Şimdi Ara

Pfizer CEO’su: “Kovid-19’a karşı her yıl aşılanmak gerekebilir” (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu işin içinde bir bit yeniği var, Tüm Dünya bu virüs e karşı bir şey yapamıyor. Demek ki belli şirketlerin paraya ihtiyacı var, artık onlar ne zaman dur derse.. Yalnız senelerce gidecek bu virüs denmesine de pek itibarım yok ama sürer. Kapitalist Dünya.

• quote:

Orijinalden alıntı: jesuislevent

Tüm ajandaları insanları kontrol altına almak, uyutmak olan, tek bir yerden bağımsız gibi görünen ülkeleri aynı anda tek emir yasasıyla kontrol eden bir dünya sağlık örgütünden bahsediyoruz o kadar güvenli ki olman için tehdit ediyorlar seni.

Aşı olmamak bir seçenek olmalı mıdır? Covid aşısı olmak istemeyenlerin bahanelerini anlamakta zorluk çekiyorum. Çünkü hem kendisi hem de çocukları bebeklikten itibaren zorunlu bir çok aşıyı oluyor-olmuş zaten. Covid'e gelince mi sorun?

• zortak Z kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarımı anlayamadığına göre kendi beynini bir kontrol ettir yerinde mi diye.

Covid ile kuduz aşısını bir araya getirdin ya helal.

Yerli aşı üretelim diye boşa mı yazmışım acaba? Adamların gayesi seni hastalığa karşı korumak değil aşıya bağımlı hale getirmek.

Neyse boşa konuşuyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokatli6061

Okuduğunu anlamaya yetecek zekaya sahip değil kölelik ruhuna işlemiş tek bilebildiği efendisi bellediklerini savunmak. Senin gibilere değil her sene her hafta iki doz aşı yaparlar

Senin gibi bilmediğim konuda üfleyecek kadar cahil cesaretine sahip değilim çok şükür. Ülkede herkes büyük resmi görüyor ama burnumuz boktan kurtulmuyor. Öyle bir üflüyorsunuz ki tıp da nobel ödülü almış gibi. Bırakın insanları da yanlış yönlendirmeyin.

Zaten üslubundan belli ne kadar zeki olduğun.

• Antikor seviyesini arttıracak bir doz (booster) gerekebilir. Zira tehlikeli ve etrafta gezen bir hastalık.

Ben bu aşılar yerine gelecek yeni aşılar ile daha az ihtiyaç duyulacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Aşı olmamak bir seçenek olmalı mıdır? Covid aşısı olmak istemeyenlerin bahanelerini anlamakta zorluk çekiyorum. Çünkü hem kendisi hem de çocukları bebeklikten itibaren zorunlu bir çok aşıyı oluyor-olmuş zaten. Covid'e gelince mi sorun?

Alıntıları Göster

Covid aşısının Faz3 çalışması ve kesin yan etkileri açıklanamadığı için olabilir mi ?

• Amaç bağışıklık sistemini çökertmek ve insanları zamana yayarak öldürmek .

• YasinCC kullanıcısına yanıt

Belli cahil olmadığın verdiğim ölüm istatistiği çok gizli bilgiler zaten. gidip kimin nobel ödülünü yalamak istiyosan yala gelip ona buna cahil bilmem ne diye sallarsan alırsın cevabını hakettiğin üslupla ama belliki ağzından çıkan lafdan bile haberi olmayan zeka sorunu olan birisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • palamutix P kullanıcısına yanıt

Aaa olurmu öyle şey bu aşıyı her yıl olmak gerek diyenler tamamen iyi niyetle senin benim sağlığım için diyolar sen ne diyosun 😀😀😀 para felan hiç önemli değil adamlar için tamamen insaniyetlik amaçları

• tokatli6061 T kullanıcısına yanıt

Çok kötü günler geliyor bilim kelimesini kullanarak dünyanın sülalesini belleyecekler .ama insan akıl etmez bir anda hayatimıza virus giriyor 4-5 senede geliştirilen aşı 6 ayda geliştiriliyor ve klasik bir aşı değil yeni tip bir aşı. Sonra diyorlar ki bu aşıyı kullanmaktan oluşabilecek yan etkilerden mesul değiliz ama herkese bu aşıyı olmayı dayatiyorlar .biraz düşünmek yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palamutix -- 18 Nisan 2021; 15:31:1 >
  • Yetmez her saat başı aşı olalım.
    Saçma sapan bir grip türevi hastalığı için aşı yapılmaya çalışılıyor. Sanki aşı ile yıllarca grip ortadan kaldırıldı.

+baba ben aşı oldum.
    - tamam evladım artık ölümsüzsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Covid aşısının Faz3 çalışması ve kesin yan etkileri açıklanamadığı için olabilir mi ?

