Şimdi Ara

PHANTEKS ENTHOO Serisi[Evolv ITX,MATX-Mini XL-Pro-Luxe-Primo,SE] KULLANICILAR KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Geldi hocam. Bu sıralar staj vs ile meşgul olduğumdan, fotoğrafları koymayı unutmuşum. 1-2 gün içerisinde atarım.
  • FERFEROS kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, nasıl buldun kasayı genel olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Hayırlı olsun, nasıl buldun kasayı genel olarak ?

Teşekkür ederim.

Eksilerini bilerek aldığım için oldukça memnun kaldım. Zaten fazla bir eksiği de yok. PSU Shroud'un üzerinde SSDler için yer olsaymış (H440'deki gibi) güzel olurmuş. Birde tek ssd bracket'ı ile gelmesi biraz kötü. Onun dışında kasanın arka kapağının alt tarafındaki vida girişi yamulmuş olarak geldi. Vidayı kaparken kapağa biraz basmak gerekiyor. Çok mühim bir sorun olmadığı için fazla önemsemedim. Zaten kasanın arkasında kaldığı için gözükmüyor.

mATX anakart kullandığım için kasanın içi biraz komik gözüküyor. Kullandığım Thermaltake PSU eski midtower kasamla (Commander MS-I) birlikte gelmişti. Haliyle kabloların kısalığı ve modüler olmaması kabloları düzenlerken biraz sıkıntı yaşattı. Yakın zamanda standart ATX kart ve modüler bir PSU alarak kabloları daha düzgün bir şekilde toplayamayı planlıyorum. Birde kasanın önündeki USB 3.0 girişleri için gereken 20-1 pin bağlantısı anakartıma nedense uymadı.

Şu an için aklıma gelenler bunlar.

• NZXT h440 yerine Phanteks Enthoo Pro mu alsaydim aceba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Phanteks Enthoo Pro Full Tower kasamı satıyorum arkadaşlar.

Dükkanıma bakabilirsiniz.

Hayırdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon'a baktım kasanın fiyatından daha yüksek bir shipping maliyeti çıkıyor.Bu durumu aşmanın bir yolu yok sanırsam. Bugünkü kurla 765 TL maliyet çıkıyor. Daha ucuza temin eden oldu mu? cevaplar için teşekkürler şimdiden.
  • bu da benden olsun, Phanteks Enthoo Pro M - bence harika bir kasa.

PHANTEKS ENTHOO Serisi[Evolv ITX,MATX-Mini XL-Pro-Luxe-Primo,SE] KULLANICILAR KULÜBÜ  PHANTEKS ENTHOO Serisi[Evolv ITX,MATX-Mini XL-Pro-Luxe-Primo,SE] KULLANICILAR KULÜBÜ

@overclock85
    forumda Amazon'dan ürün getiren arkadaşlardan fiyat isteyin hocam, bulunur mutlaka bir yolu.

• Kasa 100 dolar TR ye 750 liraya geliyor.Böyle sistem olmaz olsun.Amazondan veya başka yerlerden alanlar shipping ve gümrükleride yazarsa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane Phanteks Enthoo Pro M bende aldım bu hafta elime geçti. Gerçekten çok kaliteli 400c ile çok kafam karışmıştı ama montaj zorluğu(üstte kızağı sökme takma işine girerseniz biraz fazla vida var) dışında her anlamda iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 12 Şubat 2017; 0:25:14 >
  •  PHANTEKS ENTHOO Serisi[Evolv ITX,MATX-Mini XL-Pro-Luxe-Primo,SE] KULLANICILAR KULÜBÜ

PHANTEKS ENTHOO Serisi[Evolv ITX,MATX-Mini XL-Pro-Luxe-Primo,SE] KULLANICILAR KULÜBÜŞöyle bir kasam olamadı :( olamıyor:(

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Bir tane Phanteks Enthoo Pro M bende aldım bu hafta elime geçti. Gerçekten çok kaliteli 400c ile çok kafam karışmıştı ama montaj zorluğu(üstte kızağı sökme takma işine girerseniz biraz fazla vida var) dışında her anlamda iyi bence.

Hayırlı olsun, ekledim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.