Siz 212x hakkinda ne dusunuyosunuz

Hocam ikisinin arasındaki farkı bilmiyorum fakat 212x sanırım en yeni model. Fakat teknik özelliklere baktığımızda sanırım bi tek fan boyutu farklı. Onun dışında hava üfleme değerleri (cfm) ve dönüş hızları (rpm) aynı. Ben şuan 212 evo olan modelini kullanıyorum. Kasama sığmadığı için yan kapak açık bir şekilde kullanıyorum. İnternette gezinirken 35 derecelerde, oyunlarda ise 55 dereceyi geçmiyor.

• @VgrooveR @Dolphin/Lion
    kurulumu kolay mı hocam
  • Hocam ben ilk defa kule tipi soğutucu montajı yaptığım için biraz zorlanmıştım fakat hyper 212 evo'nun kurulumu son derece basit.Bu arada iki model de aynı fan boyutlarına sahip.
  • vatandan almıştım hocam. Onlar monte etmişlerdi

• 212 evo aldım hocam çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için. bitanede fan taktım şuan için gayet sessiz. benim için de sessizlik önemliydi :)

@VgrooveR
    @Dolphin/Lion
  • quote:

212 evo aldım hocam çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için. bitanede fan taktım şuan için gayet sessiz. benim için de sessizlik önemliydi :)

@VgrooveR
    @Dolphin/Lion

Ne demek hocam yardımlaşmak için buradayız iyi günlerde kullanın.Sıcaklıklar ne durumda hocam kontrol edebildiniz mi?
  • Hayırlı olsun hocam. Şöyle 2-3 gün kullandıktan sonra konunun altına bi yorumda bulunursanız sizden sonra arayanlar yararlanırlar
  • kasanın kapağı açık kasada hiç fan yok yukardan powerın fanının sıcaklığı işlemciye gidiyo. müzik falan gezinirken 38dereceyi geçmiyo . oyun açınca sesten kafayı yiyodum şimdi sesten eser yok. zaten alırken sıcaklığını düşünerek almadım sesi çok rahatsız ettiği için aldım şu anda kafam bayram ediyo bide daha haziran ayındayız ankarada yaşıyorum daha bunun temmuzu ağustosu var kafam çok rahat etcek.bide dikey montaj yapamadım yatay yaptım mecburen belki onunda sıcaklıkta etkisi vardır. 38 derece belki çok gelebilir bunu almayı düşünen arkadaşlara ama kasamda hiç fan yok kapağı açık ve yukardada powerın fanı işlemciye gidiyo bunlarıda not düşüyim. Vgroover , Dolphin/Lion sizin değerler nasıl hocam

@VgrooveR
    @Dolphin/Lion
  • sizinkinin aynısı bende de var. Sadece 1 adet egsoz fan var sizinkine ekstradan. Egsoz faninida içeriye hava verecek şekilde kullanıyorum. Nasılsa kasanın kapağı açık. Sıcaklıklara gelirsek boşta Yani masaüstünde, herhangi bir program açık değil iken 30 35 arası, internette gezinip Video izlerken max 38 39 ve Oyun oynarken crysıs 3 medium ayarlarda 54 u geçmedi.

• Değerler gayet iyi bence hocam,ben Antalyada yaşıyorum odamda klima yok ve oda yaklaşık 29-30 dereceyken işlemci boşta 36-38 arası oyunda ise 55-60 arası değişiyor,ayrıca çift fanla kullanıyorum ikiside ramlerin ordan havayı çekip egzoz fan tarafından dışarı atılıyor.
  • hocam ben dikey bağlayamadım nasıl dikey bağlanıyo

@Dolphin/Lion
    @VgrooveR
  • quote:

hocam ben dikey bağlayamadım nasıl dikey bağlanıyo

@Dolphin/Lion
    @VgrooveR

Hocam o konuda bir bilgim yok malesef, kitapçıkta anlatmışlar mı?
  • quote:

@Dolphin/Lion
    @VgrooveR

aynı şekilde Benimde bilgim yok hocam :(

hocam çift fan ile 120mm herhangi bir fan takabiliyormuyuz. Ayrıca iki fanda soğutucu bloğa mı üflüyor? Çift fanın etkisi büyük mü tek fana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VgrooveR -- 1 Temmuz 2013; 16:13:18 >
  • quote:

quote:

@Dolphin/Lion
    @VgrooveR

aynı şekilde Benimde bilgim yok hocam :(

hocam çift fan ile 120mm herhangi bir fan takabiliyormuyuz. Ayrıca iki fanda soğutucu bloğa mı üflüyor? Çift fanın etkisi büyük mü tek fana göre

Hocam ben 2. fan olarak bunu kullanmaktayım,forumdan tavsiye üzerine almıştım çokta memnunum.

http://www.sanalmarketim.com/ARCTIC-COOLING-Arctic-Fan-F12-PWM/p_38932/

Ama şunu söyleyeyim hocam sıcaklığa pek bir etkisi olmadı,benim 2 fanda ramlerin ordan havayı çekip egzoz fan tarafından dışarıya atılıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.