Şimdi Ara

Phantom 3 Standard - CX 20 - Quadcopter Incelemesi - DroneBey (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.527
Cevap
24
Favori
28.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklenen an geldi. Yeni çıktı vizyonda :D

Lütfen video altında yaptığım açıklamaları okuyunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hebelup -- 10 Ocak 2016; 16:27:30 >
  • Bir iki konuya dikkat çekmek istiyorum. Bildiğiniz gibi gps alıcının üserine monte edilmiş durumda. Alıcının tırnakları yumuşak olduğundan yerinden kolay çıkıyordu. gps yataylığı bozulmasın diye onu kablo bağı ile güçlendirdim.
     Phantom 3 Standard - CX 20 - Quadcopter Incelemesi - DroneBey Phantom 3 Standard - CX 20 - Quadcopter Incelemesi - DroneBey

Ayrıca kumanda ile birlikte taşıması zor diyorsanız ben çantaya bu şekilde yerleştiriyorum çok rahat oluyor taşıması. Sizde deneyebilirsiniz.
     Phantom 3 Standard - CX 20 - Quadcopter Incelemesi - DroneBey Phantom 3 Standard - CX 20 - Quadcopter Incelemesi - DroneBey Phantom 3 Standard - CX 20 - Quadcopter Incelemesi - DroneBey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hebelup -- 10 Ocak 2016; 12:35:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

Orijinalden alıntı: Ranchoddas Chanchad

quote:

Orijinalden alıntı: senginfb

quote:

Orijinalden alıntı: Ranchoddas Chanchad

Rüzgarda uçuş yapıyor musunuz ?

Geçen İstanbul da lodos olduğu günde uçurayım dedim, inanılmaz derecede dengesizdi. Sağ stickten elimi çektiğim gibi rüzgar yönünde fırlayıp gidiyordu, stable mode bile fayda etmedi.
    2 dk içerisinde geri indirmeye karar verdim ama iniş yapmam bile 3-4 dk aldı, düz bir şekilde indirmek epey zorladı.

Ama rüzgarsız günlerde, gece uçuşları çok eğlenceli oluyor. Ben yakındaki bir avm nin çevresindeki boş alanda uçuruyorum, ışıkları sayesinde ciddi uzak mesafelere gönderilebiliyor. Açıkcası gündüz uçuşlarından daha çok hoşuma gidiyor geceleri.

Gimbal ve kamera gelse video da eklerdim ama haftalardır ortada yok gimbal.

hangi gimbal i aldiniz?

http://www.banggood.com/FPV-2-Axis-Brushless-Gimbal-With-Controller-For-DJI-Phantom-GoPro-3-p-908068.html

Aralık başında aldım, halen ortada yok.

İlginç bir şekilde, aralık ayının son haftasında aldığım mini quad aksesuarları p.tesi elime geçti.Ondan sonra aldığım antenler bugün dağıtım merkezine geldi, yarın elimde. Ama alalı 40 gün geçen gimbal daha bu hafta sevk edildi. Takıldı kaldı 1 ay boyunca.
    Banggood dan ilk defa bu kadar geciken bir kargom oldu. Üstelik üstte bahsettiğim ürünlerle aynı kargo metodu ile gönderildi.

Banggooddan 31 aralikda aldigim gimbal isvicreden turkiyeye gonderilmis.

siz de ayni gimbali mi aldiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelup

Beklenen an geldi. Yeni çıktı vizyonda :D

Elinize saglik hocam, size daha once bahsettigim futubanin da baglantisini bu sekilde mi yapacagiz? bu konu hakkinda bilginiz var mi?
    tesekkurler.
  • senginfb S kullanıcısına yanıt
    Walkera plastic versiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Elinize saglik hocam, size daha once bahsettigim futubanin da baglantisini bu sekilde mi yapacagiz? bu konu hakkinda bilginiz var mi?
    tesekkurler.

Muhtemelen aynı şekildedir. Çünkü aynı mantıkla çalışacak alıcıalr.
  • quote:

Beklenen an geldi. Yeni çıktı vizyonda :D

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim emre bey. En kısa zamanda kurulumu tamamlayacağım inşallah.
  • dewr kullanıcısına yanıt
    Ben walkera plastic versiyon icin banggood a email attim, bana cx-20 ve xiaomi yi ile uyumlu degil dediler.
    Siz montaj sekillerini buldunuz mu?

Aldiginiz bu mu?http://www.banggood.com/Walkera-G-2D-Camera-Gimbal-for-iLook-iLook-Gopro-3-Plastic-Version-p-920780.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senginfb -- 11 Ocak 2016; 1:04:42 >
    Youtubeda bi suru videosu mevcut.. 55 dolara geldi. Aurica quanum 2d ile ayni cihaz. Cx 20 ile quanum nova gibi. Gelince gorucez uyumlumu deilmi.

• quote:

Ben walkera plastic versiyon icin banggood a email attim, bana cx-20 ve xiaomi yi ile uyumlu degil dediler.

