Şimdi Ara

Peugeot yeni logosunu tanıttı! İşte yeni logoyla gelecek ilk model (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
14.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueSKYLINE

Yine hangi peugeot senin eşekline golfe sapladı da burda buldun kendini   .

Alıntıları Göster

Beyefendi beni apaçi filan mı sandın ya, benim için en iyi şoför kurallara en iyi uyan şofördür.

Hız limitlerinin üstüne çıkmamaya özen gösteririm. Ayrıca aktif olarak dizel corollo kullanıyorum bu araç performans namına hiç bir şeyden haberdar değil istesemde hız limitlerinin üstüne çıkamıyorum. Toyoto pişmanlığın yeniden tanımıdır bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Protonu anımsattı direk görünce. Otomobil firmaları birisi ne degişiklik yaparsa digerleri taklit ediyor. Peugeot logosu ne güzeldi. Kia,fiat şimdi peugeot... Artık sırayla bütün firmalar logo degiştirir.

Peugeot yeni logosunu tanıttı! İşte yeni logoyla gelecek ilk model
  • Pejo denildimi ilk aklıma gelen motor 103 birde j9 dönemeyen dolmus
  • Bence şık ve modern olmuş...
  • Lamborgini logosunu daha çok andırıyor ama bence kendine özgü olmuş. Sonuçta 60 yıl öncesinde kullanılmış.

• Bloodin kullanıcısına yanıt

çünkü çoğu 2.eli iyi diye vosvos almıştır piyasası zarar görür diye dsg yi dünyanın en iyi otomatiği görenler de aynı grup insan.

• PSA yükselen yıldız, adamlar yeniden doğdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Protonu anımsattı direk görünce. Otomobil firmaları birisi ne degişiklik yaparsa digerleri taklit ediyor. Peugeot logosu ne güzeldi. Kia,fiat şimdi peugeot... Artık sırayla bütün firmalar logo degiştirir.

Nissan da logoyu yeniledi hocam.

• Peugeot yeni logosunu tanıttı! İşte yeni logoyla gelecek ilk model

Yalnız 1960 ve 1968 bugün bile hiç sırıtmazdı gayet güzelmiş...

• Ben baya beğendim. Aslan vurgusu daha iyi yapılmış ve o 80 lerden beri kalan tamamı gözüken aslan logosunu bırakmaları iyi olmuş. Sadece kafa kısmı ve yellerinin dahada belirginleşmesi, peugeot fontunun düz ve sade olup bi o kadar keskin olması çok güzel Modernize ve dijital hava katmış. Ben baya beğendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bu basit bir logo değişikliği değil. A’ dan Z’ ye herşey değişti. Tanıtım videosunu izleyin anlarsınız. Adamlar yazı karakterlerinde bile değişikliğe gitmiş. Ciddi ve köklü bir değişiklik olmuş. Videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

https://m.youtube.com/watch?v=lf0PQ72o1Mg

• xtatic kullanıcısına yanıt
    1975 de tasarımın başına sanki bakanın öz yiğeni bekçi şaban özgüneş gibi biri geçmiş galiba
  • Valla ben beğendim.

Yollarda da yeni 3008 ve 208'i görüyorum. Acayip farklı olmuş araçlar.

2008 zaten biliniyor. Bugün bir GT Line gördüm dibim düştü.

308 de enfes bir şekilde gelecek anladığım kadarıyla.

• Abidik gubidik tv kanallarında satılan merdiven altı cinsel güç arttırıcı ilaçların logosuna benzemiş Peugeot yeni logosunu tanıttı! İşte yeni logoyla gelecek ilk model 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 25 Şubat 2021; 22:53:34 >
  • Logo budur

• pek beğenemedim şu an ki daha güzel ya da araçlarda görmeye başlayınca güzel gelebilir

bu logoya ne oldu bence çok iyidi

• Biraz uzakdoğu markalarını çaprıştırsa da bence güzel. En azından Kia gibi rezil etmemiş.

• Önemli olan logo değil ürünlerin kaliteli olup olmaması ve peugeotda kalite namına hiçbir şey yok.

• Lamborghini'ye en azından logonun çerçevesinden andırıyor, Porsche ile ne alakası var?! Gözlük numarası kaç dostum?!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.