Şimdi Ara

Phenom II x3 720 arıza veriyor.Sorun çözüldü. Teşekkürler .45 ACP

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Dracos (2 mesaj) Bald also Vain (2 mesaj) Wilson Fisk (1 mesaj) righteous@ (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Phenom II x3 720 arıza veriyor.Sorun çözüldü. Teşekkürler .45 ACP
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    673 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar resimdeki arızanın sebebi nedir. Bu işten anlayanlardan yardım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bald also Vain -- 3 Ekim 2009; 12:51:03 >

|
    |
  • Yarbay
    31469 Mesaj
    arkadasim ben sana islemci oc harici mavi ekran vermez ramden olabilir dememis miydim baska bir baslikta?

hic biri degilmis 64 bit isletim sistemine 32 bit islemci surucusu cekmissin tabi mavi ekran alirsin bisi cekmeyeceksin 64 bit sistemlere surucudur dual core optimizerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilson Fisk -- 2 Ekim 2009; 21:23:57 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hocam çok teşekkürler dediğin gibi dual core optimizer programını kaldırdım sorun düzeldi.
    Hocam forumda her türlü sorunu olana yardım etmeye çalışıyorsun gerçekten büyüksün .Ellerin dert görmesin.
    Allah bilgisayarına zeval vermesin.
    |
    |
  • Yarbay
    5637 Mesaj
    bide fanatik amdci olmasa ah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 4 Ekim 2009; 11:39:20 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
kripto para haberleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.