Şimdi Ara

Peugeot yeni logosunu tanıttı! İşte yeni logoyla gelecek ilk model (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
14.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1960 taki logoya donulmus gayet guzel olmus

• 1960 daki logo meselesi olmasa direk GALERİCİ LOGOSU...

• xtatic kullanıcısına yanıt

En iyi logo 1998 olanıymış bence. Yeni logoyu pek beğenmedim, kötü olduğundan değil daha çok sıradan geldi. 98 olanı hem epey özgün duruyor hem de modern çizgileri de güzel yedirmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • porsche denmiş ama benim aklıma ilk lamborghini geldi

• köklü firmalar zırt pırt logo değişmez !

• axelfoly kullanıcısına yanıt

132 yıllık firma (1889-2021) daha ne kadar köklü olacak?

Otomotiv olarak bakmazsak hatta 200 yıl da diyebiliriz (1810, kahve değirmeni, testere, çelik vs. üretimi ile başlıyor hikaye) Peugeot yeni logosunu tanıttı! İşte yeni logoyla gelecek ilk model 

Elinizin altında internet, az araştırmayla bulduğum diğer köksüz firmalara örnekler, zırt pırt logo değiştirmişler :

Peugeot yeni logosunu tanıttı! İşte yeni logoyla gelecek ilk model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 27 Şubat 2021; 15:15:7 >

• Başıma bir şey gelmeyecekse beğenmedim. Önceki logo modern ve çekici duruyordu şimdi ise 1930'larda kurulmuş araba markası gibi olmuş.

• Ben beğendim. Bir önceki logosu özürlü aslan gibiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 27 Şubat 2021; 13:42:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackberryBB

Üstad inceledikçe fark ediyorum. Ön ızgarada kamera var yoksa nightvision mu geliyor 308'e :))

Evet benimde dikkatimi çekmişti o kamera. Bencede night vision olabilir. Bununla birlikte 360 derece kamera tabiki. 3008’ e koydular, 308’ de neden olmasın.

• 207m kullanıcısına yanıt

Bence bu kamera ön park kamerasına benziyor. Gece görüş, akıllı far vs. kameraları genelde ön cama koyulmuyor mu, şunun gibi mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 27 Şubat 2021; 14:48:56 >
  • Logoda sadeleşme olmadığı gibi "kardeşler emlak & otomotiv 2. el alım satım", "Ökkeş brothers oto yıkama & kuaför & pastacila" vb. mekanların logolarına benzemiş.

• 207m kullanıcısına yanıt

DS4 de nıghtvısıon koydular, bunda da GT versıyonda olucak bence :)

• rst78 kullanıcısına yanıt

508'de logonun üstündeydi;

Bakalım 18 Martta göreceğiz artık :))

• Erkek aslan çok cinsiyetçi bir logo olmuş.Beyenmedim.Peugeot yeni logosunu tanıttı! İşte yeni logoyla gelecek ilk model 

• Aracin pence far stop detaylarina ek loguyu da pencenin nereden geldigini yansitmaya calisiyorlar.

Ama bence onceki krom logo daha iyiydi. Iceriginde hafif bi oynama yapip devam etselerdi olirdu. Resimlerden anladigim kadariyla bide boyutunu arttirmislar.

• Logoları modernleştirme furyasıyla kötü hale getiriyorlar. Nissan, BMW, VW ve şimdi de Peugeot. 🤬

• Serviste bu logodan taktirabilir miyiz ?

• Sirrüs kullanıcısına yanıt

Aslına bakarsan duruyor ,benimde dikkatimi çekmişti amblem dev boyutta olmuş öndeki Peugeot yeni logosunu tanıttı! İşte yeni logoyla gelecek ilk model  kılıç-kalkan niyetine al kullan Peugeot yeni logosunu tanıttı! İşte yeni logoyla gelecek ilk model 

• Adamın biri hayatında Porsche logosu görmeden işkembeden sallamış, peşinden gelen 2-3 cahil de onu şakşaklamış. Göz mü yok birader sizde, Porsche logosu ne alaka?

• Ulen PSA grubu olan opel e oldu 🤣

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.