Şimdi Ara

Pfizer CEO'su 'Toplumun koronavirüse karşı yıllık aşı olması gerekebilir'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Eee iyi ticaret pfizer tabi bunu söyleyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklenmedik bir şey değil.

• bakalım neler olacak

• Ölelim de kurtulalım lan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aşıyı buldukta seneyesi kaldı ...

• Aşılar birer proje sakın olmayın.

• İleride aylık hatta günlük aşı (ilaç vb.) kullanımını da dayatabilirler, Allah’tan ülkenin ekonomik durumundan dolayı idarecilerimiz ilaç kartelleri ve dsö’nün zorlamalarına bi nebze dayanabilirler

• lethal gun kullanıcısına yanıt

sağ ol kardeşim

• Ne demek hocam doğru olanı söyledim sadece.

• Ayrıca Astra-zeneca, Pfizer-biontech ve hatta Johnson grubu aşıları ölümcül riskli bunu ben söylemiyorum haberler söylüyor. Hatta Rus ve Çin aşıları ne kadar iyi bilmiyorum birileri bizimle oyun oynuyor aşı namına zehir ve bilinmeyen madde enjekte etme ihtimalleri var ama bide şu var ben sadece normal hastalık aşılarına olumlu bakarım ama korona aşılarına asla.

• Biliyorduk zaten
    maske bile kalıcı olur.
    Hes kodu bile kalıcı olır bu saaten sonra.

Ama insanların bir sabrı olduğunu unutuyorsunuz.
    Virüsten daha tehlikelidir haberiniz ola.

• Aşı ilaç şirketleri de kapitalizme çalışıyor sonuçta hayırlarına çalışmıyorlar. Belki komplo teorisi diyeceksiniz ama isteseler tek seferde bu işi bitirebilirlerdi bence

• Üüühhh aşırığ sağcılağ yine mi komplo teorisi üretiyor?? .s .s .s

Biraz CNN, BBC izleyin, DW okuyun da olayın öneminin farkına varın .s .s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 16 Nisan 2021; 18:3:44 >
  • Yanına ekstra 15 USD ile internet koruması, mail koruması ve ağ koruması ayrıca ransomware temizleme aracı 1 senelik lisans verecekler diye düşündüm dur bir dakika lan o başkaydı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E9F644F03 -- 16 Nisan 2021; 18:27:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lethal gun

Ayrıca Astra-zeneca, Pfizer-biontech ve hatta Johnson grubu aşıları ölümcül riskli bunu ben söylemiyorum haberler söylüyor. Hatta Rus ve Çin aşıları ne kadar iyi bilmiyorum birileri bizimle oyun oynuyor aşı namına zehir ve bilinmeyen madde enjekte etme ihtimalleri var ama bide şu var ben sadece normal hastalık aşılarına olumlu bakarım ama korona aşılarına asla.

:)))))))))))))))))))))))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.