Şimdi Ara

peugeot speedfight 4 nasıldır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
9.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mükemmel bir aydınlatma sistemi var,gece önden ve arkadan fark edilmemeniz mümküm değil
    dediğim gibi bu motor keyif motoru alıp yıllarca binilecek kolleksiyonluk bir ürün yani yazlık motoru yada ne bileyim arkasına çanta taktırayımda bakkala markete gidilecek bir motor değil
  • hayırlı olsun bende tam almak üzereydim izmir de bulamadığım için başka bayilere gitmem gerekliydi malum şehirler arası seyahat yasağı var kalkmasını beklerken fiyatı bi anda çok arttı bu fiyatlara almam açıkçası resimleriniz görünmüyor bu arada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • motorcu ramazanda vardı 2 tane siyah 2 hafta önce ruhsat dahil 15500 tl ye anlaşmıştık bede bu pandemi dolayısıyla gidemeyince maaliyet 1000 tl arttı,

resimleri yeniden yükleyeyim hemen
  • u7110 kullanıcısına yanıt
    beyaz r cup bakıyorum ben

• antalya tezak motorda var en geçen hafta 16800 tl diyordu 350 tl nakil ücretine izmire yolluyor
  • bende İstanbuldayım, motoru bayide inceledim, geçen hafta fiyat 16.500 tl aldım, su soğutmalı olması nedeniyle inceleyip kafamdaki diğer model ile karşılaştırayım dedim, motor gayet güzel, fiyatına göre PCX ve Nmax ile kıyaslanamaz tabiki, Piyasası da onlar ile kıyaslanamaz durumda...

Şikayetleri inceledim, kullanıcı yorumlarına baktım vs... kafamdaki diğer ürün SYM Fiddle 3 125 i idi. (enjeksiyonlu euro 4 motor, ön ve arka disk fren, combi brake fren sistemi, hava soğutmalı)

bayilerde bakarken birinde 2019 model fiddle buldum bayi bana 12.500 e bırakıyorum deyince hemen aldım :) 2020 model için 13.750 TL altına inmiyorlar, benim için fiyat çok iyi oldu o nedenle kararımı fiddle dan yana verdim. bu arada ilk izlenimim gayet güzel, yakıt tüketimi, titreşim ve fren olarak bir evrim geçirmiş... 2019 ve sonrası fiddle kullanmayanların yorumlarına pek itimat etmeyin. Eski aynı kasa ama karbüratörlü arka kampana olan modeller ile kıyaslanmaz bir fark oluşmuş... Motor alacaksanız bu modeli de incelemenizi tavsiye ederim.

• güle güle kullanın,dediğim gibi hocam fiddle falan bu makinenin ayarı değil bu başka bir ürün bunu ancak piaggio nrg power var 50 cc yaklaşık aynı fiyatlara oda çok özel bir ürün 2 zamanlı su soğutmalı,tabiki fiyat performans olarak bakıldığında fiddle olabilir ve bu aralıkta benimde tavsiye edebileceğim ömürlük makinelerde hero dash 125 ve tvs jupiter 100
  • peugeot tweet 125 gibi,şu an hala 12500 tl ye veren var istanbulda sıfırını 2017 olması lazım
  • u7110 kullanıcısına yanıt
    9.000 TL ye de verseler 2 zamanlı motor almam :)

peugeot tweet 125 de baktım sonra 2017 yılından beri satılmaması ve dediğim gibi benim için SYM Fiddle 125 in enjeksiyonlu motor ile arka disk fren vs. özellikler ile yenilenmiş olması bana daha cazip geldi.

Fiyat ve performans ve 2. elde 3 sene sonra satarken değerini koruması anlamında bence fiddle gayet mantıklı oldu...

Herkes zevkine ve mantığına göre motorunu alsın inşallah, kazasız belasız sürüşler...
  • amin kardeş
  • Düsünen arkadaslar pejonun sitesinden yedek parca katalogunu bir inidirip bakmalarini tavsiye ederim. O zaman neden tutulmadigini anlayabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • link varmı

• waitu kullanıcısına yanıt
    Peugeut scooter tr sitesinde mevcut

• motor yok piyasada ikinci elcilerde sıfır fiyatı yazıyorlar ne kötü memleket olduk ya
  • Daha birkaç ay evvel 13.500 tl ye satılmayan motor geçen ay 16.500tl ye çıkmıştı. Bugün gideyim bi bakayım dedim. 16.500 e kredi kartına taksit olursa alırım diyordum. Gitmez olaydım fiyat 18.500tl ye çıkmış. Ne değiştide bu kadar zam yedi anlamadım. Başka bir bayiyi telefonla aradım o da işine gelirse fiyat bu diyor

Satamadıkları bu motorların turşusunu kuracaklar heralde

• smmm34 S kullanıcısına yanıt
    1,5 yıl kadar önce Antalya yetimoğlu motorda 1 tane vardı. Modeli 1 yıl eskiydi. Yanlış hatırlamıyorsam 13,500 veya 14 bin tl civarında sıfır km olarak satıyorlardı. Ciddi ciddi düşündüm almayı ama nette bir tane kullanan adam bulamadım. Yedek parça listesini açtım baktım, açmaz olaydım. Fiyatlar aşırı pahalıydı. Ben çanta demiri baktım yanlış hatırlamıyorsam 650 tl gibi bir fiyatı vardı. O paraya sıfır ayarında pcx ve nmax vardı. Hem teknolijik olarak hemde piyasa olarak hemde yedek parça olarak çok daha öndeydi. Tercihimi pcx den yana kullandım.
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Sizin tercihiniz çok mantıklı olmuş. Kazasız belasız kullanın inşallah.

Benim anlamadığım kur son birkaç aydır aynı seviyede. Motosikletin Türkiye girişi eski, dolayısı ile ilave gümrük vergisi vs den etkilenmiyor.Tutulan ve satılan bir model değil. Niye zamlandı onu sorguluyorum halen kafamda.

Muhtemelen yaz sonunu bekleyip SYM'nin uygun fiyatlı bi modelini alacağım
  • smmm34 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Bayilerde 2018 model speedfight ve her gün zamlanıyor.
    Satamadıkça zamlanmaya devam ediyor.
    Bu örnekte görüldüğü gibi motor tutulmadığı için satılmıyor.
    Bu motorun rakiplerinin (nmax, pcx) 2. elleri bile çok hızlı satılıyor.
  • megatrone M kullanıcısına yanıt
    Merhaba top speed i kaç acaba ?

• Onderkaracam11 O kullanıcısına yanıt
    hocam 110 görmüştüm
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.