Şimdi Ara

PHANTEKS P400S KASA (SATILIK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
4
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 PHANTEKS P400S KASA (SATILIK)

Phanteks kalitesi.

Kasamı dağıttım bi kasa kaldı geriye. P400s olarak aldım lakin önüne delikli p400a kapakta aldım. Hem delikli hem deliksiz olarak istediğiniz tasarımda kullanabilirsiniz. Kendi içinde çıkan 2 adet phanteks fanı ile yollayacağım.

Fiyat : 1700TL

PHANTEKS P400S KASA (SATILIK)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Fotoğraf ekler misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASSKIMM kullanıcısına yanıt

Ornek foto ekledim. Detayli foto icin pm den dönüldü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu kasanın üst panele sıvı soğutucunun radyatörü takılamıyormuş doğru mu?

• BayGold kullanıcısına yanıt

İlan sahibi değilim kendisine de hayırlı satışlar. Bu kasadan kullandım güzel şık bir kasadır. Sorunuza gelecek olursak, kasaya sadece öne 360mm arkaya da 120mm radyatör takılabiliyor.

Üst taraf sıvı için biraz dar. Fakat yukarı 2 adet fan takılıyor. Hava akışı iyi olan bir kasa. Genelde phanteks hava akışında başarılıdır.

Ama ekran kartı derinliği falan iyidir kasanın 39 - 39.5 cm a kadar desteği var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.