Şimdi Ara

Phantom Bow Görevi / Phantom operative assisgnment Çözüldü (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
8.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whiteout dog tag i bulup asansörle inip Phantom Bow uda aldım. Sonra yukarıdaki kağıtkarı da aldım ve oyun sırasında ekranın üstünde Phantom Operative Assignment ı açıldı diye gösterdi. oyundan çıktıktan sonra Bow aktif hale gelmişti ve kulanıma hazırdı ancak battlelog da Phantom Operative Assignment ı halen açılmadı görünmekte ? Sebep nedir acaba ??????????
    Bow ve kagıtları aldığım oyunda kazara birini vurmuştum serverdan atmıştı ondanmıdır? sizde aktif mi assignment başka birşey mi yapmam gerekli? Teşekkürler...
  • NuKe_MaNia N kullanıcısına yanıt
    BATTLELOG DA PHANTOM OPERATİVE ASSİGNMENT IN TAMAMLANMIŞ GÖRÜNÜYOR MU?
  • firstmask kullanıcısına yanıt
    Herkeste aynı hocam sanırsam. Ya o serverdan kaynaklı ya da başka bir şeyden. Ama kimin battleloguna girip baktıysam açılmamış gibi görünüyor yalnız alttaki turuncu progress barı da ilerliyor. En sonunda siyah dog tagı da veriyor. Ama başarım istatistiklerini gösteren açıklama yok. Bu oyunda maalesef aşırı bir bug var ve virüs gibi her şeye bulaşmış durumda. Battlelog da bundan nasibini almış. Ben artık çok takmıyorum
  • chaos7 kullanıcısına yanıt
    YANİ ŞU ŞEKİLDE GÖRÜNMESİ NORMAL Mİ DİYORSUN ?
     Phantom Bow Görevi / Phantom operative  assisgnment Çözüldü
  •  Phantom Bow Görevi / Phantom operative  assisgnment Çözüldü

Birkaç adam vur bakalım bow ile alttaki bar ilerleyecek mi bak.
    TAMAMDIR. TEŞEKKÜRLER CEVAPLAR İÇİN, SONUCU PAYLAŞIRIM...
  • tamamladım ama halen görünmüyor. battlelog problemli
    aynen dediğin gibi battle log problemli. bir kaç yabancı forumda da okudum. bazıları 200 kill ve 50 hs yapınca açılacak diyor, bazıları ise bunları yaptıktan 2 gün sonra açıldı diyor. örnek ben bir kaç kişi öldürdüm bow ile ve oyun sonundaki statlarda phantom operative assignment ında ilerlemeyi gördüm ancak battlelog a girdiğimde ne assignment aaktif hale gelmiş ne de altındaki turuncu çubukta hareket vardı.
    Birkaç gün önceki update ile düzeldi. 200 kills + 50 hs yapınca her şey tamamhttps://store.donanimhaber.com/a1/4d/67/a14d6721e9ca6e6c0e209886469ce8e9.JPG
     Phantom Bow Görevi / Phantom operative  assisgnment Çözüldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: sscarecroww

Ben az önce hammerhead deli dog tagide buldum phantom bow ile Tdm girdim doğduğum an kutu önümde duruyordu Şansa bak 2 tane kaldı benim

Süper ya izzeti ikram olmuş sana bu dog tag :) Ben pek heves edemedim nedense bu bow olayını.Recon modunda secondary olarak olsa hemen uğraşıp açmaya çalışırım
    bi biz mi bulamadık yav dogtaglari
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

bi biz mi bulamadık yav dogtaglari

?

valla dogtagların hepsini bulalı bayağı oldu black dog tagı da açtımdı.
    her seferinde değişik yerlerden mi çıkıyo bu dogtaglar
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

her seferinde değişik yerlerden mi çıkıyo bu dogtaglar

evet
  • asansördeki 4 kişide farklı dogtag olması şart değil sağdaki dogtag o kuru kafa soldaki dogtag da bulduğunuz 4 dogtag tan biri olsa yeterli geri kalan tüm herşeyin camo sunu phantom yaptınız mı bu iş tamamdır
  • Arkadaşlar tankla 200 kişi vurmak çok zor diğer Assigment'ları yaptım ama tankla o kadar uğraşmama rağmen henüz 85 kişi vurabildim varmı kolay bir yolu? Zaten sevmiyorum tank kullanmayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

Arkadaşlar tankla 200 kişi vurmak çok zor diğer Assigment'ları yaptım ama tankla o kadar uğraşmama rağmen henüz 85 kişi vurabildim varmı kolay bir yolu? Zaten sevmiyorum tank kullanmayı.

Silkroad oyna, ama en az 2 yada 3 arkadaşınla aynı squad ta olun.
    Biz geçen 3 kişi aynı squad ta oynadık 2 engineer bir tankçı bayağı zevkli oldu. Engineer lerde olmazsa olmaz repair kit. Ayrıca 2 kişinin seni c4 lü motorlardan koruması lazım. Ben hergün oynuyorum tank kill bitene kadar oynayacam silkroad ta .İstersen birlikte oynarız .Çağır bir iki arkadaşını squad kuralım açalım skype programını hızlı ilerleriz diğer türlü tek başına zor olur ama nihayetinde olur. Ben hergün 17:00 gibi online oluyorum uzun bir süre'de oynuyorum.

• bu haritalarda yaklaşık 20 dogtag var şimdi merak ettiğim bi haritada toplam bu kadar dogtag mı var yoksa noktalardan birinde bulunca yeterli mi? tarlada ekin kaldır daha iyi :D

• Bow açarken biz:) [BROS]
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.