Şimdi Ara

Phanteks Eclipse P400 Kasa İncelemesi & Kullanıcı Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
8
Favori
20.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kasa güzel, öndeki led in çalışır halindeki resmiyle de resim sonra eklerseniz... Mor herhalde? Ya da renk değişiyor mu rgb mi bilmiyorum.

Sizin kasada üstte radyatör ve fanlar için takmaya yarayan bir bracket (raf gibi bir şey ) yok mu enthoo m deki gibi?

Bunun dışında fanların siyah olması bence biraz ucuz hava veriyor ancak phanteks iyi bir marka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 6 Ağustos 2016; 21:12:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Elinize sağlık güle güle kullanın.

Kasa güzel, öndeki led in çalışır halindeki resmiyle de resim sonra eklerseniz... Mor herhalde? Ya da renk değişiyor mu rgb mi bilmiyorum.

Sizin kasada üstte radyatör ve fanlar için takmaya yarayan bir bracket (raf gibi bir şey ) yok mu enthoo m deki gibi?

Bunun dışında fanların siyah olması bence biraz ucuz hava veriyor ancak phanteks iyi bir marka.

teşekkürler, hemen cevaplayayım;

sistemi toplayamadım p.tesi günü toplayıp fotolarını eklerim. led rgb düğme vasıtasıyla değişim yapılabiliyor.

bu kasada radyatör yeri ön taraf, üst taraf kasanın üstünde radyatör montaj imkanı yok gibi...

ben o fanları kullanmıcam arctic f12 pwm takılcak yerlerine. ayrıca söylediğinize katılıyorum çok basit duruyolar

• Güzel bir inceleme, emeğine sağlık. Güle güle kullan.
  • s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    Peki nerden alabiliriz ? Amazondan alinca urunle ayni fiyatta kargo parasi cikiyor.

• rica ederim, teşekkürler

@Pegasustoni

Pm attım dostum
  • Derli toplu tertemiz bir sistem olmuş. Psu bölmesini kaplayan kablo saklama yerine bayıldım. Güle güle kullan

• Bende bu kasanın "s" versiyonunu aldım, dikkatimi çeken sadece sesizleştirme malzemesi idi başka fark var mı?

• @Geltuzat

teşekkürler

@dreamblue35

silent versiyonun farkı dahili fan kontrolcüsü, kapaklarda yalıtım ve üst egsozt fanları için kapak mevcut. Hayırlı olsun şimdiden
  • Sağolun darısı sizlere su soğutma için en az bu kasadan şart şimdi su soğutmaya sıra geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamblue35 -- 9 Ağustos 2016; 10:43:55 >
  • Sistem çok hoş olmuş, elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Me[S]uT -- 9 Ağustos 2016; 10:49:05 >
  • Konu için teşekkürler ve umarım sisteminizi güle güle kullanabilirsiniz.
    Verdiğiniz bilgiler sayesinde bir adet P400S siparişi geçtim bakalım. Ama tedarik süresi oldukça uzun gözüküyor. Neyse ki acelem yok ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icolie -- 10 Ağustos 2016; 15:47:40 >
  • @Me[S]uT

teşekkürler..

@icolie

rica ederim, aceleniz de yok gayet güzel tercih olmuş güle güle kullanın şimdiden
  • sistem çok güzel olmuş, resmen Arctic Cooling reklam panosu gibi hocam.
    bu haliyle işlemcinin üzerinde MX-4 sürülü değilse falso olur ona göre.
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    MX-4'süz olduğunu düşünmek hata olmaz mı zaten
  • Kargo dahil 285 liraya geliyor sanırım? Premium-Versand nedir? 1,16 Euro'da kredi kartı ile ödeme için alıyor değil mi?
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    1.16€ kk komisyonu alıyor site, Premium-Versand ise premium paketleme kasa kendi kolisi haricinde daha büyük bir koli içinde gönderiliyor
  • Teşekkürler. Vergiyi site mi hallediyor yoksa gümrüğe takılıyor biz mi ödüyoruz?
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    75€ altında olduğu için herhangi bir vergi olmuyor sadece 69 krş bi damga vergisi ödüyorsun
  • Damga vergisini nasıl tahsil ediyorlar? Kargo kapıma kadar gelip vergi ücretini o zaman mı alıyorlar yoksa bir yerlere gidip ödeme yapmam veya faks falan mı çekmem gerekiyor?
  • Teslime geldiğinde alıyolar ücreti,herhangi bir şeyle uğraşmıyorsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.