Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Peugeot RCZ hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
1.685
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> Peugeot RCZ hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      24271 Mesaj
      03 Mayıs 2018 12:50:51
      quote:

Orijinalden alıntı: marmarascorpion

Konu sahibi Apaçi arabasi mi diye sormuş, bende çevremden gördügüm kadariyla olan fikrimi söylemişim, arkadaşında bu yönde düşüncesi varki soruyor, sen niye bu kadar ateşlendin onu anlamadım.

Ek olarak konu sahibi benim QQ'yu degil RCZ 'yi sormuş, bindigim araç SUV degil Crossover diye geciyor, yerden yukseltilmiş C sinifi araba hoşuma gitti aldim. Bu araci almam başka araç hakkında yorum yapmama engel mi ?

Evet arkadaşın hatası bunu bu forumda sorması. Sadece araç sürmek için araç alanların yani tasarımdan, sportiflikten haberi olmayanların da her şeye apaçi keko diyebilmesi bu forumun dezvantajlarından.

Mesajı düzelttim çünkü telefondan yazdım ve imla hataları yapmışım ana fikir değişmedi yani. Küçümsediğim yok farklılıkları kabul edemiyorsunuz. Basit bir araba almışsınız ve istiyorsunuz ki herkes suvcuklara binsin.

Yine söylüyorum araba apaçi olmaz süren kişi apaçi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 3 Mayıs 2018; 12:52:45 >

"Adama, Kişiye, Kişilere , Gruplara, Cemaatlere, Vakıflara, Derneklere hizmet devri bitti." Ekrem İMAMOĞLU

• Yüzbaşı
      270 Mesaj
      03 Mayıs 2018 13:11:21

"Yine söylüyorum araba apaçi olmaz süren kişi apaçi olur" Yüzdesel olarak süren kesim fazlaysa insanların gözünde apaçi arabası olarak görünebilir, dediğin doğru araba apaçi olmaz ama apaçi arabası olabilir.

Neyse uzaması çok gerekli bir konu olmadığını düşünüyorum, sonrasına cevabım olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      03 Mayıs 2018 13:24:27
      quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Kilitli dif. olmayan araca o kadar para verip Suv aldım diye gezmenizi ve her spor araç alana "yani bence apaçi " diyerek sırf siz alamıyorsunuz diye başkasının hayallerini yıkmanızı ben mesela komedi olarak yargılamıyorum sizin görüşünüzdür.

Ha bana göre Qashqai ve Juke alan insanları yazıp bence böyle de demek istemiyorum.

Araba apaçi değildir süren kişi apaçidir bunu fark edip öyle yorum yapın

Alıntıları Göster
      Hayırdır niye üstünüze alınıyorsunuz?Ibiza cupra da apaçi arabası o yüzden mi

• Yarbay
      24271 Mesaj
      03 Mayıs 2018 13:39:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Hayırdır niye üstünüze alınıyorsunuz?Ibiza cupra da apaçi arabası o yüzden mi

Alıntıları Göster
      Ehliyet almış mıydın sen ? 17 yaşında diye not almışım sana en son

"Adama, Kişiye, Kişilere , Gruplara, Cemaatlere, Vakıflara, Derneklere hizmet devri bitti." Ekrem İMAMOĞLU
    • Yarbay
      4487 Mesaj
      03 Mayıs 2018 14:40:00
      quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ehliyet almış mıydın sen ? 17 yaşında diye not almışım sana en son

Alıntıları Göster
      5 sene önce not almışsan doğrudur
      03 Mayıs 2018 14:43:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

5 sene önce not almışsan doğrudur

Alıntıları Göster
      Şimdi arkadaşlar mesaj attı da stajyer ehliyetin varmış senin

Sen zaten RCZ veya Cupra süremezsin yasaktır sana. Hadi canım hadi başka biriyle uğraş. Senden büyük araba var bizim evde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 3 Mayıs 2018; 14:43:50 >
      |
      |

• Teğmen
      166 Mesaj
      03 Mayıs 2018 14:43:29
      bu model hakkında daha detaylı bir bilgi yazarsaniz iyi olur hocam tavsiye eder misiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      03 Mayıs 2018 20:23:14 Konu Sahibi
      Verimsiz derken biraz daha açar mısınız?
      |
      |
      06 Mayıs 2018 14:36:55
      Bariz çirkin

|
      |
      06 Mayıs 2018 14:50:15
      İnsan gibi kullanirsan alıp binilir basma egsoz vs yapmaada

|
      |
      18 Şubat 2019 01:07:40
      quote:

Orijinalden alıntı: conquête

Rcz sahibiyim istediğini sorabilirsin... ama 55 60 bine rcz düzgün olmaz, ayrıca apaçi keko damgası yemezsin, hiç öyle bi tavırla karşılaşmadım aksine yoldaki bakışlar insanı mutlu ediyor
      Bir mesajinizda rcz sahibi oldugunuzu gordum. Arac nasil yol tutusu vs. Bende almayi dusunuyorum.

|
      |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.