Şimdi Ara

Phanteks Eclipse P400 Kasa İncelemesi & Kullanıcı Kulübü (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
8
Favori
20.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bendeki ptt sayfası sabit .Zimmete alındı olarak kaldı güncelleme yok 2 gündür.
  • Evet yine yine yine sıkıntı....
    Karşıma çölde kutup ayısı çıksa sevinecek hale geldim.
    Ptt den bir abimiz geldi seviniyorum kasam gelmiştir diye.
    Kasa beklerken elinde bir belge ile geldi.
    Ürün bedeliini gösteren bir belge olmadığı için ürün ukim de depoda bekletiliyormuş.
    Kimlik fotokopim ve ürün bedelini gösteren bir belgeyi mail atmamı istediler.
    Bende ukimi arayıp ekran görüntüsü ve kimliğimin fotoğrafını atsam olurmu dedim sorun olmaz dediler.
    Eğer eline böyle bir belge geçen olursa:
    Kimliğinizin arka ve ön yüzünü düzgün görünecek şekilde kamera ile çekin.
    Computeruniverse.net ten invoice kısmından ekran görüntüsü alın.
    Mail başlığı olarak kargo takip numarasını yazın ve,
    istav-ukimsantral@ptt.gov.tr'ye gönderin.
  • 2 Ekim 2016 tarihinde vermiş olduğum sipariş 10 Ocak 2017 tarihinde kendi cabalarimla sonunda ulaşti. Yasamis oldugum tum sureci ve resimleri daha sonra ayrintili sekilde paylasicam.

@MrCooL_ @Meliodas
  • Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    sende ptt'ye fatura ve kimlik bildirimi yaptın mı ?
  • Meliodas kullanıcısına yanıt
    Hayır yapmadım. Sadece gittim kendim kargodan aldim.
    ya ben 1 haftadır da ptt ile uğraşıyorum neymişl efendim ürün bedeli belli değilmiş...Computeruniverse den ekran görüntüsü alıp kimlik resimlerimle birlikte ukime yolladım ki halolsun .
    Gelmedimi hala kargon?
    yok ya ukim de ''kargo içeriğindeki malın değeri bilinmiyor'' diye belge istendi belgeyi 5 gündür göndermeme rağmen o kadar yavaşlar ki işleme bile alamamışlar daha.işin kötü tarafı ptt nin sayfasında 12.01.2017 e kadar o belgelerin ulaşması gerektiği ibarez ediliyor.
  • Evet bu gün itibari ile computeruniverse.net maceram olan 3 aylık kargoyu teslim alıp zirvede bırakıyorum sanırım rekor bendedir.
    Ürün elime temiz birşekilde ulaştı darbesiz v.s (şaşkınım!!)
    Kasa güzel ve kalite hissi gerçekten hissediliyor.
    Kasayı almak isteyenler için kesinlikle önerimdir kasa içi genişlik ve kasa içi hava dolaşımı gayet iyi.
    Kurulum kolay rgb renk kalitesi güzel ufak bir şeritte olsa.

Bu kasayı alacaklar için kesinlikle önermediğim sitede computeruniverse.net'tir satıcı firma kötü olmayabilir ama kesinlikle müşteri desteği en kötüler arasındadır.
    Geri dönüş veya çözüm adına hiç birşey sunmuyorlar sinir hastası değilseniz kesinlikle olma olasılığınız var.
    Bizim aldığımız ürünler 1 2 gün içinde (stokta var ise) kargolanıyor.Buraya kadar tamam fakat eğer kargo ile bir sıkıntınız varsa Deutschepost(dhl) kesinlikle sizi insan yerine koymayacaktır.
    ve computeruniverse.net ise umursamayacaktır.

Diyeceğim odur ki bu kasayı direk olarak amazon.de den almanızdır 3 5 fazla verip.
    En azından karşınızda size değer veren ve sizle aynı dili konuşan insanlar mevcut.

Kasası eline ulaşan ve kullanmaya başlayan herkese hayırlı olsun.
    Sağlıcakla kalın.
    Hayırlı olsun. Tempered glass modeli cikmis bu saatten sonra bu alinmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön kısımda bir kapak görüyorum. Bunu açarak 3x140 rad takılabilir mi kasaya?
  • Elanorth kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla 3x120 mümkünde 3x140 değil.zaten o kapak çıktıktan sonra hdd bölmeside çıkıyor.

Phanteks Eclipse P400 Kasa İncelemesi & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meliodas -- 19 Ocak 2017; 22:39:48 >
  • Konuya bakıp da kasayı almayı düşünen olursa, kargom çok geç geldiği için başka kasa alıp sistemi ona toplamıştım. Phanteks P400S elimde fazladan mevcut(sıfır hiç kullanılmadı), computeruniverse.net'den filan sakın sipariş etmeyin daha ucuza ben verebilirim. :)
  • Bu da burda dursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasustoni -- 20 Nisan 2017; 14:3:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasustoni

Bu da burda dursun

beyazını almadım diye içimde kalmıştı :/ harbiden de beyazı güzel bende saten siyah var :/
    Hocam ne kadara geldi computer universe'den?Şu anda 67euro yazıyor.Oldukça iyi fiyat.
  • Dostum computeruniverseden almayi unut. Yasadigimiz sikintilari okuyabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • computer universe den almayın aldırmayın ilgisiz alakasız bir firma helede avrupa birliği vatandaşı değilseniz insan yerine bile koymuyorlar.100 euro ya yakın bir maliyeti olmuştu sanırım 300 liraya filan gelmişti ama yineliyorum computeruniverse berbat müşteri hizmerleri yüzünden bir daha alışveriş yapmayacağım sitedir.
  • toplamak istediğim bilgisayar için kasa araştırıyorum. bu kasa çok hoşuma gitti. alan arkadaşlar da kasayla ilgili güzel yorumlar yazmışlar.
    google da ararken nanokatalog sitesinde satışı var gözüküyor.
    http://www.nanokatalog.com/PHANTEKS-Eclipse-p400-Midi-Tower-siyah-bilgisayar-kasasi,PR-382503.html

güvenilir bi site mi bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahaozkul

toplamak istediğim bilgisayar için kasa araştırıyorum. bu kasa çok hoşuma gitti. alan arkadaşlar da kasayla ilgili güzel yorumlar yazmışlar.
    google da ararken nanokatalog sitesinde satışı var gözüküyor.
    http://www.nanokatalog.com/PHANTEKS-Eclipse-p400-Midi-Tower-siyah-bilgisayar-kasasi,PR-382503.html

güvenilir bi site mi bilgisi olan var mı?

Site Almanya merkezli bir firmanın Türkiye ayağını temsil ediyor. Ürünleri genelde sipariş üzerine getiriyorlar. Değişim veya iade ile sıkıntı yaşayan yok gibi ama bazen tedarik süresi uzayabiliyor. Açıklama kısmında stoktan gönderim yazıyor ama telefon ya da online chat üzerinden iletişime geçip teyit ettirip alın derim.

Ürünler yurtdışından gelse de ram kapsamında belirtilen süre boyunca firma kendisi garanti işleriyle ilgileniyor. Yerleri İstanbul Okmeydanı Perpa'da diye biliyorum.

Daha detaylıca bilgi için şu konuya bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/nanokatalog-u-bilen-varmi--123593707

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 10 Haziran 2017; 1:45:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.