Şimdi Ara

Phenom II X4 işlemci efsanesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2. eli karaborsa.Şu an için hala orta-üst seviye arası ekran kartlarını, az bi overclock ile besliyebilecek güçte bir işlemci.Fiat olarak da mükemmel.

DH 'de, 2. el de ilanını görmek için pc nin başından kalkmamak lazım. Anında kapışılıyo çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin abi 65 -- 22 Şubat 2014; 12:50:50 >

• AMDnin yakın dönemdeki efsanesi FX, A serisi bunun yarısı kadar başarılı olamadı.
  • Bende kıyamıyorum ve satmıyorum 3-5 kurusa gıdecek işlemcim diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

Bende kıyamıyorum ve satmıyorum 3-5 kurusa gıdecek işlemcim diye

Gerçekten öyle, 2 el de kimse satmaya kıyamıyor.
  • bunun sebebi çekirdeklerinin FX serisinden daha güçlü olması sanırım gerçekten çok iyi işlemciler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

bunun sebebi çekirdeklerinin FX serisinden daha güçlü olması sanırım gerçekten çok iyi işlemciler

Doğru, tek çekirdekte önde.
  • Emektar x4 925 im ne fiyattan gider dostlar.Fx8350 ye geçiim diyorum artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackforreal

Emektar x4 925 im ne fiyattan gider dostlar.Fx8350 ye geçiim diyorum artık :)

130 de bari. Bence performans olarak daha fazla eder ama dediğim gibi ,kıymetini bilen biliyo.
  • Ağustos ayında yakın bir arkadaşıma Phenom II x4 965 aldık 140tlye bu forumdan hocam. Baya iyi almışız heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom Assassin

Ağustos ayında yakın bir arkadaşıma Phenom II x4 965 aldık 140tlye bu forumdan hocam. Baya iyi almışız heralde

Çok iyi almışsınız.Zehir gibi işlemci. Çarpanıda açık. hiç bi şeye dokunmadan ,çarpanı 18 yapıp 3.6 Ghz de kullanın.

Anakart sağlam ise ,overclock ile 4.0 Ghz ,süper olur.
  • http://www.asus.com/Motherboards/M4A87TDUSB3/
    Anakart bu hocam. Eğer kaldırırsa oc denemek isterim arkadaşın pc de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom Assassin

http://www.asus.com/Motherboards/M4A87TDUSB3/
    Anakart bu hocam. Eğer kaldırırsa oc denemek isterim arkadaşın pc de

Güzel ve biosu çok varyasyonlu bi anakart.

3.8 de deneyin.Fazlasına çıkar ama ,önce bu değerdeki sıcaklık ve stabilite olayını görmek lazım.

• phenom II x4 965 var voltajsız 4.0 ghz ye rahat çıkıyor :)
  • Hocam peki merak ettiğim birşey var Q6600'mü daha iyi 965 mi? Fiyar olarak 150 tl var q6600 965 lere hiç bakmadım size sorayım dedim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgutyetis

phenom II x4 965 var voltajsız 4.0 ghz ye rahat çıkıyor :)

Efsane işlemci sahipleri ortaya çıkmaya başladı.

Kafadan, 1-2 sene ,kesin satmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exotic.

Hocam peki merak ettiğim birşey var Q6600'mü daha iyi 965 mi? Fiyar olarak 150 tl var q6600 965 lere hiç bakmadım size sorayım dedim. :)

Link'e bi bak. Oyun ve diğer uygulamalarda, AMD 965 BE 'nin üstünlüğünü göreceksin.

http://www.anandtech.com/bench/product/102?vs=53

• quote:

Orijinalden alıntı: metin abi 52

Ne işlemci imiş yahu.

2. eli karaborsa.Şu an için hala orta-üst seviye arası ekran kartlarını, az bi overclock ile besliyebilecek güçte bir işlemci.Fiat olarak da mükemmel.

DH 'de, 2. el de ilanını görmek için pc nin başından kalkmamak lazım. Anında kapışılıyo çünkü.

Efsaneler olmez. 2.el bende cok baktim ne yabanci kaynaklar ne tr yok olanda sıfır fiyattan var:D 90 dolara görmüştüm ebayda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Athlon ii x4 leri de unutmayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

Athlon ii x4 leri de unutmayalim

Doğrudur,ön bellekten az bi zayiat verse de, yine de güncel her pc de iş görecek bir işlemci.

Üst seviye oyuncuları kastetmiyorum tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin abi 65 -- 22 Şubat 2014; 21:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin abi 52

quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

Athlon ii x4 leri de unutmayalim

Doğrudur,ön bellekten az bi zayiat verse de, yine de güncel her pc de iş görecek bir işlemci.

Üst seviye oyuncuları kastetmiyorum tabiki.

athlon ıı x3 450 > x4 b50 olarak kullanıyorum yanında da hd5850 (efsanedir bence ) şuana dek altından kalkamadıkları tek oyun crysis 3 , ki onda da fullhd herşey ultra ama fxaa ile ortalama 20-30 fps veriyordu ama akııcı değildi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.