Aldiginiz bu mu?http://www.banggood.com/Walkera-G-2D-Camera-Gimbal-for-iLook-iLook-Gopro-3-Plastic-Version-p-920780.html

E verdiğin linkteki rewiew yorumlarına baksana 49 kişiden 20 si Cx 20 ye takmış :)

Phantom 3 Standard - CX 20 - Quadcopter Incelemesi - DroneBey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 11 Ocak 2016; 7:59:21 >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    aynen hocam.. bunun metal versiyonunu alacaktım, banggood ellerinde kalmadığını bi dahada gelmeyeceğini belirtmişlerdi..

Tasarım quanum 2d ve walkera 2d ile birebir aynı kullanılan kartlar aynı tek fark cihaz kasasının plastik olması.. buda hafiflik için avantaj sağlıyor. 125 gr civarında..
  • Bu arada SunPlus chipset yeni bir kamera test ediyorum çekimleri inanılmaz iyi. Quadcopter ile yakında yollarım gökyüzüne. Baksanıza şu çekimi 1080P yapıp Youtubede netliğe

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    hocam bu kadar kameranın kaynağı nedir ? her hafta 1 kamera her hafta 1 kamera

ekleme : gearbest Türkiye şubesi oldun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 11 Ocak 2016; 9:18:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

hocam bu kadar kameranın kaynağı nedir ? her hafta 1 kamera her hafta 1 kamera

ekleme : gearbest Türkiye şubesi oldun

Yaw alıp inceleme yapınca puan gelio birde inceleyip aldığım fiyata veriyorum eşe dosta sıkıntı yok :)

10 $ kadar indirim sağladımmı problem yok

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan
    ...

Ya bu gearbest iyi güzel de müşteri hizmetleri berbat. Geçen bir ürün aldım. Ürünün kamerası çalışmıyor görüntü vermiyor adamlara 24.12 de yazdım. Bu tarih olmuş daha cevap yazmadılar.
    Bu konuda da ben banggood hayranıyım adamlara 8inde çalışmayan ürün için mesaj attım bugün ürünün yenisini gönderdiler.
  • quote:

quote:

...

Ya bu gearbest iyi güzel de müşteri hizmetleri berbat. Geçen bir ürün aldım. Ürünün kamerası çalışmıyor görüntü vermiyor adamlara 24.12 de yazdım. Bu tarih olmuş daha cevap yazmadılar.
    Bu konuda da ben banggood hayranıyım adamlara 8inde çalışmayan ürün için mesaj attım bugün ürünün yenisini gönderdiler.

Size kesinlikle katılıyorum ama en uygun fiyatlar orada olunca :(

Yoğunluktan oluyor aşırı derecede büyüdüler. Paypal itirazı açın anında dönerler

• quote:

quote:

E verdiğin linkteki rewiew yorumlarına baksana 49 kişiden 20 si Cx 20 ye takmış :)

Phantom 3 Standard - CX 20 - Quadcopter Incelemesi - DroneBey

bu yorumlari okudum tabii ama ben musteri hizmetlerine soru sordum bunu ve xiaomi yi yi.
    ikisi icin de olumsuz yanit gelince aklima soyle bir durum geldi, demekki millet aliyor ve cnc vs yapip takiyorlar.
    ama dewr hocam alsin da bize tam durumu soyler ben de bundan siparis edecegim eger uyarsa.
  • quote:

Bu arada SunPlus chipset yeni bir kamera test ediyorum çekimleri inanılmaz iyi. Quadcopter ile yakında yollarım gökyüzüne. Baksanıza şu çekimi 1080P yapıp Youtubede netliğe

cam gibi masallah ama zaten iki kameram var, ucuncuyu almam artik :) hanim durumlari biliyorsun
    xiaomi yi direk uyumlu değil haklısınız kasaya büyük geliyor.. yapılacak işlem cnc değilde biraz yontma :)

5 grda burdan kazancımız olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 11 Ocak 2016; 11:36:59 >
  • quote:

quote:

...

Emre hocama katiliyorum.
    Gearbestten toplamda 650 usdlik alisveris yaptim.
    Aldigim DM007 quadcopter bozuldu ilk gunden, hic carpma dusme olmadan.
    Cx-20 nin de kumandasi gaz vermiyor, kalibrasyondan sonra da arm yapmiyor motorlari. (eski kumandayi kullaniyorum)
    Bir urunu gondermeden iptal ettim, parasini 25 gun sonra odediler(225 usdlik urundu) yani ben parayi odedim bir ay sonra bunlar refund yapti.

Kisacasi musteri hizmetleri rezalet, tam 1 ay oldu, konularima cevap alamadim, hep copy paste cevap veriyorlar, ozur diliyorlar bol bol ama icraat yok.

Sonra Olgu hocam sagolasun paypal disput ac dedi, actigimin ikinci gunu DM007 ye refund geldi.
    Diger konu henuz acikta. Ona da paypal actim, 55 usd refund istedim yeni transmitter icin, bakalim ne olacak.

Artik banggood dan almaya karar verdim, musteri hizmetleri 1 gunde cevap veriyor, refund yapiyor yada urunu degistiriyor.
    Fiyati biraz fazla ama 10 usd fazla verecegim diye uyanik cinli kafasi gearbest ile ugrasmayacagim bir daha.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.