Alıntıları Göster

Hocam merhaba,

Öncelikle aşı üretim ve onay süreçlerine çok hakim olmadığımı belirtmek isterim. Bir aşının risksiz olarak kabul edilmesi eğer 5 yıllık bir süreç gerektiriyorsa covide karşı önlem olarak bu 5 seneyi mi bekleyeceğiz? 5 seneye kadar yasaklarla mı hayatımızı geçireceğiz? Herkes bulaşmaması için dikkatli davranacaksa, yasaklar doğru bir şekilde denetlenecekse eyvallah ama hiç de öyle olmuyor.

Bilim insanı olan birisi bilimsel kanıtlarla konuşmadığı durumlarda bana inandıcı gelmiyor, korku ve panik hali yaratmak için paylaşılmış gibi

• palamutix P kullanıcısına yanıt

Bilimi kendilerine maske yapıp kirli amaçlarına ulaşmak için var güçleriyle çalışıyorlar bu yeni bişeyde değil. Ben çocuktum tereyağı zeytin yağı yemeyin damarları tıkıyo margarin yiyin diyordu bilim maskeli şerefsizler. Paraya ruhunu satmayan insanlık adına gerçekten edindiği bilimsel bilgiyi kullanıp konuşan doktorları veya diğer alanlardaki insanların nasıl itibarsızlaştırılıp susturulduğunu kaç kere gördük ama uyanamıyoruz olaya bi türlü

• Hadi yine iyi arpalandınız, hadi. Hadi yine iyisiniz.

• Gelmiş yine bilimsizler, neymiş kontrol altında tutmak istiyorlarmış. Seni kim ne yapsın Allasen? Adamların yazılımını kullanıyorsun, bütün sosyal medyalarda vermişsin her şeyi "eama adamlar bizi köleleştirecek, sen zaten kölesin. 15-20 senedir tahsil yapan, bilim üreten adamlardan daha iyi bildiğini iddia etmek nasıl bir kafa? Adamın dediği doğru. Nasıl ki grip virüsü her sene değiştiği için başka grip aşısı oluyoruz, Korona için de aynı şey geçerli olabilir çünkü sürekli değişen ve mutasyona uğraşan bir virüs.

Bir de şu "amma tantana yaptılar yaaa. Gripten, trafik kazasından ölen insan sayısı Korona'dan daha fazla"cılar var. Zaten griple Koronanın karşılaştırması bile saçmalık. 30-40 senedir yaşıyorsun, çevrende kaç kişi gördün gripten ölen? Kaç kez grip yüzünden entübe olan hastaların sağlık sistemini çökertti? Bu davarlar maske takmadıkları için övünüyorlar ama bilmiyorlar ki başkaları maske taktıkları için kendilerine bir halt olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Gelmiş yine bilimsizler, neymiş kontrol altında tutmak istiyorlarmış. Seni kim ne yapsın Allasen? Adamların yazılımını kullanıyorsun, bütün sosyal medyalarda vermişsin her şeyi "eama adamlar bizi köleleştirecek, sen zaten kölesin. 15-20 senedir tahsil yapan, bilim üreten adamlardan daha iyi bildiğini iddia etmek nasıl bir kafa? Adamın dediği doğru. Nasıl ki grip virüsü her sene değiştiği için başka grip aşısı oluyoruz, Korona için de aynı şey geçerli olabilir çünkü sürekli değişen ve mutasyona uğraşan bir virüs.

Bir de şu "amma tantana yaptılar yaaa. Gripten, trafik kazasından ölen insan sayısı Korona'dan daha fazla"cılar var. Zaten griple Koronanın karşılaştırması bile saçmalık. 30-40 senedir yaşıyorsun, çevrende kaç kişi gördün gripten ölen? Kaç kez grip yüzünden entübe olan hastaların sağlık sistemini çökertti? Bu davarlar maske takmadıkları için övünüyorlar ama bilmiyorlar ki başkaları maske taktıkları için kendilerine bir halt olmuyor.

Hocam malesef Dunning-Kruger Sendromu olmuşların sayısı uçuşa geçmiş durumda özellikle bu karantina döneminde. Bu sendrom etkisi altındaki insanlara açıklama yapmak, işin doğrusunu anlatmaya çalışmak zaman kaybıdır. Çünkü etkisi altında olduğu durumun farkına varabilecek yetkinlikte de değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 18 Nisan 2021; 18:38:53 >

• Dünyanın yeni para sistemi bulundu ve aşı üzerinden büyük kaynak yaratıldı. Dünya devi!!! ülkeleri tebrik etmek gerekiyor yoktan büyük bir kaynak yarattılar.

• tokatli6061 T kullanıcısına yanıt

Tamam oo büyük oyun görülmüş çip de takarlar demi şimdi bize ölmeyelim derken Bill Gates bu yıl bütün parasını aşıcılara çip için harcamış inşallah benim ki Windows 10 dur onun arayüzünü çok seviyorum

• Aşı Sektörü canlanıyor iyicene. Kimse kesin tedaviyi bulmaz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quad HD

Tamam oo büyük oyun görülmüş çip de takarlar demi şimdi bize ölmeyelim derken Bill Gates bu yıl bütün parasını aşıcılara çip için harcamış inşallah benim ki Windows 10 dur onun arayüzünü çok seviyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.