Şimdi Ara

Peugeot'un kötü şöhreti nereden kaynaklanıyor?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
0
Favori
23.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Bocék

Türk milletinin Fransızlara karşı olan siyasi antipatisinden kaynaklanır derseniz tamam buna hak veririm..Ama hala aynı fikri savunuyorum..Peugeot'un sorunları fazla abartılıyor..!

Unutmamak gerekir ki Renault'da bir Fransız ve Türkiye'de en çok satılan C sınıfı araçlardan birisi Megane. Clio en az sorun çıkatan araçlarından birisi.

Şimdi Milletimiz İkiside Fransız olan bu araçlardan Renault'u seçtiklerine göre Pug'un sorunlu imajı hala devam ediyor. Megane II'lerde de hatalar var hemde çok. Symbol'ler yol tutuşta zayıf ama peynir ekmek gibi satılıyor. O da bir Fransız (Türkiye'de üretilse bile amblemi, ismi yetiyor).

Bu iş birazda tesadüf işi şans işi. Mesela 50 araç aynı anda banttan çıkarken 5 tanesi arızalıdır sorunludur. Size denk gelmiştir. Buda var. Sonuçta bu araçlar kul yapısı Allah yapısı değil.

• pejo ya neden pug yazıyorsunuz
  • http://www.youtube.com/watch?v=Rb8ZGJ4rgd4

bu aRAÇ SORUNLUMU ŞİMDİ
  • Piyasada olmayan bir araca sorunlu demek yanlış olur. Çıktıktan sonra kullanıcılar belirler.
  • sen peugeot a neden pejo yazıyosun :)
    türkçeleştiriyorum deme de ne dersen de :)

2 seneden fazladır 307 kullanıyorum.yine söylüyorum rutin bakımlardan ve bozuk yolda sinir bozan arka süspansiyon sesinden başka bi rahatsızlık vermedi bana.bu kadar problem yaşayan insan neyden nasıl yaşamış bilmiyorum...birilerinden de birebir duymuşluğum olmadığı için kötü imaj söylentisi hakkında yorum yapamıycam
  • peugeot yazısını nasıl okuyorsunuz günlük konuşmalarda pug mu diyorsunuz yoksa pejo mu diyorsunuz

pug nedir nerden çıktı anlamadım
  • peugeot a pejo demek basit geldiği yazması da üşendirdiği için içindeki PUG harfleri seçilip bi kısaltma yapılmış.ben bi manasının olduğunu sanmıyorum.şimdiye kadar da görmedim öyle bişi.

yani PUG sadece biz peugeot'çuların kullandığı bi kısaltma...
  • PEJOnun söhretimi vardi?
  • en az volkswagen kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: extremeenvy

peugeot a pejo demek basit geldiği yazması da üşendirdiği için içindeki PUG harfleri seçilip bi kısaltma yapılmış.ben bi manasının olduğunu sanmıyorum.şimdiye kadar da görmedim öyle bişi.

yani PUG sadece biz peugeot'çuların kullandığı bi kısaltma...

ben ve çevremde herkes pejo diyor daha pug diyen kimse duymadım
    açıklama için tamam saol anladım,google da arama yaptım pug cinsi köpek çıktı bağdaştıramadım bu forumun dışında pug denildigini duymadım zaten piyasada pug desen anlayan olmaz adama gülerler
  • 106 gti ci arkadaslarim var,onlarda pug demiyorlar,pug u zaten ben bu forumda duydum
  • 206 yı sedan yapmışlar ya bu kötü imaj bence artık kazınmıştır o ne biçim bir araba öyle resmen arka tarafı fotoshopla yapıştırılmış gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

arabayı sıfır alacağım.
    3 km sonra bozulacak.
    3000 ytl masraf edeceğim.

şahsen ben inanmadım.
    bozulduğuna değil ödeyeceğine

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: öndercan

kardeşler bu pug 307 madem bu kadar kötü yada hatalı sizce o zmn çok işlek yolda 15 dk kadar oturun 15 dk içinde kaç tane 307 geçecek bi sayın bakalım. DENEMESİ BEDAVA.. (( ben denedim 10 dk da 27 tane saydım))

SAYMAK PROBLEM DEĞİL BENDE ADIYAMANIN GÖLBAŞI İLÇESİNDE Kİ ÇOK UFAK BİR YER 6 TANE PJO 407 SAYDIM ÖNEMLİ OLAN SAYISI DEĞİL VERDİĞİ AĞRIZADIR
  • yüksek sınıf arabasını alıcaksan al
  • quote:

Orjinalden alıntı: extremeenvy

en az volkswagen kadar

işte buna gülerim vw kim pj kiiim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 5 Ekim 2007; 4:07:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: A380

pejo nun kötü imajının nedeni pejo j9 minibüsler vardı sonradan karsan üretmeye başladı böyle ön kapısı dışarda tam oturmamış çıkıntılı duruyor

Şu efsane minibüs...

Hep merak etmişimdir möhendisler neden o kapıları içeri çekemediler diye...
  • quote:

Orjinalden alıntı: altin-orfoz

yahudi mercedesi : peugeot

Konforu iyi, yakıt tükemi az olduğu için özellikle 504 modeli için bu isim kullanılırdı bizim gençliğimizde
  • Pejonun kötü şöhreti 307 veya 206 lara mal edilemez. onun şöhreti ezelden beri vardı.
    205 ler 309 lar vardı, yeni nesil bu köşeli arabaları bilmez, gerçi biz de turbo sakızlarından takip ederdik gelişmeleri
    mesela 205 e uçan tabut denirdi. Kaza yaptın mı sağ çıkan olmazdı.
  • kısa zamanda dökülüyor araç.. çok eski duruyor, aynı model başka bir marka ve aynı renk ve aynı km olan bir araçla yanyana koy seyret anlarsınız ne demek istediğimi..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.