Şimdi Ara

Phanteks Enthoo Evolv Atx Glass vs Cooler Master Mastercase 5T

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce hangisini almalıyım fiyatları aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• phanteks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASP -- 20 Mayıs 2017; 11:55:46 >
  • Phanteks malzeme kalitesiyle mastercase 5t'i ezer geçer. Şahsen kullanıyorum tavsiye ederim.
  • Biri Elma Biri Armut. cm dediğin kasa dünyanın en çirkin kasalarını üretir. Phanteks ise bir sanat eseridir.
  • Nanokatolog guvenilir mi phanteks i oradan alacagim amazondan alacaktim gelseydi normalde

• Guvenilir ama teslim suresi uzun olabiliyor.

• Yedek parca olayi nasil phantekste mesela cami kirildi alabiliyor muyum

• Normalde Amazon gönderiyordu zaten. 31 Mayıs 'ta stoklara gireceği için şuan gönderime kapatmış olabilir. Daha geçen gün ekledim sepete birine tavsiye verir iken gönderiyordu çünkü. Ama siyah olan modeli şuan halâ gönderiyor. 2 adet kalmış stokta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Link atabilir misin hocam

• Siyah modeli bu;

https://www.amazon.de/Phanteks-ph-es515e-BK-PC-Geh%C3%A4use-schwarz/dp/B00YQKYXEO/

Side panelleri full glass olanindan bahsediyorum ben hocam.

• Onu fark etmemişim. O zaman 970 TL. verip Nanakatlog 'tan almayın derim. Çünkü Nanakatalog ürünlere sadece kendisi garanti ettiğini söylüyor. Yani Almanya 'dam temin edip TR 'de satışını yapıyorlar. Ama yetkili distribitör değiller. Coraxalpha ise TR 'de Phanteks ve Nzxt ürünlerinin yetkili distribitörüdür. Haziran ayında Phanteks kasalar, soğutucu ve fanlar gelmeye başlayacakmış yavaş yavaş. Haziran sonuna doğru tamamen stoklarda olur dediler. Kısacası alacağınız aynı kasayı buradan 954 TL.na TR garantili alırsınız.

https://www.coraxalpha.com/tum-urunler/kasa/enthoo-serisi/phanteks-enthoo-evolv-atx-glass

Tesekkurler peki malzeme kalitesi olarak sizce hangisi daha iyi phanteks mi ve cable management konusunda yoksa cooler master mi ayrica hangi rengi onerirsiniz

• CM 'ın bu kasası da sağlam ve tam modüler bir kasa. Ama ben yine de Phanteks 'in malzeme kalitesini daha sağlam buluyorum. Alüminyum + çelik yapımı ne de olsa.

• Tesekkurler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.